Skocz do zawartości

Valerie Solanas i jej utopijna wizja świata bez mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Taka zagadka? Kto nawoływał do największego ludobójstwa w historii? Hitler? Stalin? Otóż nie, była to pewna feministka o nazwisku Valerie Solanas. W swojej książce pt. "S.C.U.M Manifesto" przedstawiła wizję świata opartą na pełnej automatyzacji pracy, rezygnacji z pieniądza i całkowitej eksterminacji płci męskiej, czyli wymordowanie jakieś 3 mld ludzi. SCUM to skrót od Society for Cutting Up Men. Sama Solanas dokonała również próby zabójstwa artysty Andy Warhola, za co skazano ją na trzy lata więzienia. Stwierdzono u niej również schizofrenię paranoidalną. 

 

Więcej o tej pani i jej książce:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Valerie_Solanas

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,16919641,Valerie_Solanas_wypowiada_wojne_mezczyznom__Na_pierwszy.html

 

 

A kolejna rzecz, kilka lat temu do sieci trafił taki chory film zrobiony przez szwedzkie feministki, prezentujące zainscenizowane morderstwo mężczyzny z broni palnej i celebrację jego śmierci:

 

Tytuł nawiązuje do wspomnianego Manifestu. Te wariatki podobnież zostały namierzone przez Anonymous:

 

 

Raz jeszcze sprawdza się to co mówię od dawna, między feminizmem, nazizmem i komunizmem nie ma większych różnic. No może różnica jest taka, że nawet Hitler i Stalin nie dążyli do wymordowania połowy ludzkości............

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnic wielkich nie ma, zważywszy na mokry sen feminazizmu: za łaskę pozostania przy życiu, mężczyźni będą mogli w obozach tyrać na swawolne panie i ich wygodne życie w luksusach. Ten, kto nie będzie chciał pełnić funkcji niewolnika (kastracja?) lub reproduktora, pójdzie do gazu. Dzieci płci męskiej, matki będą z ulgą, radośnie oddawały do żłobków resocjalizacyjnych. Mężczyzna wg feminizmu nie jest człowiekiem, podobnie jak ideologicznie, "bydłem" byli kiedyś Słowianie czy Żydzi. Rolę nadludzi tym razem przejmują kobiety. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Myślę, że w pewnym momencie śruba będzie dokręcona już do tego stopnia, że po prostu mężczyźni będą lać po mordzie krzyczące im w twarz kobiety. Wszystko będzie chodzić jak w zegarku. Na zewnątrz wszystko będzie cacy, ale sprane mózgi odrzucą mężczyzn, kobiety będą mieszkać w pustych mieszkaniach. Mężczyźni będą z dala od kobiet, będą pracować, robić co chcą, wolni od małżeństw i pieprzących nad ich głową głupoty kobiet. Kobiety natomiast szlag trafi, bo miliony lat instynktu matczynego sprawi, że po prostu będą wariować. Na co dzień walczące z patriarchatem feministki, wieczorami potajemnie spotykające się z mężczyznami. Już wszystko to jest okraszone hipokryzją. Trochę jak aktywiści pro-zwierzęcy chodzący z skórzanych bucikach, torebkach, kurtkach...

Taką mam wizję. W przeszłości każde sztuczne dokręcanie śruby i tworzenie nowego porządku kończyło się rozlewami krwi i buntami. Teraz mamy to samo. Znów przyjdzie oczyszczenie i balans. Dlatego panowie - wychowujcie swoje dzieci na zakonspirowanych pod płaszczykiem feminizmu mężczyzn ;) Rozsadzimy wroga od środka!

Wyobraźcie sobie gdy wyjdzie pierwsza gazetka feministyczna nakładem 1mln egzemplarzy i wyląduje w kioskach a tu w drugim numerze na pierwszej stronie: "Feminizm wg najnowszych badań naukowców został sklasyfikowany jako choroba psychiczna". A to któryś z naszych braci jako naczelny... :D 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko oczywiście że na poziomie faktów i rzeczywistości, wahadło się w końcu przechyli w drugą stronę. Wspominam tylko o mokrych snach ideolożek (czy aby?) w kontekście znanych totalitaryzmów.

