Skocz do zawartości

Eioba skasowała kuti/kanister/Sławek :>


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie, Sławek/kanister po wyrzuceniu za mutlikonta z wykopu, przeniósł się na portal eioba. Scenariusz ten sam - oszczerstwa, kłamstwa, zakładanie masy kont spod których pisał o mnie kłamstwa. Ostatnio jednak dał mi ultimatum - kasuję wszystko co z nim związane (dla niepoznaki wspomniał też o Vincu i Ryśku), a on nie zacznie od stycznia nowej sagi o mnie, i znajomej u której mieszkałem.

 

Zrozumiał że ubodło mnie to, że mało jej nie zabili tym co działo się na wykopie, to zaczął walić w ten punkt. Ponieważ wizja skasowania kanału, forum i wszystkiego co mam nie wzbudziła we mnie entuzjazmu, napisałem do eioby, wysłałem im pisma z prokuratury i policji i w efekcie: 

 

kuti

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisu, multikonta

 

 

Okazało się jak myślałem - wszystkie konta tam piszące, to multi Sławka, nawet się nie ukrywał przekonany o bezkarności.

 

Ale żeby nie było że się boję "rewelacji" które ujawni Sławek, bo nie boję (było to już opisywane na wykopie jakieś kilkaset razy) - są cały czas na ecoego jako historia Wiki, nigdy tego nie kasowałem. Także ostatnie słowa Sławka :>

 

Za to po Nowym Roku mam plan ruszyć tutaj z telenowelą opisującą jak to dorosły chłopiec, cwaniaczek z warszawskiej Pragi, skłócił ze sobą pewną rodzinę udając przejętego losem pewnej starszej Pani. Będzie w niej o tacce, którą go zbiła pewna staruszka, czym zasłużyła sobie na sąd. Będzie o tym jak sobie zrobił z jej domu poligon doświadczalny dla swoich fobii. Pierwotnie opowieść ta miała siedem części, ale jej autor tak wstydził się tych treści, ze je skasował. Zrobił to za późno i tak się składa, ze ja je mam i z przyjemnością będę udostępniał :) Skoro ich bohater się do nich nie przyznaje, a materiał jest WSPANIAŁY, to dlaczego nie? 
Czyli w przyszłym roku konkretne cytaty, wypowiedzi, opinie jako studium przypadku okraszone moją analizą psychologiczną :) 
Plany planami, więc mogą ulec zmianie. Moje plany odnoszące się do historii roli bohatera w "Rodzinie Addamsów" zmienią się jeśli "kołcz" usunie ze swoich stron treści, w których pada mój wykopowy nick, wymyślone historie dotyczące Ferred, Ryśka, Vincenta, Red Bulla, blogera i wszystkich innych :)

Jeśli po Nowym Roku zobaczę albo usłyszę o "hejterach" i "prześladowcach" świat zobaczy jak cwaniaczek wygodnie się urządził na Podkarpaciu kosztem relacji rodzinnych i zdrowia starszej Pani :D 
Będzie to dla mnie to prawdziwa przyjemność, ale bez powodu nie widzę sensu tego nawet zaczynać. Daję zatem kolejną możliwość zakończenia naszej trzyletniej "przygody" :)

A na razie do widzenia do wieczora :) 
Pozdrawiam

 

-------------------------------------

 

 

Nie będę ukrywał, że mam z tego powodu gigantyczną satysfakcję. Jest przyjemnie, bardzo przyjemnie nie mieć tego szaleńca na plecach - wiem że to na chwilę, że zaraz znowu znajdzie jakieś miejsce, gdzie będzie obrażał, ale tak szybko go nie znajdzie, to raz, a dwa - zanim rozwinie swoją działalność, stworzy lewe konta itd. da mi trochę czasu. Liczę że w tym czasie zadziała już prokuratura (ile można czekać?), i będzie miał ważniejsze rzeczy na głowie. 

 

 

Edit: Kilkanaście minut po skasowaniu konta Sławka, pojawiły się konta - jedno mnie obrażało że byłem bity w młodości, drugie szukało płatnych masaży itd. serce rośnie, gdy widać tę furię :>

  • Like 13
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Cucuy On sobie nie zdaje w ogóle sprawy, co się dzieje - to eioba go zlikwidowała, przy okazji napisali mi że wszystkie te konta były jego. Czyli jak zwykle pisał sobie sam komentarze.

