Skocz do zawartości

Pomoc Braciom tam, gdzie mogą jej szukać


Kelner Panic

Rekomendowane odpowiedzi

22 minutes ago, Stulejman Wspaniały said:

@Kelner PanicPrzymuszasz, wymuszasz, żądasz atencji, Ty i Twoje pomysły jesteście najważniejsi na świecie, a ludzie mili są nagle klakierami którzy mi się podlizują.

Widzisz, nie potrafisz nawet rozważyć opcji, że może wcale nie chodzić o mnie. Że komuś może naprawdę chodzić o sprawę, a chcąc pomóc odbije się od muru. Bo nie jest bezkrytyczny.

27 minutes ago, Stulejman Wspaniały said:

@Kelner Panic

Już za same takie słowa, powinieneś stąd odejść, i przeżywać całe życie, jak to głupcy nie chcieli słuchać takiego geniusza. Ja np. na pewno nie chcę, bo Twoja postawa skrajnie mi nie odpowiada. Nie chcę znać takich ludzi jak Ty i trzymam się od nich z daleka. Krytykujący, wiecznie niezadowoleni, wytykający wszystkim błędy, wszechwiedzący.

Masz przyciski, jeśli uważasz że robisz dobrze to ich użyj. Nie mam zamiaru karmić urazy, myślę konstruktywnie i pragmatycznie. Skoro tu i teraz się nie da, spróbuję gdzie indziej, albo sam, za jakis czas, w bardziej sprzyjających okolicznościach. Może zmienisz zdanie, może ktoś inny przedstawi podobny projekt w sposób, który do Ciebie trafi. Jestem nastawiony na cel, nie na siebie. Skąd wnioski o wiecznym niezadowoleniu nie mam pojęcia. Ale dziękuję, przemyślę, może coś jest na rzeczy a ja tego nie widzę.

 

Między telefonem sluchacza, który krytykował Mosze Kortuxy'ego za nadgorliwość w moderowaniu czata a wyłączeniem przeze mnie streama minęło na pewno więcej niż godzina i nie odebrałeś w tym czasie żadnego telefonu. Jeśli się okaże, że na przykład godzina 29 minut i 43 sekundy, to możesz napisać, że klamię i manipuluję. Bo nie wiem dokładnie, ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2017 o 09:47, Kelner Panic napisał:

Chciałem na ten temat porozmawiać z Markiem podczas wigilijnego streama.

Ja chciałem mieć nowy samochód, wille i helikopter ale dobra Bozia jeszcze mi nie dała, może za jakiś czas :D 

W dniu 25.12.2017 o 09:47, Kelner Panic napisał:

Niestety, zamiast 3-minutowych rozmów z przyjaciółmi mieliśmy jedna 15-minutową a nastepnie ponad godzinny monolog w temacie hejterów.

Nie ma co się unosić, nie wiem, który raz oglądałeś streama ale jeśli pierwszy np to mogłeś nie wiedzieć, że reguła jest taka jak już Ci Marek wyjaśnił w tym wątku :) 

W dniu 25.12.2017 o 09:47, Kelner Panic napisał:

To nie pierwszy raz, kiedy od pewnego momentu Marek przestaje czytać czata (dziwnym trafem zawsze omija moje pytania czy propozycje)

A nie pomyślałeś, że spośród setek pytań, wybiera te ciekawe czy zabawne? Nie pomyślałeś, że mógł akurat gdzieś indziej spojrzeć, zagadać się etc?

W dniu 25.12.2017 o 09:47, Kelner Panic napisał:

albo woli sluchać samego siebie niż rozmawiac z ludźmi.

Proponuję Ci zrobić własnego streama i zobaczyć jak to jest :) 

Ogółem, Twój wątek ma jakiś tam sens, chciałeś skrytykować konstruktywnie a to trochę nie bardzo wyszło, bo zamiast trzymać się faktów zacząłeś wjeżdzać na to, że .. prosto rzecz ujmując Marek nie robi tego co chcesz. Widzisz, dorośli ludzie mają to do siebie, że robią to co uważają za słuszne a nie to co ktoś im powie. Prawda jest taka, że jak byłeś na streamie, to nie tylko Ty zadawałeś pytania na chacie, nie tylko Ty chciałeś zadzwonić. Takich osób było mnóstwo a czas był ograniczony, więc zgadnij co? :) No właśnie. To nie było Q & A, tylko stream więc jasne jest, że nikt nie bedzie czytać wszystkich pytań z czatu ;) No ludzie, są święta, nie chcę tu robić jakiejś gównoburzy ale też trochę wyrozumiałości dla drugiej strony, bo powiedz mi w czym Ty właściwie jesteś lepszy od innych, że Twoje pytania należy czytać i należy z Tobą rozmawiać a z innymi nie? 

