Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Stulejman Wspaniały

Wesołych, radosnych i zdrowych świąt!

Rekomendowane odpowiedzi

Kupę siana pod poduchą jak w stodole u wujka(google?).

Siły jak słoń.

Powera jak Tygrys.

Umysłu tak ścisłego jak galaktyka.

Szybkości geparda.

Sokolego wzroku na BYZNESY

Laseczek tak słodkich jak wanilia.

I tak jasna cholera każdy co potrzebuje to se wybiera.....

Tego życzę JA ... Braciachy i Siostrzyczki jak płatki różyczki bez kolców(odpowiednich "bolców")....

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkiego najlepszego :) 

Zawsze trzeźwego i uważnego umysłu, zdrowych relacji rodzinnych pełnych zrozumienia i empatii, ale też poszanowania wzajemnych praw i decyzji. Załatwienia wszystkich zaległości życiowych. 

Znalezienia nowych ciekawych pasji i rozwijanie tych aktualnych do poziomu eksperckiego. Wypoczynku i relaksu, który pozwoli nam z zapałem podejmować się nowych inspirujących wyzwań.

Życzy wszystkim użytkownikom forum dobry ziomek.

Markowi życzę ze swojej strony rozwoju forum, wielu subskrypcji, pieniędzy i sprzedanych książek, a także spokoju w nadchodzącym roku mam nadzieję, że ten 2018 rok będzie dla Ciebie udany.

Pozdrawiam

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Finansowego ducha nie gaście! :) 

Życzę wszystkim spełnienia celów i zgodności postępowania z samym sobą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojadłem i popiłem to dodam skromnie coś od siebie:-) Chciałbym podziękować użytkownikom tego forum za cenną wiedzę i Panu Markowi za jego audycje ponieważ czuje, że wkońcu chwytam stery swojego życia we własne ręce.

A tak w ogóle to życzę wam spełnienia swoich celów, wytrwania w pokonywaniu swoich słabości, ostoi w gronie rodziny oraz zdrowia bo jak masz zdrowie to z resztą pójdzie gładko, a i chucznego Sylwestra ;-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Stulejman Wspaniały i Moderatorzy dziękuję Wam za życzenia. Wszystkim Braciom jak i Władzom  BraciaSamcy życzę wesołych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności na nadchodzący Nowy Rok by był dla Was wszystkich lepszy niż bieżący rok. Spełnienia marzeń, osiągnięcia celów życiowych, które dadzą Wam satysfakcję w życiu, a przede wszystkim wiary w siebie i swoje możliwości. Każdy z nas  jest kapitanem swego okrętu pt: Moje Życie. Wesołych Świąt i radujmy się! 

życzy Calvin Candie 
tumblr_mk6hnnYzsf1s9sknmo1_r1_400.gif

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem drobną przerwę od forum, dlatego wybaczcie, że życzenia składam w samym środku imprezy. :) 

Wszystkim forumowiczom życzę spokojnych świąt w gronie najbliższych... wszak niektórym ten spokój będzie potrzebny w kontaktach z niektórymi ludźmi z rodziny. Podobno ludzie spotykają się głównie raz w roku podczas świąt, żeby uświadomić sobie, dlaczego przez pozostałe dni żyją osobno, ale to nie jest obligatoryjne. :D

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za przywrócenie mnie do życia, gdzie czułem, że jestem u progu stanów depresyjnych i straciłem chęć do życia, a co gorsza - miałem go dosyć. 

Życzę Wam odwagi w wyrażaniu siebie oraz sięganiu po coraz więcej od życia. Chęci uczenia się nowych rzeczy oraz wiary, że to, co sobie zaplanujecie jesteście w stanie osiągnąć. Wytrwałości, bowiem po każdej burzy zza chmur pojawia się słońce, a także szacunku i uznania dla samych siebie, bowiem w pogoni za marzeniami nie zawsze spoglądamy za siebie i nie klepiemy się po plecach mówiąc: "Dobra robota, stary".

Każdy z Nas jest często jedyną osobą, która może uzyskać wsparcie wyłącznie od siebie. Zadbajmy o tę relację - zostanie ona z Nami do końca życia.

A nade wszystko - szanujmy się, bowiem szacunek i uczciwość to towar deficytowy w tych nastawionych na zysk za wszelką cenę czasach. 

Wesołych Świąt, Bracia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wesołych Świąt i dzięki Marku za cały rok a szczególnie za wczorajszą audycję "sekundka szczęścia". Twoje audycje są różne , raz lepsze, raz trochę mniej ale ta wczorajsza przełączyła jakąś kolejną wajchę w mojej głowie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniędzy :)

A sobie większej redukcji masy ciała :)

-2kg ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta