Skocz do zawartości

Panna z innego miasta - wizyta


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Garrett napisał:

No tak własnie myślę, żeby nie zostawiac jej za wiele inicjatywy. Muszę być odważny i się nie wstydzić jej :P

Odrzuć te wszystkie PUA gówna, push-pulle i inne testy typu przeczesywanie włosów, dotykanie ramienia... Spacer po mieście najpierw, jakieś winko w knajpce, dotykaj jej kiedy tylko chcesz. Bez spiny. Będziesz ją oprowadzał po swoim mieście to już jesteś na dobrej pozycji, prowadzisz. Wieczorem jakiś film albo gotowanie wspólnej kolacji, bez spiny. 

Co do twojego pytania - jeśli laska się zgodziła przyjechać do ciebie i wie, że mieszkasz sam i będzie nocować u ciebie to na 100% masz u niej drogę do wnętrza otwartą. Tego ciasnego i wilgotnego. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomko napisał:

Co do twojego pytania - jeśli laska się zgodziła przyjechać do ciebie i wie, że mieszkasz sam i będzie nocować u ciebie to na 100% masz u niej drogę do wnętrza otwartą. Tego ciasnego i wilgotnego. 

Na noc nie zostaje, pod wieczór wraca do siebie. Aż taka otwarta nie jest :P

 

Mam 29, jak ona. Ale czasem czuje sie jak dziecko, bo brak mi doświadczenia z kobietami :wacko:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Garrett napisał:

Mam 29, jak ona. Ale czasem czuje sie jak dziecko, bo brak mi doświadczenia z kobietami 

1. Nie mów, nie okazuj, nie poruszaj tego tematu twojego braku doświadczenia.

2. Nie rozmawiaj o planach waszej pzryszłości.
 

3. Nie rozmawiaj o uczuciach i tp

4. Spraw by było wesoło. Przygotuj sobie ze 4 dowcipy.

5. PRZYGOTUJ PREZERWATYWY!!!!!!!!

6. Związek na odległość? A daj sobie spokój.

Edytowane przez Łapinski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 km w dzisiejszych czasach to jaka to odległość - 1,30 h samochodem. Zresztą z tego co zauważyłem (wcześniej czegoś takiego nie znałem) jest na forum spora chyba grupa, której podobało by się posiadanie rodziny w jednym domu a swoje urzędowanie w drugim, przypuszczam że nie chodzi im o domy na tej samej ulicy. Związek na odległość to by był jak Ty z Krakowa a ona z Gdańska :D albo Ty w UK a ona w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Każda mówi że nie zostanie na noc - jak obada mająteczek i mieszkanko się jej spodoba, to zostanie. 

I jak tego Merola za 500 000 pod blokiem jej pokaże to już wogle :D

Kupiła juz ponoc bilet powrotny (polskibus) wiec raczej nie zostanie :P

A wogle to ona nie jest taka!!! ;)

 

@Łapinski Niezła synteza :) Szczególnie pkt. 1-3. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Garrett napisał:

Mam 29, jak ona. Ale czasem czuje sie jak dziecko, bo brak mi doświadczenia z kobietami :wacko:

Mam wrażenie, że cały czas stawiasz ją wyżej od siebie. Stąd się bierzę stres, kompleksy, poczucie bycia niedoświadczonym gorszym, a z tego co opisujesz to Ty jesteś w lepszej sytuacji pod każdym względem. Powinieneś dogrzebać się do przekonań, które powodują u Ciebie takie, a nie inne postrzeganie i je przepracować. Przy takim sposobie myślenia, będziesz biegał wokół niej jak piesek, prosił o uwagę i spinał niepotrzebnie, żeby coś Ci tam wyszło i żebyś dobrze wypadł przed nią. Poniżasz się w ten sposób chłopie.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BrightStar napisał:

Mam wrażenie, że cały czas stawiasz ją wyżej od siebie. Stąd się bierzę stres, kompleksy, poczucie bycia niedoświadczonym gorszym, 

@Garrett A stąd prosta droga do flaka gdy przyjdzie co do czego co przy takim myśleniu zdarzy się na 90%. Pozornie - im ładniejsza tym prawdopodobieństwo flaka rośnie. 

Wyluzuj gościu. Przyjeżdża cię poznać, inwestuje i mimo iż cię nie powie, będzie w głowie bardzo cię obserwować i analizować. Ty zrób to samo. Nie spinaj się, będzie seks to będzie. Nie będzie to nie będzie. Wiem jak trudno być wyluzowanym gdy randkuje się od czasu do czasu, ale pomyśl sobie, że to osoba jak każda inna - też robi kupę, śmierdzi jej z ust rano i nie raz grzebała pod pachą i wąchała rękę :D Jej pot pewnie lepiej pachnie od twojego i to ją wyróżnia a tak poza tym to nic szczególnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łapinski napisał:

29 lat, mieszka z rodzicami, nie ma auta.

Żaden wyznacznik. 

 

Auto mógł kupić tatuś lub dziadek i tankuje co miesiąc do pełna + uiszcza opłaty.

 

Posiadanie własnego mieszkania też nie jest wyznacznikiem, może być ono obciążone kredytem na kolejne 20 lat, a pani szukać jelonka, który spłaci. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Thalion napisał:

100 km w dzisiejszych czasach to jaka to odległość - 1,30 h samochodem. 

 

W obie 200, to przynajmniej 12 litrów diesla i 15 l wachy. Tanio nie jest ...

