Skocz do zawartości

Żegnam forum.


deleteduser39

Rekomendowane odpowiedzi

Forum powstało jako pomoc dla ludzi cierpiących, połamanych, jako coś co wzmacnia. Zobaczcie więc jak @qbacki wzmocnił człowieka (akurat mnie w tym przypadku), który nabawił się grypy jelitowej:

 

Nażryj się gówien a później żal się na forum jak Ci źle... poezja.

Jak patrze na te komentarze... kurwa co się stało z tym forum.

 

Ten ohydny, nienawistny komentarz zebrał pięć lajków - i pytanie do tych co lajkowali te rzygowiny - naprawdę uważacie, że człowiek który zjadł pączka i prawdopodobnie od niego zachorował, jest godzien takiej pogardy? Że forum upada, bo ktoś pisze o swojej kontuzji, zatruciu, chorobie w dziale do przeznaczonym?

 

To pytanie stawiam do @Gaunter o Dimm @Michaił Bułhakow @Guliver @jaco0007 @koksownik i czy Guliver to nie ta osoba, która mnie zasypywała pytaniami na skype, której godzinami słuchałem? I teraz co, ciężko się zatrułem, nie mam leków ani nikogo kto by mi pomógł, i lajkujesz osobę która mnie publicznie wyśmiewa?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Panowie zamknąć temat, bo robi się nieprzyjemnie.

 

Moderacja powinna uważniej śledzić posty każdego użytkownika i w miarę potrzeby wyciągać konsekwencje. Mamy sobie pomagać, a nie stwarzać iluzję pomagania.

 

Kto ogarnięty i normalny, ten wie, że to forum to nie tylko miejsce, gdzie można się podzielić swoimi doświadczeniami, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą tą społeczność, i którym należy się szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzygam już tymi tekstami, że poziom forum spada. Zakrawa to tekstami Sławka, który ciągle żyje w przekonaniu, że forum upada :lol: Spójrzcie na wyniki w wyszukiwarce google jak upadamy :P

 

Że niby jest gorzej, bo odeszło kilka osób? Z czego częściowo trolle/hejterzy? To coś wam powiem. Od tamtej pory przybyło kilkaset nowych osób. I dałbym sobie rękę uciąć, że w tym momencie jest o wiele więcej wartościowych ludzi niż za tych mistycznych, dawnych, złotych czasów. Dlaczego? Statystyka jest nieubłagana. To już nie jest takie niszowe forum jak na początku i liczba uczestników jest nieporównywalna.

 

Wiadomo, przybywają różni ludzie. Ale chyba każdy ma na tyle rozumu w bani, żeby wybierać co mu pasuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

Nie mam skypa, nie używam skypa. Nie pisałem nigdy Tobie o swoich problemach via priv. kontakt.

-Kilka razy skomentowałem Twoje audycje na youtubie (animal flex i inne takie tam dobre suple, zawsze pozytywnie, oraz ciągle pytam o książki w wersji papierowej... :)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991 spoko, ale niech się wypowiedzą ci, co lajkują śmianie się z choroby - bo ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Może też @qbacki nam wyjaśni, co oznacza że forum się skurwiło. Konkretne argumenty.

 

@Drizzt Dawne złote czasy polegały na tym, że nie było regulaminu i silnej osłony prawnej od @Mosze Red, i już nie można zażądać ode mnie skasowania konta, czy różnych dziwnych żądań stawiać i straszyć sądem, co robił nagminnie Saint. Takie to były złote czasy, ale dla szumowin, a nie dla uczciwych ludzi. Normalnemu, porządnemu człowiekowi, nie przeszkadza regulamin i jasne prawa.

 

@jaco0007 Nie leć w hu.. pisałem że o skype chodzi mi o gulivera a nie o Ciebie. Powiedz mi, co jest śmiesznego w tym, że się pochorowałem i proszę o pomoc braci? Co śmiesznego w pogardliwym, nienawistnym komentarzu, który wyśmiewa moje cierpienia? Napisz mi, to się razem pośmiejemy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy "koń" tym boleśniejszy upadek, niech kolega przypomni sobie te słowa w odpowiednim momencie życia.

