Skocz do zawartości

Innowacyjna metoda w lecznictwie


Sman

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy o tym tutaj wiemy, ale w końcu, przyszła pora na mainstream. Chodzi o lecznicze właściwości spermy podanej do szyjki macicy. Nie będę się rozwodził, wszystko znajdziecie w linku.

http://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/pplemniki_mozna_wykorzystywac_w_leczeniu_raka_jak_to_mozliwe
Ciągle niepoznane pozostają właściwości zaaplikowania doustnego. Opinie w tym wypadku są podzielone, przez co musimy poczekać na wyniki właśnie prowadzonych badań, lub zdać się na własne doświadczenia w prowadzeniu terapii.

 

Co będzie następne? Czym jeszcze zaskoczy nas świat nauki?


Od siebie dodam, że czekam na wykazanie się przez kobiety... jakimś boskim nektarem dla mężczyzn... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sman Mnie smak cipki uspokaja i działa kojąco ;) 

To nie jest żadna nowość, takie właściwości już dawno są znane i zapomniane. Tak samo jak seks, który leczy ból głowy, który jest typową kobiecą wymówką. Ciekawe jak taka terapia będzie współistnieć ze zjebanym wszędzie feminizmem. Ja to widzę jak cytrynę wyciśnięta i podaną strzykawką do pochwy. Seks nie bo to patriarchalne i zwierzęce, ale okładziki na twarz ze spermy już tak za 300 zł u pani kosmetyczki. Przypomina mi to faktycznie seksmisję, gdzie kobiety całkowicie zapomniały jak to jest z mężczyzną i Stuhr musiał przypomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.