Skocz do zawartości

Umawianie spotkań


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

na forum jako gość byłem od kilku miesięcy, kobietopedia przeczytana także myślę, że jakieś min. podstawy są, audycje Marka odsłuchane te ciekawsze :).

Wracając do tematu drugi raz przydarzyła mi się taka sama sytuacja dlatego proszę o radę

Koleżanka z firmy sama dopytywała się kiedy idziemy na piwo, gdy wziąłem od niej numer tel i zadzwoniłem to nie odbierała tel i ogólnie jakaś ściema . Moja reakcja była następująca teraz tylko cześć cześć, numer komórki wykasowany.

Druga sytuacja podobnie dziewczyna sama wpisuje mi numer telefonu  chętnie chce się spotkać ja za parę dni dzwonię a tu ściema i mówi, że  będziemy w kontakcie

Po tym co zdążyłem się dowiedzieć z forum i przeanalizowałem różne historie to te dwie panie chcą mnie trzymać w rezerwie tak mi się wydaję, ale może się mylę. Panowie  doradźcie , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grizli napisał:

Koleżanka z firmy sama dopytywała się kiedy idziemy na piwo,

Ja zazwyczaj odpowiadam.
Pójdziemy, pójdziemy spokojnie. Teraz mam masę rzeczy na głowie ale dam Ci znać jak ogarnę wszytko ok? ( w myślach...w pracy hujem sie nie wojuje)

 

5 minut temu, grizli napisał:

dziewczyna sama wpisuje mi numer telefonu  chętnie chce się spotkać ja za parę dni dzwonię a tu ściema i mówi, że  będziemy w kontakcie

Nie jest zainteresowana. Przyczyna? Przemyslała i jej się nie podobasz, jest inny facet.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu szukaj poza pracą, takie znajomości mogą zniszczyć twoją karierę, pozycję, kobiety mogą narobić wielkiego szamba w miejscu pracy. Potem następują dziwne przypadki podrzucania świń, ploty i caly arsenał podłych zachowań kobiecych, ktory jest gwarantowany.

Po co psuć sobie spokoj w pracy?

Wracając do tematu i zwrotu "kiedy pójdziemy na piwo", to jak spotkanie z dawnym kolega przy kasie z Biedronki i zwrot typu "noooo stary trza by sie kiedys spotkać" myslisz ze wspomniane spotkanie się odbędzie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 1000 powodów dlaczego nie chciały sie spotkać, i co dzień powstają nowe... Może za szybko dzwoniłeś, a to był shit test, i podbicie swojego ego... może jej ex zadzwonił.... Tak czy siak chuj wbij....

 

Pamietaj jezeli sie odezwa mimo wszytko za jakis czas, to za Chiny nie daj sie na nic namówić, 0 wyjść, 0 czegokolwiek... nie to nie i chuj... 

 

 

Opisz jak to sie stało szczegółowo, jak sama wbiła ci nr swój w twój telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grizli napisał:

Druga sytuacja podobnie dziewczyna sama wpisuje mi numer telefonu  chętnie chce się spotkać ja za parę dni dzwonię a tu ściema i mówi, że  będziemy w kontakcie

Błąd był taki że w takich sytuacjach trzeba dzwonić zaraz w ten sam dzień najpóźniej w drugi..jeśli zadzwoniłeś dopiero za parę dni to nie dziw się że straciła zainteresowanie "pójściem z Tobą na piwo"

twoje opóźnienie dało jej domyślenia że nie jesteś jej wart a piwo to był tylko pretekst do bliższego spotkania tymbardziej sama wpisała Ci numer.

 

Ostatnio sam miałem problem z tym tzw.dzwonieniem do kobiety.Najwidoczniej emocje krótkotrwałe nie są i nie muszą być przekładnią na dalszą znajomość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Opisz jak to sie stało szczegółowo, jak sama wbiła ci nr swój w twój telefon...

To była szybka akcja. Mijamy się , cześć cześć , po chwili mówię koleżanko zaczekaj i w tym momencie biorę ją za rękę i prowadzę w spokojniejsze miejsce.

