Skocz do zawartości

Kobiety kontratakują i manipulują.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Ile mieszkań za 16,5km kutangów można by kupić?
Może wprowadzimy jakiś przelicznik w tabeli SI.?

Ile kutasów za m2.

Nic dziwnego, że śmieją się gdy ktoś pisze o spożytkowaniu energii seksualnej na coś innego jak jedynym ich samorozwojem i wiedzą tajemną jest obczajenie i znajomość nowych lakierów do paznokci w Rossmanie.

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy Panowie się śmiejecie, ale jak sobie przypomnę swoje chwile na forum gazety, jak pół roku mnie dojeżdżały te ślicznotki, to włosy stają dęba. W sumie dobrze że zjawił się tam Sławek i uciekłem, bo bym się chyba nerwowo wykończył. Niby drwinki i szyderstwa, ale one mają w sobie tyle złości i chyba nawet nienawiści, że to się w pale nie mieści. 

 

Sami zobaczcie: to ja lata temu, od lat tam nie piszę: http://ludzie.gazeta.pl/mareczekk77/0,0.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

W sumie dobrze że zjawił się tam Sławek i uciekłem, bo bym się chyba nerwowo wykończył. Niby drwinki i szyderstwa, ale one mają w sobie tyle złości i chyba nawet nienawiści, że to się w pale nie mieści. 

Najlepiej dla Pań pewnych tematów nie poruszać.
My tutaj poruszamy na prawdę tematy tabu.
To jest miejsce gdzie można logicznie przedyskutować w męskim gronie.
Cieszę się, że kobiety nie mają tu dostępu.
Mają swoje miejsce na forum.

Ale tam wyczytałem jak jedna Pani pisała o tym, że chce założyć konto fejkowe i podszywać się pod faceta.
Ciekaw jestem ile czasu chciałoby się jej pisać coś w imieniu faceta.
Pewnie szybko byśmy wyłapali takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały podobno kogoś zablokowałeś :D Czytając ten tekst to chyba dla nas dobrze

 

Cytat

Ten marek mnie zablokował czy tam jakiś jego moderator a wiecie za co? Za to, że ku...e chciałem pomóc i przesłać mu własnej ciężkiej pracy kawałek. To miało być intro do jego nowej audycji których to słucham. Zajebiste nowe logo oraz podkład ośmiosekundowy w stylu hip hopowym ale te barany mnie zablokowały kminicie kogoś tak durnego, żeby swojego być może największego sprzymierzeńca blokował i odrzucał traktując jak śmiecia. Dla mnie to jakiś debil po prostu jest i paranoik i tak jak go uwielbiałem tak go nienawidzę ku... mać za takie frajerskie potraktowanie mnie a te samce to chyba żaden z nich tam powyżej 80 IQ nie ma. Nie wchodźcie na to forum bo to banda debili po prostu jest jeśli nie chcą darmowej pomocy przyjąć od dobrego ziomeczka tylko dlatego że jest nowy i jakieś jedno słówko im nie podpasowało to niech się gonią debile i idą tam gdzie miejsce debili, do kamieniołomów a nie radio prowadzą i forum. Żałosne ku... i nic dodać nic ująć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mordimer napisał:

Sławek obrońca dziewic i karynek, czasami też łosi ;)

 

Nasuwa się pytanie, kto jest większym łosiem ten kto nim jest, czy ten kto broni jego łosiowatości. :lol:

 

Można też to mierzyć wielkością poroża zapewne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek obroni każdego, kto mnie jedzie. Zresztą założył kilka kont które mnie dojeżdżały, nie był sam. 

 

@Qaikwow Kojarzę gościa, wysyłał mi grafiki tak nędzne, że sam bym w paincie lepsze zrobił, jak go olałem bo stawał się natarczywy, to dał mi 3 dni na zwrócenie mu grafik które mi wysłał na meila albo pójdzie do sądu :> Na koniec obrabiał mi dupę że jestem kretynem, bo takiego geniusza nie wziąłem do teamu :> Ale nie wiedziałem że trafił też na gazetę. Pełno jest teraz takich świrusów.

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi takiej "fragile" czy "triss merigold" czuję podskórnie że to jakies rycerzyki na białym koniu.Zbyt mało emocjonalne te posty jak na kobiety.  Niby nie mogą wytrzymać ze smiechu a 3 godziny siedzą przed kompem i tłuką posty.Dobrze wiedzą jak uderzyć żeby zabolało .Widać z jak trudnym przeciwnikiem muszą się zmierzyć mężczyźni którzy cenia swoja godność.Ale zabolało także ich.Wojna płci ostanio przybrała na sile-ruchy takie jak mgtow czy alt-right rosną w siłę i feministki wpadły w panikę.Polecam doskonały film dokumentalny"red pill"-ale pewnie juz znacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, firebird napisał:

Polecam doskonały film dokumentalny"red pill"-ale pewnie juz znacie.

Doskonały.

 

3 minuty temu, slavex napisał:

W twoim przypadku jest to ~ 333zł/kutasometr xd

Edytowane teraz przez slavex

To nie jest mój przypadek, nie korzystam, musiałbym mopa i lizol wozić.

A wiedzą tajemną to też nie jest, czy jest ktoś tutaj co o tym nie wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.