Skocz do zawartości

Jak Panie łapią karpie, czyli nie dać się wciągnąć w pomoc drącym ryja niewiastom.


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu coś pomieszałem w okienkach. W każdym razie post powyżej miał być w życzeniach świątecznych, taka mała metafora jak widzę całą tą szopkę relacji miedzy ludzkich właśnie w święta.

 

Na oglądanie filmiku nie dam się jednak namówić :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zachowanie takie zachowanie jest powszechne u wszystkich ludzi, ale że panie mają zgrabne pupy i cycki, to męska brać bardzo chętnie im pomaga, a później rosną takie księżniczki. A co więcej nie pomagając "kruchej i słabiej kobiecie" w spełnieniu jej zachcianki, ryzykujemy publiczne piętnowanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak Panie łapią karpie, czyli nie dać się wciągnąć w pomoc drącym ryja niewiastom.
24 minuty temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

'Boi sie Pan ryby?'

Taaaaa wjazd na hunor a biały rycerz powie - nie boję się i siup do wody xD a w nagrodę "dzięki, to pa" xD Sam miałem taką akcję i powiedziałem że jak pani złowiła swojego męża to rybie pani radę nie da xD hahahahah mina bezcenna :D

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?

 

Przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach dużo bardziej przyciąga uwagę głupota ludzka, niż prawdziwe wartości, które coś wnoszą do życia człowieka.

 

Te baby pojawiły się chuj wie skąd, potwierdzają tylko, że brak im bardzo ważnego elementu w ciele człowieka, a mianowicie mózgu, i jeszcze się idiotki cieszą, bo jakie to one fajne.

 

Gdzie się kurwa nie obejrzę, tam siostry Godlewskie. Boje się iść do lodówki, bo kto wie, może mi się karp przemienił w jedna z nich ? Ech...

 

No nic, Wesołych Świąt Bracia ! Nabierajcie mocy na nowy rok :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Przemek1991 napisał:

Przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach dużo bardziej przyciąga uwagę głupota ludzka, niż prawdziwe wartości, które coś wnoszą do życia człowieka.

To jak z klaunem czy kabareciarzem - nikt by się nie cieszył i bawił gdyby nie robił z siebie zupełnego debila.Mało tego, pokazując prawdziwe wartości i jakiś wyższy poziom rozwoju powodował by znudzenie i ból dupy przeciętnego widza, co nijak nie przekładało by się na fejm, a jedynie na hejt :) 

To co owe persony reprezentują to jest najprymitywniejsza forma zwrócenia na siebie uwagi - gołe cyce, opięta leginsem dupa i dziecinne pajacowanie.Odbiorcy tego typu tfurczości jednak nie mają większych wymagań i nawet zbytniego wyboru, bo przecież taki wysokich lotów Monty Python jest dla niech zupełnie niezrozumiały...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.