Z zachowaniem wszelkich proporcji: piosenkarz, piłkarz, zawodnik mma itd też jak gdzieś wychodzi i ludzie chcą od niego autograf, przybić piątkę i porozmawiać. Wszyscy oczekują, że będzie to dla nich robił a jak nie zechce to są wściekli a zapominają przy tym, że ten człowiek też ma swoje obowiązki, problemy i że przede wszystkim, gdyby tylko z nimi rozmawiał i robił zdjęcia to nic by więcej nie osiągnął bo nie starczyłoby czasu. Po prostu. 

Do reszty się nie odniosę. Wesołych :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kelner Panic Kpisz ze mnie? Każesz mi teraz udowadniać swoje własne twierdzenia o rzekomym 1,5h monologu? Mam teraz siedzieć i słuchać kilka godzin strima, żeby sprawdzić czy masz rację? 

 

Sam to zrób, i podaj tutaj link do tego strima, i dokładne widełki ile trwał mój monolog. Bo na pewno nie trwał 1,5h. Jak masz jakiś honor, to zrób to a nie ja mam teraz rzucić wszystko, i sprawdzać czy nie kłamiesz.

 

Ja pierd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały przesłuchałem wszystkie 3 kawałki wigilijnego streama. A to dlatego, że zacząłem od najdłuższego - tak sie sklada, że jest ostatni i w Wigilię tego nie słuchałem, bo już wyłączyłem. Jako drugi odsłuchałem pierwszy chronologicznie kawałek. No i  mam problem, bo głupio mi sie zrobiło. Akurat tam, gdzie nie słuchałem, dawałes cały swój czas i wiedzę słuchaczom. W pierwszym odcinku na czacie, w ostatnim i na czacie i telefonicznie. Muszę Cię zatem przeprosić, bo pojechalem za ostro. Krytyka krytyką, ale przed zabieraniem się za oceny powinienem był wysłuchac całości, a nie zrobiłem tego.

 

Skąd wzięła mi sie niesprawiedliwa ocena? Stąd, ze zacząłem słuchac mniej więcej równo z poczatkiem drugiego odcinka streama. Nie wiedzialem, czy mozna dzwonić, więc czekalem na Twoja deklarację lub na czyjś telefon, postanowilem spróbować być drugi. Doczekałem się pierwszego telefonu, gdy skończyłeś rozmawiać była 19 minuta i 18 sekunda klipu.

 

Następnie próbowałem zadzwonić, ale trzykrotnie trafilem na sygnał zajetości, a nastepnie slyszałem Twoja prośbę, by nie dzwonić, wiec ją uszanowalem i ponownie czekałem, aż zgłosisz gotowość do rozmowy. Ponieważ nic nie dzwoniło a ja mialem zajęte wywnioskowalem, że albo wyłączyłes telefon, albo stream jest opóźniony w stoisunku do czasu rzeczywistego (raczej to drugie).Twój monolog trwał do końca tego klipu, czyli 52 minuty 19 sekund, plus jeszcze kawałek, którego na Twoim kanale nie ma. Pamietam, że słuchałem jak szukasz gdzie się włącza tryb samolotowy w telefonie i co najmniej dwa razy spławiasz numery nieznane (wtedy znów próbowałem i znów miałem zajęte), a nie ma tego w tym klipie. Nie wiem, ile jest wycięte i raczej już tego nie ustalimy. Oczywiscie wierzę, że niczego nie wycinałeś i po prostu coś na żywo było, a na kanale się nie zapisało. Potem niestety stracilem cierpliwość i wyłączyłem. Widzę, że szkoda, bo ostatnia część jest bardzo fajna i dla ludzi.

 

Podtrzymuję, że moim zdaniem jest błędem akurat na streamie aż tak długo nie dopuszczać telefonów. Może lepszym pomysłem byłoby opracowanie 10-minutowej esencji o sprawie ze Slawkiem, z ewentualnym odsyłaczem po więcej dla zainteresowanych? Na przykład w postaci linka w okienku streama "kliknij tu"? Technicznie do ogarniecia.

 

Że miałem pecha to jedno, że zareagowalem za nerwowo to drugie - za to jeszcze raz przepraszam, widze, że mam cos do przepracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.