A obsrywanie tych którzy Ci pomogli.... nie wymaga komentarza

Myślisz pewnie że jesteś już rekinem...nie nie jesteś

Jesteś na początku tego życiowego łańcucha pokarmowego....powodzonka z takim podejściem

Znalezione obrazy dla zapytania ryba zjada rybę grafika

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

Śmiesznego w tym nic nie jest. Nie śmiałem się z tego "polaikowałem".

Jest to straszna przestroga aby nie jeść śmieciowego jedzenia.. Po tym co stało się Tobie.

W wielu audycjach opowiadałaś jakie masz problemy z IBS, gdybym był Tobą (ale nie jestem) nigdy nie odważył bym się jeść pączków i innych takiego niedobrego jedzenia jak słodkie bułki czy nawet majonez do jajek.

Jadł bym jak najmniej przetworzonego jedzenia (im bardziej przetworzone tym bardziej śmieciowe, ale doskonale Sam o tym wiesz).

-Tak aby moje problemy nie wracały unikał bym jedzenia takich śmieci jak pączki słodkie bułeczki itd. 

 

Nie chcę być wujkiem dobrą radą,:

-ale ryb z marketu tez bym nie tknął, przecież nie raz było że przeklejają datę ważności. A zatrucie rybą kiedyś i mi się przytrafiło i lepiej nie będę o tym pisał.

 

 

Edytowane przez jaco0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gościu miał rację: to jakby palacz po ostatnim papierosie się dowiedział że ma raka i jak to? bo przecież palił przez 30 lat i nic mu nie było.

Zjadłeś masę trucizn: pszenica (gluten - poprzez modyfikację genetyczną tego zboża nie da się już jeść, pryskanie zbóż i dosuszanie Roundadapem), biały cukier, masę sztucznych konserwantów i polepszaczy, cała tablica Mendelejewa.

Żadna z tych trucizn nie jest obojętna i odkłada się w organizmie, jak przekroczysz pewien punkt to się pochorujesz. Na własne życzenie. Masę razy było tłuczone na forum o tych truciznach. 

 

Od udzielania rad w chorobach nie są forumowicze a lekarz. Tym bardziej że od odwodnienia można umrzeć. Możecie sobie poczytać o pacjentach Zięby który internetowo doradzał w sprawie poważnych chorób - wielu nie przeżyło a nawet mocno im się pogorszyło. 

Komentarz nie był nienawistny - był jak kubeł zimnej wody.

 

Co do podejrzenia o wspólne konto - nie skomentuję. Komputer i telefon ma zabezpieczenie dość silnym hasłem więc osoby trzecie nie mogą skorzystać. Telefon dodatkowo zabezpieczony odciskiem palców.

 

Z poważaniem,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss Ja myślę (nie tylko ja zresztą) że to co zrobił Qbacki, to nie jest tak, że ktoś nagle zarobił hajs i sra na biedaków, tylko była to zaplanowana akcja. Zwróć uwagę że bluzg na forum pojawia się w tekście w środku, jakby liczył że niewielu to zauważy, co później by świadczyło jako argument, że ludzie którzy go miło żegnają, zgadzają się z jego opinią. Poza tym czas odpalenia akcji - gdy się pochorowałem. Obrzydliwy komentarz wyśmiewający moją chorobę, i nagle 5 osób go lajkuje, chociaż nie wiem co jest śmiesznego w zatruciu pokarmowym. Wszystko to się zbiega z grożeniem przez Sławka na eioba, że podkręcą Pana Marszałkowskiego do publicznego zaatakowania mnie i forum, może było to szukanie dowodów na potwierdzenie tezy, że sami forumowicze stąd uciekają.

