Skocz do zawartości

Osaczony - radźcie drodzy bracia


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Rapke napisał:

Dziewczyna sprawia pierwsze wrażenie ułożonej, żadne dyskoteki itp. Studiuje jakiś techniczny kierunek na polibudzie. 

Jest młoda, 21lat więc jeszcze babskie instynkty o zakładaniu rodziny na szybko nie wchodzą w grę. 

Ja przy niej to już stary byk, 28 na karku jest. 

 

17 godzin temu, Rapke napisał:

Odprowadziłem ją po imprezie do domu, bo dobrze się gadało, na następny dzień nim wstałem miałem już kilka smsów od niej z propozycja kolejnego spotkania. 

Oczywiście się zgodziłem, skończyliśmy u mnie wiadomo jak. Rano już gadki, że jej największym marzeniem jest budzić się obok kogoś kogo kocha (????!) 

Kolejne dwa dni to już minimum 2 telefony dziennie. O smsach nie wspominam. 

Stawiam na wrobienie w tatusia.

Gumy zakładasz?

Co ona na to?

 

17 godzin temu, Rapke napisał:

jest to córka kierownika drugiej lokalizacji,

Albo tatuś ma plany zięcia znaleźć, cała rodzina w jednej firmie...:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem musisz uważać na jedno: czy ona już nie nosi nasionka w sobie od innego samca. To tylko tyle z mojej strony. Ja bym w to wchodził całym sobą.

 

Janek mnie przeczytał jak Lewandowski Błaszykowskiego.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapke jedna koleżanka mojej ex tez gumy i zaszła... sama wpierdalala piłkę dziewczyną, ze ona nie wie jak to się stało .... Hi Hi, po latach to zrozumiałem. Obserwuj czy miesiączkuje i tyle.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkać kobietę 10/10 (oczywiście według subiektywnych standardów) która wokół Ciebie lata i się stara, a nie odwrotnie, bez rozczeniowej postawy, to pewnie niespełniona fantazja wielu facetów, w tym moja :D. Szczególnie w dzisiejszej dobie social media, gdy takie dziewczyny mają tone orbiterów. Ja bym korzystał, przy jednocześnym i wyraźnym stawianiu granic czyli m.in. całkowitym oddzieleniu waszych kontaktów w pracy i przy spokojnym zaznaczeniu, że obiadki do pracy, to nie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BrightStar napisał:

 Ja bym korzystał, przy jednocześnym i wyraźnym stawianiu granic czyli m.in. całkowitym oddzieleniu waszych kontaktów w pracy i przy spokojnym zaznaczeniu, że obiadki do pracy, to nie najlepszy pomysł.

Plus przywalenie co jakiś czas po łapkach żeby nie dzwoniła jak pojebana. Dzwonić codziennie to se może na telepizzę. Nie lubię takiego zbliżenia w kontaktach tel że kobita dzwoni codziennie. Może dlatego że moja była tak wydzwaniała  i już po koniec mnie to niemiłosiernie wkurwiało.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy   czas dla siebie     czas dla panci    nie daj się osaczyć co już robi  a jak się znudzi wyślij na erazmusa.

Mam córkę dokładnie w jej wieku, nie wnikam już co i z kim robi, sama trochę mówi, ale nadal "kiełbie we łbie".

Korzystaj z głową i obserwuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.