Skocz do zawartości

Co jeszcze w 2017 roku?


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

-Oddać 1 rozdział pracy magisterskiej

-pochodzić jeszcze kilka razy na siłkę

-zorganizować sobie i dobrze spędzić sylwestra

 

Rok 2017 bardzo szybko jak dla mnie minął. Niestety prowadziłem nie zbyt zdrowy tryb życia, dużo stresów, nowych doświadczeń, refleksji, dołków, niepowodzeń. Ale były też miłe chwile i jakieś wspomnienia będą. Podjąłem niedawno stałą prace. Nawet mógłbym nazwac okres wakacji 2017 chyba jako przelomowy. Bardzo pouczający to był rok i mimo wszystko z tego względu że mogłem wyciągać z wielu rzeczy wnioski i że od końca sierpnia zaczalem gruntowną przemianę to uważam ze był to udany czas i jestem z tego zadowolony. Patrzę z nadziejami na 2018, dużo niewiadomych przede mną, ale będę dzielnie walczył :D

 

Powodzenia i życzę wam wszystkim na tym świetnym forum Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zacząć medytować to raz 

- nauczyć się niemieckiego

- poprawić umiejętności podrywu i luźnej rozmowy z Panienkami 

- więcej czytać + słuchać audiobooków 

- zrobić sobie kilka ciekawych zdjęć którymi będę mógł pochwalić się na Facebooku heheh 

- ogarnąć dobrze płatna i dograną pracę

- poprawić wygląd zębów, twarzy,  ciała

- odświeżyć garderobę  

- zacząć regularnie udzielać się na forum?

 

Myślę, że to nie jest koniec i do końca 2017 dojdzie to tej listy jeszcze kilka punktów. 

Życzę wszystkim spełnienia swoich celów w nadchodzącym 2018 roku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pasuję zasadniczo chyba w tym roku. Dużo nowych doświadczeń i rozkmin było w 2017. Czasem aż za dużo, ale taki typ ze mnie...

Obrałem kilka celów, dokonałem kliku mniejszych bądź większych zmian. Oby dobra passa sie utrzymywała w następnym roku B)

No i wiadomo, szybko zleciał ten 2017.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.