Skocz do zawartości

Żegnam forum.


deleteduser39

Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Trochę przykro, że w taki sposób to się wydarza ale najwyraźniej taką nauczkę miałem dostać. W życiu nie ma przegranych, są tylko lekcje. Ciekaw jestem jak ta sytuacja dalej się potoczy i jak na mnie wpłynie. Dzięki temu, że przeskrobałem widzę, dzięki przykładowi z Tobą, że ludziom pomagać za darmo nie można. Przekonałem się o tym pomagając jednemu z użytkowników tego forum. Sytuacja w której mnie kompletnie olał i przestał odpowiadać na jakiekolwiek wiadomości mnie tak dotknęła, że pamiętam to i wspominam do teraz.

Ostatnie pytanie - jaka jest Twoja rada żeby uniknąć w przyszłości takich sytuacji? W moim portrecie numerologicznym, astrologicznym i wszelkich innych pojawia się informacja, że mam pracować z dużymi grupami ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guliver Moja rada jest następująca - jak ktoś cierpi, to staraj się uruchomić w sobie ostrożną życzliwość, i unikaj osądzania i oceniania. Ludzie cierpiący przeważnie dobrze wiedzą, co jest powodem ich cierpienia, a każdy im dopierdala. Twój błąd to przyłączenie się do osoby, która mnie publicznie ośmieszała. Powodzenia w życiu i pozdrawiam.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Qbacki nie był namówiony do tej akcji, albo nie jest w grupie przyjaciół Ryśka czy Sławka, tylko poczuł większy pieniądz i zaczął nas uważać za frajerów, to nie wróżę mu bogactwa. Tacy ludzie którzy aż tak się zachłystuja sukcesem, wcześniej czy później, kierowani kompleksami podejmują fatalne decyzje. Nie ma w nich spokoju, koniecznego do dokonania analizy - decydują względy emocjonalne, prestiżowe itd., a są tacy co tylko na takich "ludzi sukcesu" czekają, by im wszystko odebrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pozytywny said:

Skąd ta moda na odchodzenie w glorii i chwale? Nie można po prostu nie pisać na forum jeśli nie ma się ochoty? Trzeba robić te pompatyczne odejścia?

Forum pomogło wielu i wielu jeszcze pomoże. Mówienie, że się skurwiło jest po prostu obrzydliwe. Mówiąc o forum mówisz o jego użytkownikach.

Naprawdę nie rozumiem tych odejść, nie macie ochoty pisać to nie piszczcie.

 

atencja, pozytywny, atencja...
ja sie nigdy nie witam ani nie zegnam na forum, mnie wystarczy jak mnie ludzie poznaja w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Gaunter o Dimm @Michaił Bułhakow  @koksownik

 

Ponawiam Panowie pytanie do was - czy macie coś do powiedzenia przed banem? Czy może uważacie, że to ja jestem zły i niedobry, bo śmiem reagować, gdy ktoś szydzi z mojej choroby? Jeśli chcecie mi nawciskać, proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaił Bułhakow Wiesz co oznacza like? Oznacza że zgadzasz się z daną opinią, mało tego - uważasz ją za tak dobrą, że chcesz ogłosić innym, że popierasz ją własnym nazwiskiem (w tym przypadku nickiem). I tak się ciekawie składa, że ta opinia była wyszydzaniem mojego cierpienia - była wobec mnie chamska, nienawistna i skrajnie niesprawiedliwa. Więc moim zdaniem, jak najbardziej zrobiłeś coś niegodnego.

 

Jakbyś się czuł, gdybyś prosił o pomoc w nietypowej sprawie, a ktoś kto uznaje że forum się skurwiło pojechał po Tobie, i inni by mu lajkowali (czyli popierali)? Kiepsko byś się czuł. I ja też tak się czuję. I chcę wiedzieć, dlaczego to zrobiliście - bo ja wam krzywdy nie zrobiłem żadnej. Macie za darmo forum, bez reklam - masa osób ciężko pracuje, by te miejsce trwało, i to wszystko masz głównie dzięki mnie - należy mi się jakiś minimalny za to szacunek, a nie kpina i szyderstwa, zwłaszcza w chorobie.

