Skocz do zawartości

Poradnik od zera do bohatera czyli jak stać się więźniem systemu.


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Oktabryski napisał:

Uff, przebrnąłem przez ten film i stwierdziłem, że...prezentowane w nim treści są strasznie basicowe.

Właściwie to taki przydługi teaser dla osób, które chcą coś w życiu zmienić i rozglądają się za rozwojem osobistym.

 

Jeżeli dla kogoś przedstawione w tym filmie treści są odkrywcze, faktycznie powinien skorzystać z jakiegoś programu rozwoju osobistego.

 

Całość przekazu jest okraszona informacją o tym, że podrywanie kobiet jest najwyżej w hierarchi potrzeb. Moim zdaniem to fałszywe przekonanie, ale może to wynikać z mojego wieku (35 lat).

 

Istotną uwagą odnośnie filmu jest brak informacji, że przedstawia on osobiste poglądy autora na rozwój osobisty. Nie znalazłem nigdzie w filmie takiej notki, chociaż - gwoli ścisłości - autor przekonuje, aby testować różne teorie i używać tylko tych skutecznych.

 

Całość powinna być krótsza (ni to promo, ni podcast).

 

Korzystając z okazji życzę forumowym braciom udanego 2018 roku.

Ale co tu jest odkrywczego? Czy każdy musi mieć powodzenie i bzykać? Czy każdy musi non stop tkwić w relacji? Czy umiejętność poderwania kobiety to wyznacznik męskości faceta?

 

Czy każda zmiana w życiu musi być motywowana zmianą dla dziewczyny/pod dziewczyny? A dlaczego nie rozwijać by się tylko i wyłącznie dla siebie? 

Poza tym co typowe u Kołczów - jest zbyt wiele gadki o umiejętnościach miękkich a zbyt mało informacji o tym jak ważny jest cel w życiu, pieniądze, zasoby i status.

 

Gdyby w tym filmiku każde słowo "kobieta" zastąpić słowem "relacje międzyludzkie(towarzyskie)", "biznes", "kariera", "pasje" to nawet przyznałbym racje.

 

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie cel nadrzędny tej zmiany - czyli kobiety, z góry skazuje odbiorcę na zgubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.