Skocz do zawartości

Feministki forsują wprowadzenie pasów cnoty dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia!

 

Zgłębiłem wczoraj dokładnie temat feministek i pasów cnoty dla mężczyzn. Niestety artykuł opisujący skazanie czeskich (a nie szwedzkich jak pierwotnie myślałem) feministek dziwnym trafem zniknął z otchłani internetu... Niemniej jednak, dalsze wertowanie zasobów sieci ujawniło kolejne absurdy (dzięki uprzejmości dobrego kolegi):

 

https://board.freedomainradio.com/topic/41100-czech-feminists-parenting-boys-with-chastity-belt/

 

Polecam lekturę, choć włos jerzy się na głowie. Generalnie Panie bardzo się dziwią, że dorastający chłopcy zachowują się... jak dorastający chłopcy. Jak oni tak mogą! To chore i skandaliczne! A tyle czasu walczyły, żeby aby ochronić ich umysły przed "seksizmem". Takie coś jak wyprawiają te Panie powinno podpadać pod molestowanie seksualne i być może pod pedofilie. A kiedyś żywiłem głęboką nadzieję, że feminizm samoistnie wymrze z powodów naturalnych...

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łaskobójca Nie forsują tylko o tym gadają. Poza tym po raz kolejny widać brak elementarnej wiedzy na temat rozwoju człowieka u feministek.

Wiele razy nad tym się zastanawiałem. Nad tymi wszystkimi ograniczeniami. Efekt będzie zupełnie odwrotny. To jak często gdzieś przetacza się komentarz, że pedofilów trzeba kastrować. Ale ponieważ ludzie (a może kobiety) piszący te komentarze nie zdają sobie sprawy, że to okaleczenie a to rodzi jeszcze większą frustrację i agresję. Zamiast gwałtów będą wtedy morderstwa. No ale ja siedzę cicho i obserwuję. Tutaj będzie to samo. Dzieciak, który nie spuści z krzyża albo będzie izolowany od normalnego procesu dojrzewania i poznawania swojego ciała będzie agresywny, sfrustrowany i nie do wytrzymania. No ale próżno u feministek szukać jakiejkolwiek wiedzy podstawowej na temat ludzkiego organizmu. Ciężko jakiejkolwiek wiedzy u nich szukać. No może danie kotu karmy z puszki i wody (a niektóre dają kotom mleko jak w bajkach dla dzieci) to szczyt ich umiejętności wychowania.


Nie wspomnę już, że taki chłopak wyrośnie na kogoś z bardzo poważnymi zaburzeniami seksualnymi, tendencją do BDSM i agresją w łóżku. Czyli efekt zupełnie odwrotny - zamiast pewnych siebie i dojrzałych mężczyzn dostaną zamkniętych w sobie, wycofanych mężczyzn z fobiami i problemami ze wzwodem. Dzieci często przenoszą upokorzenia z młodych lat w dorosłe życie.

Ehhh niech ktoś te feministki wysadzi w powietrze albo ubije w końcu.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie feministki od zawsze śmieszyły.

 

Za każdym razem, gdy czytam, bądź słucham ich wywodów na różne tematy doznaję ataku śmiechu połączonego z zażenowaniem.

 

Ich brak wiedzy aż razi w oczy. Osobiście nigdy nie czułem się urażony słowami tych pań, jeśli taka jest ich wizja mężczyzn, to w porządku, nie będę się przyczyniał do walki z czymś, z czym nie wygram. To syzyfowa praca. 

 

Grunt, że znam swoją wartość i potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

Lepiej klasycznie chomąto - spora część nie nadaje się do bardziej skomplikowanych czynności niż oranie pola.

 

W dzisiejszych czasach trzeba być postępowym i nowoczesnym, dla tego zostanę przy postulacie smyczy i kagańca. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Chomąto może być na WIFI albo z wbudowanym smartfonem. Np. pani będzie orać pole i jednocześnie będzie leciał jej ulubiony serial. Albo gogle VR - będzie myśleć, że pracuje w laboratorium i steruje manipulatorem pracując nad jakimś ważnym odkryciem z dziedziny chemii a w rzeczywistości będzie myć gary. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o takich pomysłach, to mi się przypomina indyjska bajka o słoniu, którego od maleńkości przywiązywano do małego drzewka. Na początku stawiał się, usiłował zerwać powróz, wyrwać drzewko, ale nie dawał rady, bo był zbyt mały i zbyt słaby. Próbował tyle razy, że w końcu uzmysłowił sobie, że opór jest bezskuteczny. Minęły lata, wyrósł na olbrzymie słonisko, lecz gdy tylko przywiązywano go do tego samego drzewka dalej był spokojny i pokorny, bo nie zdawał sobie sprawy z własnej siły.

 

Z facetami współcześnie to samo - utrzymują na swoich barkach cały ciężar społeczeństwa, a równocześnie pozwalają się szmacić coraz głupszymi, coraz bardziej przepełnionymi zawiścią pomysłami. A wystarczy aby powiedzieli proste NIE i cały ten feministyczny obłęd by się zatrzymał. Wszystkie te antymęskie pomysły są silne słabością mężczyzn. Mężczyzn, którzy stanowią główną podporę społeczną: ekonomiczną, techniczną, naukową, porządkową.

 

Faceci są winni, bo pozwalają by ten obłęd swobodnie się rozwijał, niczym dobrotliwy ojciec, który krótkowzrocznie pozwala dziecku bawić się zapałkami w pomieszczeniu wypełnionym trocinami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było dla imigrantów żeby nie gwałcili to machnął bym ręka i uznał to za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa dla kobiet przed tym afrykańskim ścierwem . Ale żeby robić takie żeby uczciwym Czechą , europejczykom SKADAL CHAŃBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.