Skocz do zawartości

Wampirzyce - wyrachowane dojenie samca z energii i zasobów


Rekomendowane odpowiedzi

Często była na forum mowa o tym, że kobiety potrafią manipulować aby tylko uzyskać odpowiednie korzyści od mężczyzny. Jednakże tutaj chciałbym wspomnieć o specyficznym typie samicy, który robi to całkiem sprytnie i nie ogranicza się do jednego providera, tylko potrafi tak lawirować pomiędzy kilkoma samcami. Zazwyczaj jej działania sprowadzają się do tego, aby podbudować ego mężczyzny i mówić mi dokładnie to, co chce usłyszeć. Taka kobieta potrafi wyczuć, jakiego rodzaju samcem jesteście i bez problemu dostosować się do was. Dzięki takiej zdolności adaptacji będzie potrafiła pociągnąć za odpowiednie sznureczki, aby tylko uzyskać od was konkretne korzyści.

 

Oczywiście na początku będzie stopniowo ładnie smyrała wasze ego, żebyście czuli się jak król świata i super duper samiec alfa, który wyrwał taką oto niesamowitą kobietę. Ma to na celu potwierdzenie waszej wartości i wykreowanie iluzji, że to wy kontrolujecie sytuację, podczas gdy tak naprawdę to ona robi z wami co chce poprzez używanie odpowiednich manipulacji. Kiedy już jesteście urobieni, to wtedy zaczyna się kolejny etap, czyli tworzenie jakichś ciekawych historyjek albo zgrywanie biednej i pokrzywdzonej… i jakoś dziwnym trafem remedium na jej wszystkie problemy są pieniążki w różnych postaciach.

 

Czasami może to być czysta gotówka, a nieraz jakiś wypad w konkretne miejsce. Tylko na tym etapie, to już ona ma samca owiniętego wokół paluszka, a ten niczym baranek idący na rzeź robi wszystko, aby jego biedna samiczka poczuła się lepiej. Potrzebuje pieniążki? O no to dam jej i pokażę, jak to mnie stać i że przy mnie to zasoby będą, a do tego zamoczę sobie. Smutno jej? No to zabiorę jej na wycieczkę i tam na pewno odzyska radość, a ja sobie przy okazji zamoczę. Wtedy taki mężczyzna jest już urobiony i nawet nie wie kiedy wpadł w niezłe sidła. Staje się dojną krową, która daje samicy masę atencji oraz pieniędzy, a przy tym myśli, że to on trzyma rękę na pulsie.

 

A tak naprawdę jest tylko jednym z dziesięciu bankomatów oraz dawców atencji pomiędzy którymi lawiruje sobie taka samica. Jednego dnia nie może się spotkać z samcem 1, bo jedzie wtedy do samca 3, a w tym czasie prowadzi korespondencję z samcami 4, 5, 6, a numerkom 7, 8, 9 i 10 robi ciche dni, bo nie dali jej pieniążków na jej fanaberie. Tak Panowie, jesteście dla takiej samicy tylko bankomatami, a nie ludźmi. Ona tak naprawdę ma was w dupie, bo liczą się tylko jej egoistyczne pragnienia oraz zachcianki. Dla niej jesteście tylko środkiem do uzyskania tego, czego chce, a kiedy przestaniecie być przydatni, to wyrzuci was jak zużytą szmatę.

 

A jacy najczęściej mężczyźni wpadają w taką pułapkę? Tacy, którzy bezrefleksyjnie łykają wszystkie bajeczki kobiet i nie zastanowią się, czy to aby jest na pewno prawda. No bo oni chcą się przypodobać samicy i pokazać, jacy to oni są męscy. W końcu trzeba jakoś podbić swoje ego, prawda? A ona im to ego dodatkowo nakręca, przez co taki samiec żyje iluzją bycia ogarniętym mężczyzną, a tak naprawdę jest tylko marionetką w rękach takiej kobiety. Dlatego tyle razy się mówi o tym, aby schować ego do kieszeni i popracować nad sobą ale tak na poważnie oraz nie wierzyć bezmyślnie we wszystkie zapewnienia samic. Po to jest to forum oraz audycje, żeby można było prędzej czy później wyczuć tego typu kobiety i poradzić sobie z nimi, a przy tym uratować swoje życie od niezłego rozpierdolu na różnych płaszczyznach.

 

No chyba, że wolisz Bracie tylko wmawiać sobie, że jesteś zajebiście ogarniętym mężczyzną to wtedy możesz olać moje powyższe rady. Tylko pamiętaj, że możesz udawać ile tylko dusza zapragnie, ale kobiety wyczują to jaki jesteś naprawdę, a taka wampirzyca w szczególności. Wtedy nawet nie będziesz wiedział kiedy owinie Cię wokół paluszka i będziesz słyszał dokładnie to co trzeba, aby ona mogła swobodnie drenować Cię z energii oraz Twoich zasobów. Staniesz się jej kolejnym bankomatem, a później będziesz cierpiał i płakał, kiedy wszystko się rozpieprzy. Następny etap to zrzucanie winy na kobiety, bo nie chciało Ci się wysilić tylko udawać bycie ogarniętym samcem, zamiast faktycznie stać się takim mężczyzną... a przecież ego piecze i do błędu ciężko się przyznać, prawda?

 

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 21
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Wampirzyce - perfidne dojenie samca z energii i zasobów

Jakie uwarunkowania daje środowisko i społeczeństwo takie są zachowania kobiet. Dzisiaj w dobie internetu i tych tzw portali społecznych atencja jaką dostają kobiety jest gigantyczna. Wystarczy foto czegokolwiek nie wspomnę już o kawałku dupy czy cycka jest natychmiastowy odzew.

 

Atencja jaką dostają kobiety pompuje ich ego do gigantycznych rozmiarów. Stąd granie na kilku frontach co o dziwo jest okay w przypadku kobiet .... bo to przecież tylko kolega/znajomy..... a Ty staraj się jeszcze bardziej. Kobiety same być może nie rozumieją tego mechanizmu, który ciągle włącza im tego testera - jak daleko facet się potrafi posunąć aby "zasłużyć" na jej czas i uwagę. Orbiterów nie brakuje, bo faceci w tym społeczeństwie hodowani są tak aby zasłużyć na kobietę aby "sprostać" jej wymaganiom nie sprecyzowanym bardzo często.

 

Biologia działa inaczej więc ruchają Ci, którzy pobudzą gadzi mózg i emocje a nie Ci, którzy ciągle się starają i atencjonują swój obiekt wielbień. No ale kto to wie jak to działa. Ktoś kto przeczytał "Kobietopedię" ale ilu ich jest? Tymczasem..... kobiety mają społeczne przyzwolenie przebierać, jest atencja.... więc przebierają. Utrzymują kontakt z kilkoma na raz. Okay, wolno im ale co jeśli to facet kręci z kilkoma kobietami na raz? Dziwkarz i świnia jak tak może .... to nie wypada prawdziwemu facetowi, dżentelmenowi.... klasyka równouprawnienia.

 

Biali rycerze są i będą bo takich produkuje społeczeństwo. Mają wszczepiony taki wzorzec i są gotowi nawet go bronić względem zasady: stanę w obronie kobiety, poświecę się więc dostanę nagrodę.

 

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Wampirzyce - wyrachowane dojenie samca z energii i zasobów
2 minutes ago, Fedde said:

Często takie panny mają jeszcze jakiś dodatek w postaci zaburzeń (borderki, narcystyczno... itd), co dodaje im "uroku", i jak się jest w dupie z samooceną to się wpada po samą dupę.

Been there, done that ;>

A upadek po takiej relacji jest jak skok z 2 piętra, zaboli na pewno :) been there too. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie doświadczyłem czegoś takiego, ale znam przypadki, w których panna sobie wirowała wokół kilku facetów dla własnych korzyści.

 

W moich stronach jest wiele takich kobiet, które nawet się szczególnie z tym nie kryją, co jest dla mnie przerażające, bo po pierwsze dla mnie jako obserwatora jest to widoczne gołym okiem, natomiast dla tych "biednych" facetów, to są bzdury wyssane z palca przez ludzi, którzy im zazdroszczą takiej fajnej kobiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fedde napisał:

Często takie panny mają jeszcze jakiś dodatek w postaci zaburzeń (borderki, narcystyczno... itd)

O tutaj to musi być niezła jazda. Wiem co mówię, miałem do czynienia z panienkami z takimi dodatkami. 

Scenariusz otwarty, nie ma rzeczy niemożliwych. 

Ludzie z borderem to powinni być przymusowo zamykani albo przynajmniej oznaczani, na czole wielki czerwony napis "JESTEM PSYCHOLEM/PSYCHOLKĄ".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, KurtStudent said:

Jest to o tyle prostsze, że kobieta zazwyczaj nie ponosi kosztów spotkań. Kobieta jest pasywem a facet aktywem. Tak by to Kiosaki zawailfikował?

Pełna zgoda. Jednak jest jeden koszt tzn. Czas. A potem i tak pierwszy lepszy. Nawet o jednym oku byle ślub w tym roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Border wychodzi szybko w relacjach z kobietą, tzn widać małe rzeczy, z czasem coraz większe. Problem w tym, że takie rzeczy mężczyźni (np. Ja) sobie tłumacza, że to czy, że tamto. I tu jest błąd bo ja np. Myślałem, że uda mi się to zmienić, że miała kiepski dzień lub co gorsza faktycznie coś zawinilem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SennaRot napisał:

Jakie uwarunkowania daje środowisko i społeczeństwo takie są zachowania kobiet. Dzisiaj w dobie internetu i tych tzw portali społecznych atencja jaką dostają kobiety jest gigantyczna. Wystarczy foto czegokolwiek nie wspomnę już o kawałku dupy czy cycka jest natychmiastowy odzew.

A to robią nasi kochani białorycerze.  Faceci nie mają poczucia własnej wartości. To straszne kiedy chłopak po studiach mechatronicznych znający biegle angielski likuje szlaufa z europeistyki z maturą od giertycha. Oczywiście są kobiety co skończyły medicinum i advokatum ,ale tych jest 1% , którym i tak odbije po 10 latach małżeństwa. Panowie kobiety nie zrobiły czasami nic po za wypięciem tyłka na facebooku.
Cytując Pana Karonia. Fcebook to zaewaluowana agencja towarzyska.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 23.12.2017 o 11:15, Przemek1991 napisał:

Na szczęście nie doświadczyłem czegoś takiego, ale znam przypadki, w których panna sobie wirowała wokół kilku facetów dla własnych korzyści.

 

W moich stronach jest wiele takich kobiet, które nawet się szczególnie z tym nie kryją

Ja niestety tego doświadczyłem a ona potrafi sobie to racjonalizować jak prawdziwy psychopata dla niej to życie ją do tego zmusiło bo w Polsce nie ma pracy za 5k miesięcznie więc nie da się przeżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.