Skocz do zawartości

Co z tym seksem?:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Assasyn, piszesz teraz bajki :D.

Strasznie stereotypowo to jest ... To, że starsza nie oznacza, że potrafi w łóżku więcej. To tak nie działa.

Z autopsji wiem, że nawet 20 lat pożycia małżeńskiego, jak nie więcej ... nic nie daje ;)
Ja "gówniarz", musiałem uczyć jak dobrze zrobić oral, o analu nie wspominając ...

Ale teraz, aktualnie mam dość starszych. Przerzucam się na młode ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulth pisalem z wlasnego doswiadczenia ze starsza odemnie kobieta o 13 lat takze opieram sie na tym i opowiesciach znajomych ktorzy tez mieli takie przygody i nie narzekali :) Co do mlodych; Zostalem kiedys zaproszony na domowke przez kolezanke ktora notabene poznalem na imprezie, popila troszke i zaciagnela mnie do lozka, kiedy wyciagnalem smiglo zaczela sie tulic i zlapala mnie za ''malego'' Ja na to..Ide po prezerwatywy a Ona ; niee!, biore srodki antykoncepcyjne nie boj sie, w tym wlasnie momencie przypomnialo mi sie jak Marek pisal'' Kochanie tabletki nie zadzialaly, jestem w ciazy, cieszysz sie?'' i zrezygnowalem :) Panna jak sie zeganlismy poplakala sie sam nie wiem czemu, bo mi nie wyjasnila :) Od tamtej pory(to juz 3 lata) nie mamy ze soba kontkatu...Z innymi mlodymi paniami mialem raczej mile wspomnienia, niestety poczatki byly ciezkie, rodzice nie przekazali mi zadnej wiedzy na temat sexu dlatego bylem kompletnie zielony na samym poczatku i nie wiedzialem jak sie zabrac, malo tego pamietam ze cholernie sie wstydzilem wyjac ''freda'' :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję chłopaki za uwagę :) to bardzo miłe:) ale naprawdę potrafie o siebie zadbać.

Jesli miałabym umówić sie z kimś z tego forum na seks to byłoby trudne :lol:  bo sami tu fajni mężczyźni :P  

 

Hahahaha - lepiej napisz ilu naszych 'mezczyzn' po tej wymianie napisalo do Ciebie na priva ze juz leca lizac Ci szpare... 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha - lepiej napisz ilu naszych 'mezczyzn' po tej wymianie napisalo do Ciebie na priva ze juz leca lizac Ci szpare... 

The_Man dziekuję, to bardzo miłe z Twojej strony, że pomyślałeś iż dostałam propozycje od chłopaków na priv :lol:

Jednak muszę Cię rozczarować :) nasi mężczyźni są za mądrzy, żeby pisać do mnie takie prymitywne teksty :D

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję chłopaki za uwagę :) to bardzo miłe:) ale naprawdę potrafie o siebie zadbać.

Jesli miałabym umówić sie z kimś z tego forum na seks to byłoby trudne :lol:  bo sami tu fajni mężczyźni :P  

 

Bo dupa przecież jest dla tych niefajnych co piją i biją :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.