Skocz do zawartości

MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę wiedzieć dlaczego promujemy upadły już kanał jakim jest kanał Rafatusa?  albo promujemy porządne kanały(Np.Mówiąc Inaczej,Adbuster,BJJB itp) albo nie promujmy nic bo kanałów pokroju Rafatusa i DanielaMagicala się nie opłaca bo to tylko ciągnie ludzi w dół. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym BJJB to dowaliłeś, to przecież jeszcze większy trup od Rafatusa. Kanał umarł daawno temu, nie wiem co się stało, że sobie o nim przypomniał. Moim zdaniem oszukał ludzi. Szumne zapowiedzi, szumne plany, wygrał nawet jaki youtubowy event, dzięki koncepcji kanału, nagrody zgarnął i zwinął interes.

Adbuster - filmy wrzucane z częstotliwością - jak mu się przypomni.

Jeszcze nie zapomnij fo

Mówiąc inaczej faktycznie może i wartościowy, ale nudny.

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 01:56, typiarz napisał:

Z tym BJJB to dowaliłeś, to przecież jeszcze większy trup od Rafatusa. Kanał umarł daawno temu, nie wiem co się stało, że sobie o nim przypomniał. Moim zdaniem oszukał ludzi. Szumne zapowiedzi, szumne plany, wygrał nawet jaki youtubowy event, dzięki koncepcji kanału, nagrody zgarnął i zwinął interes.

Adbuster - filmy wrzucane z częstotliwością - jak mu się przypomni.

Jeszcze nie zapomnij fo

Mówiąc inaczej faktycznie może i wartościowy, ale nudny.

Są inne kanały np: Kanały ze ,,Stajni" Abstrach*jów  jest wiele wartościowych kanałów na YT oraz wiele kanałów takich... rozrywkowych :) 

 

W dniu 23.12.2017 o 00:28, MoszeKortuxy napisał:

Promujemy bo tak było przy założeniu tego działu. Nie ty tu decydujesz. Pozdrawiam :) 

 

Ale dla mnie jest nieco głupotą promowanie takiego kanału i przeciwnicy mogą nam wypominać to że promujemy DanielaMagicala oraz Rafatusa zwłaszcza że to forum o SAMOROZWOJU a nie o... nie wiem nawet jak mam to nazwać,nie chciałem decydować tylko dać propozycję. Również Pozdrawiam :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.