Skocz do zawartości

Czy dla Was - facetów taka cecha u kobiet ma duże znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

@HORACIOU5 To jest pokłosie braku pewności siebie u kobiet. Kobieta jak widzi, że mężczyzna się nie odzywa to od razu uruchamia 15 scenariuszy w głowie dlaczego się nie odzywa i dlaczego chce z nią zerwać. I zaczynają się pytania naokoło, drążenie tematu itd. Im bardziej kobieta niepewna uczuć (kobiecy szósty zmysł działa tylko na zakupach) to tym bardziej drąży. 

http://bebzol.com/pl/z-jej-pamietnika-z-jego-pamietnika.77215.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważna cechą jest zainteresowanie ze strony  kobiety. Wspieranie mnie w tym co robię lub poprostu zapytanie się jak rozmowa o pracę. To jest przejaw, że kobieta myśli o mnie o moich potrzebach oraz obawach. Jak tego nie ma? Czyli nie obchodzi jej mój los. 

Edytowane przez ORPIL3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomko napisał:

Kobieta jak widzi, że mężczyzna się nie odzywa to od razu uruchamia 15 scenariuszy w głowie dlaczego się nie odzywa i dlaczego chce z nią zerwać. I zaczynają się pytania naokoło, drążenie tematu itd. Im bardziej kobieta niepewna uczuć (kobiecy szósty zmysł działa tylko na zakupach) to tym bardziej drąży. 

Przypomniały mi się 2 obrazki :D

 

461_zakup_spodni_levis_kobieta_mezczyzna             logo.gif  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Selqet napisał:

Smutne, ale w dzisiejszych czasach dla niektórych kobiet zrobienie herbaty, kanapki itd. jest zajęciem uwłaczającym godność.

Kurde ilekroć ja robiłem kanapeczki dla niej na drugi dzień poprosiłem jak człowiek. Może dziś nam ty zrobisz kanapeczki. I jak zwykle manipulacja - ale kochanie wiesz ze twoje mi smakuje nawet lepiej jak bym sama sobie zrobiła...... Ręce opadają.... Nie chodzi o smak ale sam czyn, ze zrobiłaś. Gdybym patrzył na smak tego co mi robiła np obiadów - to 20%tych dań w całym życiu,   bym nieruszyl. A tak widelec w ruch i jakoś się zjadło bo księżniczce nie chciałem robić przykrości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet Jestem dumny z siebie bo dzierżę rekord w IKEI. Samemu. 57min38sek. Ku..a nienawidzę tego sklepu. Chciałem tylko kupić krzesło obrotowe pod biurko. Tam nawet nie da się iść po prostu po krzesło. Musisz przejść przez to całe gówno, przepychać się między ludźmi.

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zauważyłem, że moja była nigdy nie interesowała się moją pasją, jaką jest siłownia. Zawsze tylko słyszałem od niej: "po co Ci to?", "aż tak bardzo chce Ci się ćwiczyć?", "po co się męczyć". Warto też dodać, że sama nie posiadała żadnej pasji. Oprócz odbębnienia obowiązków szkolnych jej jedynym zajęciem było co 2 tygodniowe picie winka ze swoją przyjaciółeczką w domciu albo oglądanie seriali. Gdyby to jeszcze były jakieś ciekawe seriale. Kiedy zapytałem ją czemu przestała oglądać Grę o Tron odpowiedziała, że woli coś lżejszego. A tą jej lżejsza opcją były Barwy szczęścia i Rolnik szuka żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.