Pytam się o to piwo, z jej strony zgoda jeszcze delikatna pretensja , że tak długo czekałem z tą propozycją daję jej swój telefon , wpisuje mi numer i tu był chyba mój błąd bo powinienem od razu ustalić termin a ja powiedziałem, że zadzwonię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sheeker napisał:

Błąd był taki że w takich sytuacjach trzeba dzwonić zaraz w ten sam dzień najpóźniej w drugi..jeśli zadzwoniłeś dopiero za parę dni to nie dziw się że straciła zainteresowanie "pójściem z Tobą na piwo"

COOOO?

Wybacz kolego ale w ten sposób zachowujesz się jak każdy napaleniec.
Tak jej na Tobie zależało, że nie wytrzymała 2 dni i poszła z kimś innym? haha
A co będzie jak wyjedziesz w delegację na tydzień, też nie wytrzyma?
Po takich właśnie rzeczach widac jak jej zależy na tym żeby Cie poznać.
Nawet nie wytrzyma tych pieprzonych dwóch czy trzech dni.

Najpiej być 24/7 dla niej dostępny, dzwonic i pisac codziennie (bo ona o Tobie zapomni, OJEJ MUSZE NAPISAĆ SMSA DO NIEJ BO ONA O MNIE ZAPOMNI :( ), muszę zaprosić na FB, musze dla niej to i tamto

Stary
 

Edytowane przez Łapinski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sheeker napisał:

Błąd był taki że w takich sytuacjach trzeba dzwonić zaraz w ten sam dzień najpóźniej w drugi..jeśli zadzwoniłeś dopiero za parę dni to nie dziw się że straciła zainteresowanie "pójściem z Tobą na piwo"

Chyba żartujesz. Jak podobasz się lasce, to i po tygodniu by od Ciebie odebrała i się umówiła. Jakby zadzwonił w ten sam dzień, to by tylko wyszedł na desperata.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, blck.shp napisał:

Jakby zadzwonił w ten sam dzień, to by tylko wyszedł na desperata.

Desperat, misio wskoczy z miejsca na orbitę :D

wyróżnij się od innych.

One (kobiety) mają całą armię czołgi, śmigłowce, okręty podwodne a Ty masz pistolet z jednym nabojem więc wykorzystaj go mądrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łapinski napisał:

One (kobiety) mają całą armię czołgi, śmigłowce, okręty podwodne

Jeśli kobiety mają cały arsenał adoratorów i potencjalnych kandydatów na partnerów to nie będą czekać na kogoś w nieskończoność..Za tydzień u takiej kobiety może się jeszcze wiele zmienić i odechcieć.

Jeśli faktycznie zależy komuś na kobiecie to działa w tym temacie ..a ta opieszałość nie musi być zawsze odebrana pozytywnie przez kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sheeker napisał:

Jeśli faktycznie zależy komuś na kobiecie to działa w tym temacie ..a ta opieszałość nie musi być zawsze odebrana pozytywnie przez kobiety.

Pierdzielisz chłopie głupoty... Straszne i to wielkie nawet!

 

Dobra ile razy miałem sytuacje, że nie dałem rady się z kimś umówić i przepraszałem, bo miałem dużo zamówień i tematu nie potrafiłem ogarnąć, bądź co bądź nie dałbym rady się rozdwoić. Więc jeśli serio coś miał do zrobienia dzwonił a ta go olała, to kij jej w czoko, nie wiedziała co traci :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheeker

Nie, to facet powinien latać za kobietą, prosić się o każdy kontakt i najlepiej lizać dupe każdej lasce za miłe słówko, mimo że one takim zachowaniem gardzą. Weź skończ trollowac, albo przeczytaj książki Marka i historie na tym forum, bo widzę żeś wszystkie rozumy pozjadał, a tak naprawdę błądzisz po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Camilovesky napisał:

Pierdzielisz chłopie głupoty... Straszne i to wielkie nawet!

Oświeć mnie w końcu swoimi mądrościami to chętnie poczytam bo jak narazie nic ciekawego nie masz do zaoferowania jeśli chodzi o treść merytoryczną na ten temat.

56 minut temu, Camilovesky napisał:

Dobra ile razy miałem sytuacje, że nie dałem rady się z kimś umówić i przepraszałem

No to jak przepraszałeś kobiete ? Chłopie za co ? Śmieszny jesteś? przecież ona ma tylu orbiterów..Samiec alfa nie przeprasza to ona ma czekać az Tobie się zechce z nią spotkać..kompromitujesz się teraz

 

 

46 minut temu, Łapinski napisał:

Zgłosiłem Cię do administracji bo jesteś trollem albo kobietą podszywającą się pod faceta

Zauważyłem ze jeśli ktoś ma inne trochę odmienne zdanie niż wy starzy wyjadacze tego forum i nie zawsze musi byc po waszej stronie to zaraz zgłaszacie  do administracji?

To tylko świadczy kolego o twojej nieudolności merytorycznej i emocjonalnej na pewne tematy.I o dziwnych zasadach tego forum tu panującym.

Tymbardziej że nikogo nie obraziłem tylko mam poprostu trochę inne poglądy na rózne sprawy niz wy..no ale lepiej się taka osobę pozbyć żeby nie podważac pewnych kwestii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sheeker napisał:

Zauważyłem ze jeśli ktoś ma inne trochę odmienne zdanie niż wy starzy wyjadacze tego forum i nie zawsze musi byc po waszej stronie to zaraz zgłaszacie  do administracji?

To tylko świadczy kolego o twojej nieudolności merytorycznej i emocjonalnej na pewne tematy.I o dziwnych zasadach tego forum tu panującym.

Tymbardziej że nikogo nie obraziłem tylko mam poprostu trochę inne poglądy na rózne sprawy niz wy..no ale lepiej się taka osobę pozbyć żeby nie podważac pewnych kwestii..

Nie kolego, to świadczy o Twojej nieudolności, bo jesteś nowy, wchodzisz na forum, nie zaznajomiłeś się pewnie z żadnymi historiami z forum, nie mówiąc o książkach, a dajesz rady innym osobom, mimo że nie masz żadnej wiedzy na ten temat. Twoje kwestie i Twoje poglądy już dawno zostały podważone przez setki historii i setki skrzywdzonych facetów, którzy myśleli tak, jak Ty, a potem ich przeżycia lądowały w świeżakowni. Widocznie nie doswiadczyles jeszcze nic takiego, ale spokojnie, kiedyś doswiadczysz i jeszcze tu przylecisz po rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sheeker napisał:

Oświeć mnie w końcu swoimi mądrościami to chętnie poczytam bo jak narazie nic ciekawego nie masz do zaoferowania jeśli chodzi o treść merytoryczną na ten temat.

na ten temat odpowiedział dokładnie użytkownik @blck.shp

 

16 minut temu, blck.shp napisał:

Nie, to facet powinien latać za kobietą, prosić się o każdy kontakt i najlepiej lizać dupe każdej lasce za miłe słówko, mimo że one takim zachowaniem gardzą. Weź skończ trollowac, albo przeczytaj książki Marka i historie na tym forum, bo widzę żeś wszystkie rozumy pozjadał, a tak naprawdę błądzisz po omacku.

Spuchłem teraz: 

6 minut temu, Sheeker napisał:

No to jak przepraszałeś kobiete ? Chłopie za co ? Śmieszny jesteś? przecież ona ma tylu orbiterów..Samiec alfa nie przeprasza to ona ma czekać az Tobie się zechce z nią spotkać..kompromitujesz się teraz

Kobietę, gdzie napisałem kobietę? 

Umawiam się z kimś (kimś to też mężczyzna nie tylko kobieta - czaisz to?). Podchodzę do tego tak samo jak do każdego człowieka, z pewną dozą kultury i grzeczności, że jeżeli nie dałem rady to przepraszam, co świadczy o dojrzałości w podchodzeniu z szacunkiem do drugiej osoby. 

 

Samiec alfa... No chłopie nawet obok takiego kogoś nie stałeś :D Samiec alfa tu... Samiec alfa tam... I za chwilę zacznę śpiewać  Dj bobo - Chihuahua. 

Sam się kompromitujesz brakiem pokory a dwa i tak Cię zgłosiłem zapisanie postów pod postem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie "...z koniem nie ma co się kopać" a jest tu was kilku.

Więc nie będę podejmował tu z wami polemiki bo i wy tak wiecie lepiej a jak ktoś ma inne zdanie to albo zgłaszacie albo obrażacie..

Jeśli administracja mnie usunie to usunie płakać z tego powodu nie będę...trudno najwidoczniej będą mieli ku temu powody..

Zamiast przyciągać to tylko zrażacie do siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sheeker napisał:

To tylko świadczy kolego o twojej nieudolności merytorycznej i emocjonalnej na pewne tematy.

Poziom twoich wypowiedzi świadczy o braku elementarnej wiedzy językowej, słownikowej a poza tym wytrzeźwiej albo odstaw środki, które bierzesz - mimo, że działają...albo bierz pół dawki zamiast całej.

A o gramatyce nawet nie będę wspominać drogi PUA'sie...

Niech dojdzie do twojej mózgownicy, że na forum niszczymy tamy i galaktyki kobiecego zakłamania, a nie utrwalamy życiowe zasady ,,jak być pizdą" i dawać się poniewierać.

W swoim temacie dostałeś całą masę, rzeczowych porad - efekt był taki, że obrażałeś się praktycznie na wszystkich, ponieważ nie napisaliśmy tego co ty chciałeś akurat przeczytać.

8 minut temu, Sheeker napisał:

Zamiast przyciągać to tylko zrażacie do siebie..

Nikt nikogo na siłę tutaj trzymać nie będzie, a prawda jest taka, że to nie w Naszej roli jest przyciągnąć tutaj faceta w niedoli, bo kobiety - za którymi ty tak chętnie biegasz po ulicy, z pytaniem ,,która godzina?" :D - zadały mu nieprawdopodobny ból, że uznał, że potrzebuje otworzyć oczy, zmienić swoje życie i siebie samego.

To musi wyjść samo a nikt z Nas tutaj nie jest jakimś Jedi, aby za pomocą Mocy, zgadywać co się dzieje w życiu danego człowieka - więc daruj sobie te swoje denne wywody o tym jak to źle tutaj zostałeś potraktowany, jak to inni Bracia ciebie atakowali i obrażali. Na bycie samcem nie masz zwyczajnie jaj oraz honoru.

A teraz biegiem na ulice wyrywać panny...a nie...przecież sam napisałeś, że długo byłeś sam - ale jednak pomimo to wszedłeś na forum, ponieważ miałeś problem, tak?

Jak jest tobie tak źle tutaj, to po co udzielasz się w innych tematach?
Jesteś żenujący.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sheeker napisał:

Jest takie powiedzenie "...z koniem nie ma co się kopać" a jest tu was kilku.

Tak, to prawda, ale ono pasuje do Ciebie nie do nas. 

2 minuty temu, Sheeker napisał:

Więc nie będę podejmował tu z wami polemiki bo i wy tak wiecie lepiej a jak ktoś ma inne zdanie to albo zgłaszacie albo obrażacie..

Zasady, regulaminy oraz instrukcje to świętość, którą należy przestrzegać. Tak jak pisałem brak pokory i efekty tego widać, że zachowujesz się jak szczyl w seicento na drodze, gdzie inni spokojnie jadą limuzynami. 

To, że wiemy lepiej to oczywiste, bo cechuje nas doświadczenie (ciekawe, że jest takie podobne do siebie w swoich schematach) oraz pokora wobec życia i wobec innych użytkowników, no baaa ale najlepiej strzelić focha nie? Obrażajo mnie na forum, chamy jedne...

 

Wyczerpałem swój limit cierpliwości w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sheeker napisał:

Zamiast przyciągać to tylko zrażacie do siebie..

Wszystko nie tak.