 

@jaco0007 Pisałem setki razy, nawet w tamtym wątku, że niezdrowe rzeczy mi nie szkodzą, a "zdrowe" powodują nasilenie objawów. Mniejsza z tym - Qbacki parszywie wyśmiał moje zatrucie - po co to lajkowałeś? Qbacki mnie wyszydził, a Ty to potwierdziłeś lajkiem, czyli potwierdziłeś jego szyderstwo. Chyba nie uważasz, że nadal będziesz na forum? Bądźmy szczerzy - jak jesteś u mnie, to nie wymagam hołdów, pieniędzy, niczego. Ale lajkowanie szydzenia ze mnie, to już ostre przegięcie.

 

@Michaił Bułhakow Kubeł zimnej wody? Jeśli uważasz szydzenie z kogoś PROSZĄCEGO o pomoc za dobrą radę, to nie mamy o czym rozmawiać. Ja tam prosiłem o pomoc - a nie o lżenie mnie, bo zjadłem pączka. To jest tak absurdalne że nie wiem już co mam więcej napisać :> Czy ja was prosiłem o opinię, osądy? Nie. Prosiłem o pomoc. Co zjadłem, to wiem prawdopodobnie lepiej od Ciebie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyło mnie podejście Qbackiego bo walnął prosto z mostu co myślał.

 

Marku wypowiadam się bardzo pozytywnie wszędzie gdzie się pojawię i polecam twoją twórczość każdemu mojemu znajomemu i robię Ci najbardziej pozytywny PR jaki mogę jednak moim zdaniem sam podkopujesz swoją pozycję i autorytet takimi sytuacjami i tematami.

 

Jestem Ci niesamowicie wdzięczny za wiedzę którą się dzielisz ale czasami przesadzasz tak, że aż odpycha. Tak to odbieram. To Twoje forum, możesz robić co Ci się podoba, ja wyrażam tylko swoją opinię.

 

W jednym temacie piszesz że chcesz schudnąć 16 kilogramów, narzekasz w audycjach na swój smalec a i tak wpieprzasz jakieś gówna. Co Ci w końcu zaszkodziło? Bo wspominałeś w temacie o zatrucia o tanim ścierwie.

 

W audycjach wspominałeś że masz dużo znajomych lekarzy, dlaczego nie zadzwonić do specjalisty a nie żalić się na forum?

 

Też jestem zdania że forum przechodzi ciężki okres ale nadal się z nim utożsamiam i staram się dokładać swoje cegiełki.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guliver obraziłeś mnie teraz, zdajesz sobie z tego sprawę? Mocne słowa zachowajmy dla swoich znajomych, forum ma jeden profil - ma pomagać ludziom a nie ich osądzać, zwłaszcza publicznie. Przyłączyłeś się do publicznego szyderstwa ze mnie, i nie przekonuje mnie to, że jestem odpychający. Ludzie piszą tutaj o znacznie bardziej odpychających sprawach, a my pomagamy - a wy żeście zrobili sobie ze mnie strzelnicę publicznie. Przykre, biorąc pod uwagę że nie tylko jako twórca forum Ci pomagałem, ale to moja wina - w końcu sam wiele razy mówiłem, że pogłaszcz skorpiona to Cię ukąsi, czy jakoś tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

@Pozytywny ta moda wzięła sie z szacunku do szefa. Ktos odchodził i dziękował. Czasem to forum jest tylko przystankiem w życiu i trzeba za "chwilę" jechać dalej. 

 

Ja tu żadnego szacunku nie widzę.

Jeśli ktoś chce już tak usilnie się pożegnać to może to zrobić w inny sposób, zwyczajnie napisać:

"Dzięki wszystkim. Wiele się tu nauczyłem, mam nadzieję, że od siebie też coś dałem. Szacunek dla Marka za stworzenie tego miejsca w którym mogłem przebywać i pisać."

 

A widzę tylko schemat:

-Chęć atencji

-Pokazać, że jestem na wyższym poziomie od reszty

-Wbić na koniec jakąś szpilę

-Odejść w chwale i poczuciu, że jednak nie zasłużyli tutaj na moje towrzystwo

 

Godzinę temu, blck.shp napisał:

Ale jak można odejść z forum? To nie jest wyprowadzka na drugi koniec świata, to jest Internet i każdy w każdej chwili może tu wejść, więc ja też nie rozumiem sensu żegnania się.

