Skocz do zawartości

Przesłuchanie Huberta Czerniaka


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, wczoraj odbyło się przesłuchanie Huberta Czerniaka. Przed Izbą Lekarską w Łodzi zgromadziło się około 300 osób. Myślałem, że będzie góra 20 jak w przypadku procesu sądowego wytoczonego Międlarowi. Jednak frekwencja mnie zaskoczyła. Na forum publicznym były omawiane takie kwestie jak zdrowa żywność; oddolne organizowanie się, gdyż odgórne nie przynosi żadnych skutków; szkodliwość szczepień oraz wątek depopulacji Polaków; medyczna marihuana. Oczywiście w mediach głównego nurtu brak wzmianki o tym spędzie. Boją się nas jak ognia. Wychodzi na to, że nie trzeba być specjalistą w danej dziedzinie, aby przyjść i próbować zmienić coś w ważnych dla nas wszystkich kwestiach - wystarczy sama obecność a reszta zrobi się sama. Czy to zalążek budzenia się spiących rycerzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lekarz wyłamujący się z kanonu przydupasów wielkich koncernów farmaceutycznych będzie niszczony. To są za duże pieniądze co powoduje że pojedyncze jednostki nie są w stanie z tym walczyć. Koncerny mają wpływ na decyzje rządu - państw. Przecież te zapisy w ustawie aby konopie sprowadzać z zagranicy płacąc dużą kasę to absurd ... w PL nie można produkować ... nie ... bo ktoś inny musi zarobić

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2073 Też do takich wniosków doszedłem. Jedyna nadzieja w armii i służbach mundurowych, ale tam siedzi banda bezmózgich chłopaków, których wyciągnięto z domu, dano karabin i zrobiono kisiel z mózgu żeby cieszyli się, gdy raz na czas mogą sobie z koszarów wyjść i poruchać. Nawet sam fakt tego, że Macierewicz ewidentnie niszczy Polską armię, zbija morale do zera takimi Misiewiczami pozostaje bez odzewu u wyższych rangą dowódców. Może boją się, że skończą jak Petelicki? Ale wszystkich ich nie zastrzelą i nie zdegradują.

Edytowane przez Tomko
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zalążek tego co mówiłem. Takich lekarzy jak jest w tym kraju jest dosłownie garstka. A system ma wyglądać tak, że dyskonty typu Biedronka i Lidl mają sprzedawać tanie i niszczące zdrowie produkty. Potem w przychodni lekarz ma przypisać odpowiedni nieskuteczny "lek" z którego ma największą prowizję. W wieku 40-50 lat taki pacjent dostaje raka i medycyna czy to publiczna czy prywatna (to są Ci sami ludzie) kieruje go na chemioterapie, która niszczy jego zdrowe komórki a zgon następuję po upływie kilku m-cy, czasem tygodni. (tylko 5% pacjentów przeżywa chemioterapie). Medycyny naturalnej NIKT nie dopuszcza do stosowania, ponieważ oznacza to bankructwo przemysłu farmaceutycznego. W ten sposób dyskont jest zarobiony, apteka, potem lekarz i na końcu system emerytalny, bo pacjent płacił składki a nie dożywa wieku emerytalnego. Koło się zamyka. Jeszcze Petru Ci dołoży kredyt we frankach. Bierzesz 300 tys ,a spłacasz 900k samych odsetek :lol: 

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest dobre w tym wszystkim że świadomość jest coraz większa i każdy już na własną rękę szuka rozwiązań które są dobre dla jego życia i zdrowia. Na rząd czy też inne instytucje nie ma co liczyć. 

Liczy się kasa i wyłącznie kasa. Wielu ludzi dało by się uratować lub chociażby skróciło ich cierpienie ale po co. Wyjałowione jedzenie, brak witamin, wszechobecna chemia i póki młody organizm jakoś to się wytrzymuje a później raczej ratunku nie ma. Już same szczepienia robią sieczkę z ciałem dzieciaka.

 

Wiec włączamy myślenie i dbamy o siebie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trek napisał:

Pan Hubert nie ma tytułu naukowego doktor, a się nim posługuje. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

 

Jakoś się przyjęło, że lakarz to doktor. Hamerykańskie MD też nie ma nic wspólnego z tytułem naukowym.

Żeby było śmieszniej magister to też "tytuł" zawodowy a nie naukowy = ludzie z "wyższym wykształceniem" są jedynie absolwentami pomaturalnych zawodówek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.