Skocz do zawartości

Panna 6/10 eksperyment


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Z racji zabicia czasu do sprawy rozwodowej, postanowiłem porobić sobie eksperymenty na randkach typu aplikacja mobilna Jaumo . I tak, selekcje zrobiłem na panny 5/10,6/10,7/10 oraz 8/10,9/10,10/10. Do rozmowy wybrałem dwa typy : Samiec Alfa i Samiec Beta . Pierwsza ofiarę szukałem w przedziale 5,6,7/10 . Panna 6/10   Typ samca Alfa . Początek rozmowy, cześć co słychać itp itd . Rozmowa przeszła na etap kim jesteśmy i czego oczekujemy. Ja oczywiście, konkretny facet,wie czego chce,baba ma być posłuszna.Ona zafascynowana,ze ze mnie taki twardziel,och ah . Ale chyba doszło do mózgownicy jaki niby jestem(strach  przed moja osoba ) i mniej odp na moje pytania . Wiec krotko i na temat . Jak sie jej nie podoba krzyż na drogę. Jak to baba ok pa(foch). Nie mijaja dwa dni i odzywa sie znowu  . Dzis pisze,cześć, co słychać ....    Zobaczymy jak dalej się potoczy... Co oczywiście przedstawie wam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gr4nt napisał:

Uważam za mało rozsądne takie działania przed uzyskaniem rozwodu.

 

Popieram.

 

Skup się najpierw na uzyskaniu rozwodu, by mieć spokojną głowę. Poznawanie nowych dup Ci tego nie ułatwi, wręcz przeciwnie, odciągasz sam sobie uwagę na istotne kwestie, które będą miały wpływ na twoje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest cel tego eksperymenty? Bo dla zabicia czasu to troche kiepskie uzasadnienie dla zawracania ludziom głowy. Jak ci sie nudzi, to wyjedz. Na grzyby pojedź, cytując klasyka. 

 

No i sie rozwiedź, choc w sumie nie wiem, po co. Chyba dlatego, ze inni tak sugerują ;) Ja od faktycznego rozstania z eksią do sprawy rozwodowej poznałem kilka dziewczyn, a z jedną z nich jestem w FwB+ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja "Twierdza" jest bardzo skomplikowana.

Jak pani wyczuje że jesteś Fajny Miś Tatuś to spadniesz do orbity podaj/przynieś/pozamiataj.

Nawet nie będziesz wiedział kiedy. Gen da ktoś inny.

 

Zasadniczo każda szukająca genu gra na tym samym "engine".

 

Szkoda mnie ciebia Brachu po już po tobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.