Skocz do zawartości

Robienie loda (przeniesiony z "Ploteczki")


janek donosi

Rekomendowane odpowiedzi

Pokorna,

też czekam na dlaszy rozwój sprawy ;) Przychodzi mi tylko jedna myś...no cóż poczekam. Ja w ogóle nie za bardzo mogę się wypowiedzieć..hmm

Ale może mają w głowie tak:

- nie więdzą jak to zrobić? boją się, że go pogryzą, poranią ząbkami :D

- myślą, że penis nieładnie pachnie i smakuje?

Ogólnie to chyba nie wiedzą jak to zrobić, może się krepują? Panowie pamiętacie jednak, że macie ogromne możliwości na tym polu:) Wystarczy się postarać i Pani szybko minie "nie chce, nie lubię"

Moderatorów proszę o połączenie postów.

Nie ma co przeciągać.

Panowie chodzi o zmarszczki. Kobiety z tym walczą codziennie i zawzięcie bardziej niż z Wami. Za to co dalej napisze kobiety mnie zabija, na bank. Jak sami podkreślacie, Was w każdej chwili mogą się pozbyć i to bez problemu jak to opisujecie. A zmarszczek się nie da, żaden chirurg plastyczny z Tym sobie nie poradzi, żaden krem nie jest w stanie upływu czasu zatrzymać. Nic jeszcze nie wynaleziono.

Kobiety jak sami piszecie są bardzo wpływowe i można je bardzo łatwo podejść, wbić do głowy to i to, psychologią zadziałać, wmówić produkt który jest niepotrzebny a tak sprzedać aby był i wzięły haczyk. Prawda. Haczyk Panowie jak do tego tematu przekonać jeszcze te nieprzekonane i niechętne. Te co chętne to nie trzeba.

Był temat o spermie, że jak to było: aminokwasy mikro-, makroelementy, witaminy itd. Pamiętacie Panowie, bezcenne składniki, i jaka różnorodność wszystkiego. Wystarczy przekonać Panie, że to działa na zmarszczki. Jak przecież wiadomo najlepiej działa to co podane do środka. Prawda Panowie, że wystarczy przekonać jaki to ma zbawienny wpływ na stan skóry, na gęstość, jędrność, jak odbudowuje włókna kolagenowe, ale działa tylko od środka pamiętajcie i nie dajcie sobie zrobić strzału w kolano, że można zamknąć to w kapsułki, bo nic z przyjemności. Bezpośrednio i świeżo to najlepszy produkt i najskuteczniejszy. No wiadomo trzeba to jakimiś badania poprzeć no ale tego to już tłumaczyć nie trzeba Wam.

Nie no! Jestem dziś opozniona w rozwoju:) Dobre, dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów proszę o połączenie postów.

 

Nie ma co przeciągać.

 

Panowie chodzi o zmarszczki. Kobiety z tym walczą codziennie i zawzięcie bardziej niż  z Wami. Za to co dalej napisze kobiety mnie zabija, na bank. Jak sami podkreślacie, Was w każdej chwili mogą się pozbyć i to bez problemu jak to opisujecie. A zmarszczek się nie da, żaden chirurg plastyczny z Tym sobie nie poradzi, żaden krem nie jest w stanie upływu czasu zatrzymać. Nic jeszcze nie wynaleziono.

 

Kobiety jak sami piszecie są bardzo wpływowe i można je bardzo łatwo podejść, wbić do głowy to i to, psychologią zadziałać, wmówić produkt który jest niepotrzebny a tak sprzedać aby był i wzięły haczyk. Prawda. Haczyk Panowie jak do tego tematu przekonać jeszcze te nieprzekonane i niechętne. Te co chętne to nie trzeba.

 

Był temat o spermie, że jak to było: aminokwasy mikro-, makroelementy, witaminy itd. Pamiętacie Panowie, bezcenne składniki, i jaka różnorodność wszystkiego. Wystarczy przekonać Panie, że to działa na zmarszczki. Jak przecież wiadomo najlepiej działa to co podane do środka. Prawda Panowie, że wystarczy przekonać jaki to ma zbawienny wpływ na stan skóry, na gęstość, jędrność, jak odbudowuje włókna kolagenowe, ale działa tylko od środka pamiętajcie i nie dajcie sobie zrobić strzału w kolano, że można zamknąć to w kapsułki, bo nic z przyjemności. Bezpośrednio i świeżo to najlepszy produkt i najskuteczniejszy. No wiadomo trzeba to jakimiś badania poprzeć no ale tego to już tłumaczyć nie trzeba  Wam.   

 

Ty Pokorna, to chyba któraś moja była jesteś ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.