Bo widzisz. Z tymi dziewczynami jest tak, że odczuwają przyjemność gdy widzą silnego samca.
Silny samiec ma swoje życie, swoje pasje, swoje sprawy.
Silny samiec u kobiety wywołuje silne emocje.
No dobra ale jak ta siłę pokazać? 
Masz zdjąć przed nią koszulkę i wypiąć mięśnie? TEŻ :)
Ale tak na prawdę siła wychodzi od nas samych.
Siła wychodzi z naszych poczynań.
Czy silny psychinie i emocjonalnie facet będzie dzwonił od razu gdy weźmie numer telefonu dziewczyny? NIE!
Ja stwierdzam, że chłopak ma takie wielkie potrzeby emocjonalne do tej dziewczyny, nie radzi sobie z nimi, ma niską samoocenę, że on RZĄDA od niej rozmowy i zainteresowania.
Rozumiesz?
On tym telefonem BŁAGA NA KOLANACH o chęć zwrócenia uwagi na siebie.

 

To gdzie tu jest siła tego faceta? Gdzie jego spokój? Gdzie jego wysoka samoocena?

 

56 minut temu, Sheeker napisał:

Za tydzień u takiej kobiety może się jeszcze wiele zmienić i odechcieć.

TAK DOKŁADNIE TAK.
Nawet po miesiącu, roku, 10 latach w małżeństwie.
Zawsze komuś może się odechcieć.
Więc ta weryfikację należy przeprowadzić na POCZĄTKU ZNAJOMOŚCI. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sheeker napisał:

twoje opóźnienie dało jej domyślenia że nie jesteś jej wart a piwo to był tylko pretekst do bliższego spotkania tymbardziej sama wpisała Ci numer.

Dopiero teraz zobaczyłem ten smaczek i nasuwa się tylko jedno, stare i dobre polskie słowo na K. Z przedrostkiem O. "O .. k..." :D 

53 minuty temu, Sheeker napisał:

Jeśli kobiety mają cały arsenał adoratorów i potencjalnych kandydatów na partnerów to nie będą czekać na kogoś w nieskończoność

To leć do nich :D Szybko, bo się rozmyślą! 

37 minut temu, Sheeker napisał:

Czyli twoim zdaniem to kobiety mają się starać o faceta tak..? Mamy czekać w domu aż same zapukają do drzwi ? :lol:

Moim zdaniem, po pierwsze mówisz jak moja babcia, czyli ktoś kto jest całkowicie pogrążony w matrixie, po drugie stawiasz kobietę na piedestale a na tym forum było tysiące razy wałkowane, żeby tego nie robić, bo to daje efekt odwrotny niż byś chciał.

39 minut temu, Sheeker napisał:

Wiesz kiedyś tak samo myślałem i przez to byłem długo sam.

Mi jest to obojętne czy jestem sam czy z kimś, bo pozbyłem się (prawie) tego chorego parcia, które narzuca nam społeczeństwo. Jestem wolny i sam sobie decyduję czy chcę kobietę, jaką chcę i na ile chcę (oczywiście w moim zasiegu). 

22 minuty temu, Sheeker napisał:

I o dziwnych zasadach tego forum tu panującym.

Zauważyłem, że jak ktoś nie doczyta regulaminów itd to zaczyna wypisywać, że to miejsce jest dziwne. Mało tego, zamiast być wdzięcznym, za pomoc, która została takiemu osobnikowi udzielona w jego pierwszym wątku to jeszcze próbuje wbijać szpilki starszym userom. Nie spodziewaj się pomocy nie tylko i na forum ale i w życiu jeśli będziesz tak nadal postępować.

Najlepiej zrobić z siebie ofiarę i oskarżyć tych, którzy Ci próbują pomóc. Robisz dokładnie tak samo jak żony oskarżające swoich mężów o pedofilę podczas rozwodów.

Nie wiem czy kolega jest trollem ale na pewno ma duże braki w wiedzy. Wypunktowałem drugi raz punkt po punkcie co i jak, mam tylko nadzieję, że do ściany nie piszę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łapinski napisał:

Bo widzisz.

Łapiński odbiegając już od wątku powiedz mi dlaczego np.z Tobą można tu wymienić swoje poglądy w normalny kulturalny sposób ?

A resztę tworzy zaraz jakąś otoczkę nienawiści do drugiej osoby bo ktoś ma odmienne zdanie niż oni..to jest chore ..ale jaki kraj tacy ludzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.