Skocz do zawartości

Skutki wychowania dzieci bez ojca - Maria Woźniak


Moriarty

Rekomendowane odpowiedzi

   Ani słowa o zjebaniu psychiki kobiety. O roszczeniach kobiet, o tym jak działają, jak się zaachowywują.

Generalnie pani dobrze prawi, świeci, ale nie porusza tematu zjebania, roszczenia kobiet. Apeluje o właściwe zachowania,

nie wskazując jednocześnie, właściwego kierunku.

  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Za to że jest kobietą i mówi o tych rzeczach ale 

@Adolf wątpie zeby strzelala sobie w kolano poza tym ile

ja znam chlopów którzy robili z siebie posmiewisko w imie kobiet

co w imie cipki zrobia wszystko i mysla ze tak jeszcze nalezy co z nimi jesli są 

mężczyznami a co z kobietami które w dodatku są tą emocjonalną połówka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma to mówić?

 

Czy gdyby powiedziała, to kobiety powiedziały by "no tak, ma rację, to teraz zaczniemy się samoograniczać w imię tego żeby innym kobietom było lepiej" ?

 

No nie.

 

A więc dochodzimy do wniosku już zasygnalizowanego. Że problem jest gdzie indziej. W pizdowatych facetach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wam powiem tylko jedno. "Żyj tak jak chcesz!".  Uważam, że zawsze znajdzie się krytyk dla każdego. Spojrzałem na problemy pizdowatych mężczyzn pocinających w counter-strika i zrozpaczonych tym kobiet, od strony ezoterycznej.
Otóż według mnie świat jest tak skonstruowany, że mamy lewacką europę, konserwatywną ameryke południową, zacafaną w pewnej części azję, oraz azję bardzo rozwiniętą duchowo gdzie liczy się być a nie mieć. 

Uważam, że upadek europy to cykl reinkarnacji dusz ,po prostu bardzo dużo dusz , które były już i biedne i konserwatywne i uduchowione postanowiły się zreinkarnować w europie rozpusty , folgują sobie w klubach dla swingersów żyją z socjalu itd.

Do czego zmierzam, buddyści wierzą w co i ja wierzę, że wybieramy sobie rodziców miejsce urodzenia aby odebrać kolejną lekcję której brakuje nam w dojściu do Nirwany. I twierdzę, ze jak upadnie europa chrześcijańska , która ustąpi europie Islamskiej. Tak też w Islamie pojawią się feministki , pojawią się wojowniczki o prawa kobiet i europa islamska za 1000 lat też upadnie bo , będzie Europa arabskich gejów, eutanazji aborcji i feministek.

Koło dharmy cały czas się kręci cywilizacje tworzą się i upadają analogicznie. 

Pierdol to gdzie jesteś, jeżeli twoim przeznaczeniem jest być metroseksualnym facetem pocinającym w CS-GO , mieszkającym ze starymi i w sobote wyskakującym na clubbing lub swingers party i jest Ci w tym dobrze . To znaczy, że to twoja droga życiowa. Od setek milionów lat w anlogicznych wymiarach wszechświata zawsze byli, lewacy , feministki, prawicowcy, nazisci , wegetarianie, kulturysci. Lewacka Europa, Islamska azja, Buddyjska Azja, Prawicowa Ameryka Łacińska to tylko, różne rzeczywistości w których dusze reinkarnują i zbieraja doświadczenia. Lewacka europa to miejsce dla dusz śmiem twierdzić dojrzałych. Bo w Lewackiej europie miesza się tak konsumpcjonizm z kultem samo rozwoju. Buddyjska Azja, Hinduska azja, tam stare dusze przybywają aby się skupić tylko na sobie.

Co zmienia w twoim życiu bełkot innej osoby jaki masz być. Zmień perspektywy , spójrz z poziomu "Helicopter View" na cały ten świat. Wtedy jękot innych jaki masz być nie jest w stanie Cię poruszyć.
 

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że mówienie w ogóle o takich sprawach jest po prostu chodzeniem po trupach 

jedyne co może uratować ziemską społęczność od jedzenia swoich wlasnych odchodów

jest rozwój świadomości bo to wszystko dzieje się przez BRAK ŚWIADOMOŚCI w głowach tych ludzi

oni szukają odpowiedzi i wyciągają wnioski które są błędne spowodowane jest to że zostali oni

wprowadzeni w schematy które nie działają

Świadomość jest jak światło które rozjaśnia ciemność w jakiej żyje 99,9% ludzi na tej planecie 

którzy po omacku nie mogą chwycić się czegoś czego mogliby się oprzeć bo są zagubieni... 

Módlcie się o błogosłąwieństwo doświadczenia świadomości ! :) pozdrawiam Wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.