 

Mi sprawiłeś przykrość, a wrogom forum dałeś broń do ręki. Tak się odwdzięczasz chłopakom? Sławek na eioba jest co chwilę, taki pobudzony i szczęśliwy, a wcześniej był co kilka dni. Może przypadek, a może nie.

 

@Gaunter o Dimm i @koksownik coś powiecie przed odejściem z forum? 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Pytam raz jeszcze, dlaczego zalajkowałeś kogoś, kto lżył nie tylko forum (to możesz mieć w tyle), ale i mnie - rozumiem że można mnie nie lubić, ale zatrułem się być może pączkiem, i czy to jest powód, by z taką pogardą mnie oceniać? Czym sobie na to zasłużyłem? Nie podoba się temat o zatruciu pokarmowym, to proszę nie wchodzić i sprawa załatwiona.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Według mnie popełniasz kardynalny błąd zachowując i pisząc w taki sposób, ale nie oceniam Ciebie, bo to Twoje forum i możesz robić co zechcesz. Polecałbym dzień przerwy od tej sprawy i podejście na spokojnie do całości. W mojej perspektywie robisz sobie kolejnych wrogów i to z blachej sprawy. Jak za lajka rozdawane są bany, to trochę przesada. Zrobisz co zechcesz, ale może warto dać sobie czas, żeby emocje opadły. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Dlaczego emocjonalnie? Czy ja się miotam, klnę, kogoś obrażam? Zadaję tylko pytania.

 

Powiedz mi proszę, co Cię rozbawiło w tym komentarzu?

 

Nażryj się gówien a później żal się na forum jak Ci źle... poezja.

Jak patrze na te komentarze... kurwa co się stało z tym forum.

 

 

A więc, co jest w tym zabawnego? Że zatrułem się prawdopodobnie pączkiem, i opisuję to w dziale ZDROWIE, czyli do tego przeznaczonym, i proszę o poradę? Że ktoś kto ZJADŁ pączka, czyta później że ŻARŁ GÓWNO? I że niby co się stało z forum? No właśnie, co się stało, że w dziale ZDROWIE ktoś pyta o poradę zdrowotną?

 

Co w tym że się ciężko zatrułem, jest śmiesznego?

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiecie do końca. Analogicznie:

 

Organizujecie przyjęcie. Koleś, który powinien wam być wdzięczny za niedgysiejszą pomoc, szydzi w twarz i wyśmiewa z waszego potknięcia i związanych z tym dolegliwości. Dołącza się do niego kilku ziomków. I tak sobie razem ryją wam w twarz. Co robicie?

Bo ja bym ich wywalił za drzwi. Minimum.

 

Ja wiem, to niby tylko kliknięcie itd. Ale na pewno nieprzypadkowe. Świadomie przyłączacie się do pewnej opinii, więc przyjmijcie konsekwencje. Tyle.

  • Like 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Jan napisał:

Moim zdaniem post pożegnalny @qbacki nadaje się na "ścianę hańby", a nie do działu w którym jest.

Przeciez można bylo się pożegnać podziękować napisać ze pewne rzeczy mi się nie podobały ale ok i papa. No chyba by to wyglądało w porządku tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Ok, przyznajmy że podchodzę do tego emocjonalnie (nie jest tak, ale skoro tak Ci strasznie na tym zależy, to ok), ale proszę Cię żebyś odpowiedział mi na postawione wcześniej pytania, wkleję Ci:

 

Powiedz mi proszę, co Cię rozbawiło w tym komentarzu?

 

Nażryj się gówien a później żal się na forum jak Ci źle... poezja.

Jak patrze na te komentarze... kurwa co się stało z tym forum.

 

 

A więc, co jest w tym zabawnego? Że zatrułem się prawdopodobnie pączkiem, i opisuję to w dziale ZDROWIE, czyli do tego przeznaczonym, i proszę o poradę? Że ktoś kto ZJADŁ pączka, czyta później że ŻARŁ GÓWNO? I że niby co się stało z forum? No właśnie, co się stało, że w dziale ZDROWIE ktoś pyta o poradę zdrowotną?

 

Co w tym że się ciężko zatrułem, jest śmiesznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z polityków kiedyś rzekł "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna" - te słowa wypowiedziane pół żartem pół serio skłaniają mnie do zadania (również pół żartem pół serio) pytania - dlaczego tak kończysz Panie @qbacki?

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.