Skocz do zawartości

Z potomstwem poznaje bezdzietną


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

nie znalazłem wątku, więc pytam.

 

Poznaje pannę, rozsądną, bezdzietną, starą pannę można powiedzieć.

Ja mam swoje potomstwo z poprzedniego tfu związku, na tylem dobrym ojcem i bankomatem jestem,  ze praw mi nie ograniczono i mam je całkowicie poprawne.

Panna zaś zawiedziona poprzednimi związkami, w wieku już okołoporodowym więc z silnym parciem na rycerza bezdzietnego, pomimo zaangażowania, friendzonuje mnie bo nie chce sobie komplilpwać życia.

Wiadomo że moje są dla mnie najważniejsze, i rozumna  panna zaznacza ze nie będzie sobie komplikować życia, co mocno szanuje [nie chcialbym stawac przed oczywistymi dylematami].

Problem z tym że panna mocno rozumna a jednak nie odpuszcza, ja zaś za mocny jestem na orbitera.

 

Jakie są Wasze doświadczenia.

 


Ja sam x czasu temu odpuscilem posiadanie kolejnego potomstwa, wszak swoje już mam. Związku pt małżenstwo wogole nie biore pod uwagę.

Nie pytam o to jak zamoczyć, pytam czy pozostaje mi bycie sobą co panna rozumie, i szukanie wsparcia w frtiendship co chujowe jednak jest, czy są panny które są wstanie zaakceptować "bagaż" w postaci moich wspanialyuch dzieci.

Jakoś nie po drodze mi w ściemnianiu młodszych lasek, poziomu dyskusji od panny wymagam a to jednak przychodzi z wiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
  • Mosze Red odblokował(a) ten temat

Jestem po rozwodzie, dzieci mieszkają z eksią, ja jestem "weekend dad".

Powiedziałbym, ze mniejszej części kobiet to przeszkadza, większej nie. Tez kwestia wieku; cos, czego Mania dwudziestopięciolatka nie zaakceptuje, dla Manki trzydziestodwulatki jest OK  :) 

Emablowałem młodsze o dwanaście lat, i młodsze o dwa lata, i na osiem emablowanych tylko dwie powiedziały wprost, że dzieci i ze za stary. Te najmłodsze, rzecz jasna :)

 

EDIT

stawiam tezę, ze tym, które nie chcą mieć dzieci, moje nie przeszkadzają, bo odchodzi element walki o zasoby. Gdyby panna chciała mieć dzieci, to już obecne to kłopot dla niej.

Poza tym potencjalnych dzieci perspektywy sie chirurgicznie pozbyłem  :) Zajebista sprawa wazektomia:)

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.