 

@Czarls Ostatnie pewnie nie, znajdzie miejsce gdzieś indziej. Ale ja mam osobistą satysfakcję, bo stracił wiele czasu i materiału na nic, a jednocześnie nam dał kolejny materiał dowodowy dla sądu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest żadne zwycięstwo. Samo to, że musiałem tracić czas i pisać do eioby, denerwować się tym, jest dla mnie klęską a nie zwycięstwem. Zwycięstwa nie będzie nigdy, ale może być wyrównanie krzywd - jeśli pójdzie do zakładu karnego za 11 lat horroru, a później zwróci koszty straconego zdrowia, zmniejszonych zysków dla mnie i mojej przyjaciółki, a na koniec ja z Mosze Redem napiszemy książkę o hejtingu - ja ujmę wszystko emocjonalnie, wnioski, refleksje itd., a Mosze ugryzie temat ze strony prawnej, by już nikt nie musiał przeżywać tego co ja.

 

Wtedy będzie jakaś równowaga, ale na pewno nie zwycięstwo. 

 

No ale satysfakcja jest, i to spora. Dlatego takie awantury na forum, kolejne skasowane konto - on się z tym nie może pogodzić :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda i ja jestem zdziwiony.

Szkoda, że Wypok nie potrafi przyznać się do błędu.

Niestety, póki Sławek nie pójdzie do paki, to się nie zmieni.

Prokuratura niestety, ma teraz większe zmartwienia - czystki we własnych szeregach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Damian napisał:

Szkoda, że Wypok nie potrafi przyznać się do błędu.

Właśnie. Eioba była zapomnianym portalem, na którym brakowało administracji i moderacji, ale jak im się pokazało dowody to szybko zareagowali, a Wykop niezbyt chętnie chciał reagować.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykop zareagował na działania prokuratury czy policji, dostali żądanie udostępnienia danych hejterów - i dopiero wtedy się kapnęli, że coś jest nie tak. Trzy lata horroru nikogo tam nie interesowało, a nawet mnie i broniących mnie seryjnie wyrzucano kłamiąc o powodach wyrzucenia (np. moje rzekome multikonta) - dopiero gdy wyszło że sprawa skończy się w sądzie, pozbyli się śmierdzącego problemu. Sławek tam trzy czy dwa razy wracał i też go kasowali.

 

Eioba też zareagowała na pisma z prokuratury i policji, wcześniej mieli mnie totalnie w dupie - dla mnie to niezrozumiałe, duży portal generujący od reklam dochody, a przez brak modów zrobili z tego internetowy śmietnik. Skasowałem stamtąd kilkaset swoich artykułów, bo pod wieloma Dyl_sowizdrzał lżył mnie, więc musiałem uciekać - nie było opcji usunięcia komentarzy, modów nie ma a administracja nie odpowiadała na meile.

 

Dlatego niech kogoś z wykopu skażą, a potem sprawa przeciwko wykopowi - mówią mi że nie mam szans, ale spróbuję. Trzy lata tolerowano coś takiego, a moje rozpaczliwe prośby ignorowano, nawet gdy wykupiłem od nich reklamy. Może trafię na normalnego sędziego, który nauczy wykop że nie warto takich rzeczy u siebie tolerować i dostaną po kieszeni. Oni po tym zrobią sprawę hejterom o zwrot kosztów, no i ja też oczywiście zrobię po wyrokach skazujących.

 

No i może pójdzie w świat informacja, że każdy kto nam szkodzi, to złapiemy go nawet po wielu latach jak już o tym zapomni. Bo inaczej będą nas atakować bezustannie przekonani o naszej i mojej słabości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Dlatego niech kogoś z wykopu skażą, a potem sprawa przeciwko wykopowi - mówią mi że nie mam szans, ale spróbuję. Trzy lata tolerowano coś takiego, a moje rozpaczliwe prośby ignorowano, nawet gdy wykupiłem od nich reklamy. Może trafię na normalnego sędziego, który nauczy wykop że nie warto takich rzeczy u siebie tolerować i dostaną po kieszeni. Oni po tym zrobią sprawę hejterom o zwrot kosztów, no i ja też oczywiście zrobię po wyrokach skazujących.

Dlaczego miałbyś nie mieć szans? Przecież są dowody, świadkowie, są zapisy lżenia. W internecie NIC nie ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Insightful Ale jak za dużo? Forum ma 207 tysięcy postów nie licząc blogów i czatu, a ile jest postów o Sławku łącznie, który te forum opluskwia w sieci? Kilkadziesiąt?

 

On chce żeby było cicho - i wtedy sobie spokojnie niszczy. A jak o nim mówię, to jego działania nie przynoszą rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.