Skocz do zawartości

Robienie loda (przeniesiony z "Ploteczki")


janek donosi

Rekomendowane odpowiedzi

I od tego czy kobiecie odpowiada zapach faceta , tak samo jak facetowi kobiety :P i od jej poglądów bo wiadomo nie którzy uważają że to robią dziwki ;p ale jak mi np się podoba  mojego  faceta zapach i czuję sie z nim bezpiecznie to dla czego by nie ? :D kiedyś nawet do głowy by mi nie przyszło ale przy odpowiednim facecie kobieta może wszystko z grzecznej dziewczynki robi się diablica hehehd :D tylko nie wykorzystywać przeciwko mnie tego co napisałam :( i nie śmiejcie sie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie intrygowało czy kobiety zabierają się do tego chętnie czy też działa tu mechanizm marketingu. Gdzieś spotkałem się z relacją że np. Brytyjki strzelenie lodzika na pierwszej randce nie uważają za seks. To jak to jest?

Nie tylko Brytyjki, ja słyszałam też takie teksty od Polek :lol:  Z lodzikiem to jest różnie, faktycznie zależy od charakteru  kobiety. Jesli chodzi o pierwsza randkę to podejrzewam ze wiele kobiet miałoby ochotę to zrobić, jeśli facet im sie podoba, ale wstydzą sie, ( co on sobie o mnie pomyśli ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się raz zakochałem, to takiej jednej smakował bardzo mój penis, mi jej cipka też. A gdy próbowałem z przyjaźni zrobić związek to jakoś dziwnie czułem się kochając, jakieś takie dziwne uczucie żeby ona miała w buzi mojego fiuta. Przez przyjaźń nie umiałem potraktować jej jak dziwki. Nad czym ubolewam, no ale za długo się znamy. A śmiać mi się chciało jak mi kolega streścił podejście takiej jednej do tematów łóżkowych: do budzi nie, w dupe tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie kumałem, rano fiut śmierdzi, jak można robić loda rano? Albo się całować?

Naprawdę? jakoś nie zauważyłam :lol:

 

 

Kurde i znów post pod postem..eh bo to tak jak sie robi kilka rzeczy naraz :P

trudno dostane ostrzeżenie :(

 

Vincent: Wybaczam ten naprawdę ostatni raz tylko dlatego, że dzisiaj Wigila. Ale jeśli powtórzy się to w nadchodzących dniach, to poleci ostrzeżenie Sylwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.