Skocz do zawartości

Facet to świnia


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej się z tym spotykam i myślę, że będzie to miało tendencję wzrostową a mianowicie teksty typu: "Facet to świnia", "Facet powinien pierwszy (wyjść z inicjatywą itd)", "Facet powinien mieć samochód", "Facet powinien zarabiać na rodzinę", "Faceci myślą tylko o seksie", "Facet powinien się starać", "Facet jej zrobił dziecko (to ja nie wiedziałem, że to jedna osoba może, zawsze myślałem, że do seksu potrzeba co najmniej dwóch..:huh:) "Faceci powinni płacić za kobietę".. i gdy już przebrniemy przez te określenia a wybranek serca Karynki spełnia je wszystkie to rozlega się głośno i dobitnie, piszczącym głosem anielskiej istoty: "Gdzie się podziali Ci prawdziwi mężczyźni..? ". W dupie! :D Prawdziwi mężczyźni, już nie czepiając się słowa "prawdziwy", już całkowicie pomijając to szufladkowanie mężczyzn, to mężczyźni są niszczeni na wiele różnych sposobów. 

1. Po pierwsze poprzez media (i tu się obrywa obydwu płciom):

Cytat

Wszyscy dobrze wiemy, że, z małymi wyjątkami, wszystko, co żyje na tej planecie, posiada dwie płci. Jedynie człowiek, zwany tu i ówdzie „szczytem Stworzenia”, może sobie pozwolić na luksus posiadania dewiacji seksualnych. Gdybyśmy chcieli podzielić ich na grupy, musielibyśmy zacząć od głównego podziału na lesbijki i homoseksualistów, u których psychiczno-mentalna orientacja seksualna nie zgadza się z fizyczną płcią „przydzieloną” podczas zapłodnienia. Pierwszą grupę, lesbijek, dzielimy dalej na dwie grupy — wiemy bowiem, że w związku partnerskim dwóch kobiet, jedna z nich jest na ogół bardziej „męska”, a druga bardziej „kobieca”. Podobnie rzecz się ma z homoseksualistami płci męskiej, z których jeden jest bardziej „męski”, a drugi „kobiecy”. Tego typu orientacja odzwierciedla się w rolach, jakie spełniają poszczególne strony związku podczas wspólnego życia pod jednym dachem, a także — a może przede wszystkim — w łóżku.

https://wolnemedia.net/mamusiu-dlaczego-mam-siusiacza-jesli-jestem-dziewczynka/

2. Po drugie kobiety są delikatnie mówiąc "faworyzowane" przez prawo, o czym świadczy mnóstwo tematów na forum.

3. Po trzecie, w dobie internetu wymagania kobiet rozmijają się kompletnie z rzeczywistością, i tak:

Przeciętna kobieta nie spojrzy na przeciętnego samca, przeciętna chce 7, podczas, gdy przeciętny samiec z pewnością połasiłby się na tą przeciętną kobitkę. Oczywiście panie powyżej przeciętnej tym bardziej nie spojrzą na przeciętnego faceta a i 7ką będą gardzić, bo one chcą szejka, więc albo płać albo płacz.

 

Nie będę więcej się rozwodzić i wypisywać kolejne przykłady, bo na ten temat można by napisać grubą, porządną książkę, chciałbym tylko zwrócić uwagę na te kwestie i je uwypuklić, bo za chwilę przejdę do sedna całego wpisu. Drogie panie, jest taka moja mała, skromna prośba, jeśli już macie jakiegoś mężczyznę, to:

- okażcie mu szacunek (nie rozpowiadajcie, że jest np: bezpłodny, jak gdzieś to było na forum czy streamie),

- wesprzyjcie go (a nie wrzeszczycie, bo ten kubek stoi tu a nie tam i ogólnie facet głośno oddycha),

- nie stawiajcie zawsze na swoim, bo wcale nie macie zawsze racji (choć białorycerze twierdzą inaczej), 

- nie powielajcie krzywdzących stereotypów jak z początku tego tematu (bo facet wcale nie musi się zawsze starać i dobrze by było nie opieprzać go jak same coś sknocicie, tak jak to było w pewnym wątku, gdzie pani chciała ukarać mężczyznę za to, że zawsze się odzywał ale nagle stwierdził, że to nie ma sensu, bo księżniczka nic z siebie nie daje)

- wykażcie trochę inicjatywy (a nie jest jęczenie, że facet ma małego albo jest słaby w sprawach łóżkowych, gdy Wy leżycie jak kłody, już nie wspominając o tym, że same nie jesteście doskonałe pod względem fizycznym, choć białorycerze twierdzą inaczej :>)

Reasumując, doceńcie tego mężczyznę, bez którego większość rodzin, by nie przetrwała, bo rzucacie pinionżkami na prawo i lewo jak szejk Abdullah Hajsmanatoinato, itd. Obie płcie są po to w końcu, by się uzupełniać a nie prowadzić jakieś chore wojenki między sobą. Zastanówcie się panie, Quo Vadis :> 

Serdecznie pozdrawiam

PS. Muzyczna wstawka pod temat:

 

Cytat

 Facet to świnia 
Mówisz, że ty o tym wiesz 
Choć ja się staram jak mogę 
Przez całe życie słyszę ten tekst!

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Przeciętna kobieta nie spojrzy na przeciętnego samca, przeciętna chce 7, podczas, gdy przeciętny samiec z pewnością połasiłby się na tą przeciętną kobitkę.

I to jest zdanie kluczowe. Kobiety mają wymagania, których zdecydowana większość mężczyzn nie jest w stanie spełnić przez co one czują się nieszczęśliwe i jeszcze bardziej tłamszą mężczyzn. Samonapędzające się koło kobiecego obłędu.

 

Wadą jest to, ze kobiety mogą decydować kto będzie ich partnerem. Istoty emocjonalne, które są podatne na manipulacje z mediów, gazet, seriali, filmów, książkowych romansów itp. tworzą sobie idealny obraz mężczyzny, którego prawdopodobnie nigdy nie spotkają w swoim życiu. Dawniej były małżeństwa aranżowane i to było dobre rozwiązanie. Rodzice decydowali dziewczynę kto zostanie jej mężem.

W ten sposób był zachowany porządek społeczny bo rodzicie byli bardziej doświadczeni życiowo od swej córki i szukali jej realnego partnera, a nie jakiegoś mężczyzny istniejącego tylko w wyobrażeniach tej dziewczyny.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 12.12.2017 o 14:24, MoszeKortuxy napisał:

I to jest zdanie kluczowe. Kobiety mają wymagania, których zdecydowana większość mężczyzn nie jest w stanie spełnić przez co one czują się nieszczęśliwe i jeszcze bardziej tłamszą mężczyzn.

 

 

 

Nawet spełniając ich wymagania dalej będą niezadowolone a społeczeństwo jeszcze to nakręca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2017 o 12:30, Quo Vadis? napisał:

"Faceci powinni płacić za kobietę"

Niech da kompletną ofertę, tj. cennik oraz dokumentację zdjęciową i się zastanowię czy warto. Opinie poprzednich użytkowników też by się przydały.

 

Oto przykład jak sobie samemu dosrać jednym zdaniem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu  one są potrzebne  ?

Im starszy jestem tym bardziej mi one zbędne :) 

Ok sex fajnie ale co  poza tym nic a nic do  zaoferowania.

Dbajcie Panowie o siebie kobieta w tych czasach  to  tylko ciężar.

My bez kobiety damy rade, ciężko ale dasz rade.

Kobieta bez faceta dostaje pierdolca i to  fakty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.