Dokładnie. Tym bardziej to świadczy o tym, że osoby "odchodzące" szukają tylko atencji na koniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guliver kiedyś pisałeś ciekawe rzeczy na forum - że jacyś murzyni chcieli Ci głośniki sprzedać, że Cię gonili po moich audycjach czy nagraniach - i ludzie pisali prywatnie że masz coś z głową, ale nikt nie napisał PUBLICZNIE, że jest z Tobą coś nie tak, pamiętasz? Wtedy pisanie odpychających rzeczy było ok. Ale jak się zatrułem od jednego, jebanego pączka (a może nie od niego, może wcześniej złapałem wirusa), to można mnie obrażać, kpić ze mnie, szydzić? Wypominać że chciałem schudnąć? Obrzydliwa, podwójna moralność i hipokryzja. Pomóż komuś, to masz wroga, kiedy ja się wreszcie tego nauczę?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco0007 Na pewno stąd odejdziesz, a w jaki sposób, zależy od Ciebie. Możesz odejść jak Qbacki, a możesz uznać że przegiąłeś, nadużyłeś mojego zaufania, i rozumiesz że są jasne, męskie zasady. Prosiłem o pomoc, byłem chory, i od Qbackiego i lajkujących jego nienawistną wypowiedź, dostałem szyderstwa i kpiny. 

 

A jakbyś szefa w pracy tak potraktował, to na co mógłbyś liczyć? Na pochwałę? A kolegę? No właśnie. Obrażasz albo przyłączasz się do obrażających, to ponosisz konsekwencje. Ja Cię przynajmniej nie obraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim idea forum to pomaganie ludziom. Każdy może mieć problemy, coś nie do końca zostało przepracowane, itd, ale człowiek na poziomie wie co to znaczy kultura osobista, zna słowa proszę, przepraszam, dziękuję i używa tych słów w odpowiednich sytuacjach. Po drugie ludzie mają problemy i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Oczywiście możemy udawac, że jesteśmy jak maszyny czy roboty, wiecznie zadowoleni i uśmiechnięci, ale chyba nie o to chodzi? Także wszelkie chamstwo, wymądrzanie się w komentarzach jest nie na miejscu. Jak chcemy komuś pomóc, to rzeczywiście róbmy to w kulturalny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@jaco0007 Na pewno stąd odejdziesz, a w jaki sposób, zależy od Ciebie. Możesz odejść jak Qbacki, a możesz uznać że przegiąłeś, nadużyłeś mojego zaufania, i rozumiesz że są jasne, męskie zasady. Prosiłem o pomoc, byłem chory, i od Qbackiego i lajkujących jego nienawistną wypowiedź, dostałem szyderstwa i kpiny. 

 

A jakbyś szefa w pracy tak potraktował, to na co mógłbyś liczyć? Na pochwałę? A kolegę? No właśnie. Obrażasz albo przyłączasz się do obrażających, to ponosisz konsekwencje. Ja Cię przynajmniej nie obraziłem.

Życzę w takim razie dużo zdrowia!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciekawyswiata dokładnie, co to znaczy że ktoś mną gardzi, bo chcę schudnąć i kupiłem pączka? Na diecie 2xme jest to dozwolone, o ile nie przekracza pewnego poziomu kalorycznego, ale oni wiedzą lepiej. Zero tolerancji dla dopierdalania innym - cały świat nas za wszystko osądza i potępia, ale na moim forum tego nie będzie. 

 

@Guliver Nie ma usuwania konta, jest tylko ban. Usuwamy tylko dane prywatne (trzeba je wskazać) albo po wyroku sądowym, wszystko jest w regulaminie który zaakceptowałeś. Pozostaje ban, ok?

 

@jaco0007 No i to jest godne, męskie zachowanie. Życzę powodzenia w życiu i pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.