32 minuty temu, Garrett napisał:

Kupiła juz ponoc bilet powrotny (polskibus) wiec raczej nie zostanie :P

 

 

Bilet można anulować, najpóźniej godzinę przed odjazdem. Opłata za anulację to 5 zł, tu jest taniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

Żaden wyznacznik. 

 

Auto mógł kupić tatuś lub dziadek i tankuje co miesiąc do pełna + uiszcza opłaty.

 

Posiadanie własnego mieszkania też nie jest wyznacznikiem, może być ono obciążone kredytem na kolejne 20 lat, a pani szukać jelonka, który spłaci. 

wyznacznik tego, że panna cokolwiek się postarała i kupiła.

jakie ona ma wykształcenie?
Może siedzi na bezrobociu? może to leń i siedzi tylko w domu i snappooje
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łapinski napisał:

4. Spraw by było wesoło. Przygotuj sobie ze 4 dowcipy.

 

no takiej rady Kolego na rozweselenie Kobiety jeszcze nigdy nie słyszałem :D:D:D

w sumie może coś w tym jest, ale ważne żeby nie wyszedł na "śmieszka/klauna" opowiadającego kawały, aby z drętwej atmosfery zrobiło się "wesoło".

@Garrett a sprawdzałeś ją dokładnie na FB ? Co zamieszcza/lajkuje/kogo ma w znajomych ? To wbrew pozorą bardzo ważne i dużo mówi o człowieku. 

Jeśli nie używa FB i potrafi uargumentować sensownie dlaczego, to już na starcie duży plus dla niej. 

 

Generalnie pamiętaj, zawsze odrabiaj pracę domową i wybadaj przeciwnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

będzie wyglądała nie tak, jak teraz... :> 

253445_starosc-nie-radosc.jpg

 

2 godziny temu, Garrett napisał:

No bo nie oszukujmy sie - poważny związek na odległość?

Myślę, że jak ona chcę złapać samca na dziecko to możesz i w Afryce mieszkać :D byle byś choć z raz na rok przyjechał do niej i po kopulował.

PS. Chce Ci się zasuwać 100km? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wykształcenie i prace całkiem niezłą (wybaczcie nie pytałem ile zarabia) :P

Sprawdzenie FB oczywiscie zrobilem juz dawno. Wszystko tam w jak największym porządku :] Nie ma 1000 znajomych i nie wrzuca zdjęć jedzenia ;P

Nie pamiętam czy pytałem o auto, ale pewnie nie bo h*j mnie to intreresuje ;) Poza tym po jej mieście jazda samochodem to hardkor - lepsze MPK.

 

Ogólnie macie rację, żeby to spotkanie bez ciśnienia poprowadzić.

Moze po prostu nie miała szczęscia do facetów. I niekoniecznie chce mnie wrobic w dziecko? :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Jest tu tez inna sprawa do zastanowienia (acz nie ma co dzielic skóry na niedzwiedziu) - czy układ na odległość ma jakis większy sens.

Nie. Oba moje w miarę poważne związki(w tym małżeństwo) rozpadły się między innymi przez życie na dwa domy. W pierwszym przypadku było to 300 km w drugim 120 km. Cytując klasyka"babę trzeba pilnować albo się nie denerwować":).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ślubuje ci Miłość,Wierność i Uczciwość małżeńską.

SYNONIMY ŻYCIA:

-światło,woda,gaz (mój ulubiony).

-mieszkanie,wczasy,bmwwwwU.

-MiećWięcejUczuć (od koleżanek i resztek plebsu).

-Mamona,Władza,Urząd.

 

Pochodne:

Majątki,Włościa,Układy.

 

Zamienniki(Chińskie):

Mieć,Wymagać,Ujadać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się, zobacz. Nie myśl o tym co będzie. Zachowuj się naturalnie i niby dlaczego miałbyś ukrywać brak doświadczenia ? To jest dopiero stawianie jej na piedestale, że sam siebie musisz oszukiwać ! Jak nie wyjdzie, próbuj dalej z inną. Praktyka, trening, tylko to ma znaczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, snoopy napisał:

no takiej rady Kolego na rozweselenie Kobiety jeszcze nigdy nie słyszałem

No chłopie. Zapomniałbym o najważniejszym.

BROŃ BOŻE rozmów o pracy. BLEEEEEEEEEEEE. I studia BLEEEEEEEEEEEEEE.
Ona na takie tamty rozmawia codziennie z januszami podrywu :D

- wiesz pracuję w korporacji
- aha
- no super praca mam dużo kolegów i koleżanek
- aha
- no i wiesz tak sobie tam siedzimy nie i kserujemy te karteczki i wprowadzamy dwie liczby na dzień. Suppeer :D
- aha
- no i wiesz fajnie tam. Mamy taki pokoik gdzie jemy razem śniadanka. No i codziennie przed pracą idę z kubeczkiem w ręce z pyszną kawunią ze starbaksa :D
- NO Ty ja też :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski To juz przerabialiśmy :P Ale w małej dawce. Po prostu chciałem wiedziec co robi mniej wiecej.

 

Ogólnie rzecz biorąc dawno nie spotkałem dziewczyny, która miała by do mnie tak "ludzkie" podejście. Chodzi mi o to, ze czuje się w jej towarzystwie dobrze i swobodnie (niezależnie od tematu rozmowy). I chyba vice versa skoro przyjedzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.