Zresztą nie od dziś znamy aspekt "nieuświadomionej hipokryzji" pań, które jedno mówią a co innego robią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest męska kontrrewolucja. Kobiety pozwalają sobie na coraz więcej bo nikt im się jeszcze nie postawił. Można powiedzieć, że one sprawdzają nas w skali makro czy jesteśmy silni, ale skoro okazaliśmy słabość to one nami gardzą i chcą nas zniszczyć. Ktoś im w końcu musi jasno wytyczyć granice i karać za ich naruszenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy To się nie stanie. Jestem realistą. Postulaty się przepycha darciem mordy i paleniem opon w czym kobiety są jednak lepsze od mężczyzn. Zmiany będą w skali mikro oddolnie. Darcie mordy i brak szacunku skończy się wywaleniem walizek za drzwi. I na tym skupmy się - na zmianach w najbliższym otoczeniu, oddolnie, uświadamiając znajomych. Bo za promocją feminizmu stoją ludzie z bardzo dużymi pieniędzmi i nie ma szans po prostu tej fali pokonać na wiecach. Każdy najmniejszy sprzeciw zostanie wygwizdany i zakrzyczany, ale jak faceci będą świadomi to jest szansa, że w sądach zaczną się zmiany. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jeżeli ktoś ma na poważnie powiedzieć stop tym feministycznym fanaberiom, przynajmniej w Szwecji, to będą to zapewne muzułmanie. Poleciłbym paniom feministkom ze Szwecji umieszczenie na filmie mężczyzny w turbanie o śniadej karnacji lub udanie się z takimi odkryciami do dzielnic no-go;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Jakże to jest genialny pomysł!!! Przebrać się za facetów w turbanie, zgadać się z jakimś dziewczynami, ubrać im bandany na usta i kazać drzeć mordę do kamery i tłuc chłopaków w turbanach. To wszystko firmować jakimś znaczkiem feministycznej organizacji np. ze Szwecji. I wysłać do AlJazeera, wrzucić na youtube, wrzucać na organizacje muslimskie na fejsie. Potem tylko kupić popcorn i patrzeć jak śniadzi w sandałach zrobią porządek z feminizmem w Szwecji w ciągu dwóch tygodni. 

To jest genialne!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zwracałem uwagę, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z feministkami, jest wybicie ich, to mój apel nie zyskiwał specjalnej reakcji. A tu proszę, okazuje się, że same feministki już dawno na to wpadły i przyznały to oficjalnie. Przyznam, że nawet nie wiedziałem o tym, choć też niespecjalnie mnie zaskakuje ta rewelacja.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, z kim mamy do czynienia?

 

Liczę głęboko, że sprawy potoczą się w kierunku, który opisał Tomko. Że każdy akt kobiecej agresji będzie nagradzany powybijaniem jej zębów, albo zatłuczeniem jej na śmierć. Tylko tak można uporać się z feminizmem. Żywa feministka, po przepędzeniu jej, zawsze może wrócić i dalej wylewać jad. A martwa już tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rocky Horror Mam jakieś dziwne wrażenie, że @Tomko w swojej wypowiedzi nie nawołuje do wybycia feministek, ale do rozsadzenia ich systemu od środka jakimś sposobem. Wybicie zębów feministce nawet w odpowiedzi na agresję z jej strony stawia Ciebie w gorszej sytuacji w świetle prawa i powoduje, że będziesz odpowiadał za naruszenie nietykalności pełnoprawnego członka społeczeństwa. Pamiętaj, że kobiety mają ogrom przywilejów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórym feminizm się udziela i zaczynają przepychać treści nawołujące do podobnych zachowań tylko ukierunkowanych na kobiety. W takim razie idźcie sobie przybić piąteczkę z feministkami, bo niczym się od nich nie różnicie.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same z czasem wyginą, przecież to ujadające kaszaloty których nikt nie rucha więc na szczęście nie będą się rozmnażać, chociaż są banki spermy...hm, może lepiej jakieś rezerwaty albo zwykłe zoo... trudny temat.

W każdym razie należało by je odizolować żeby nie zarażały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rocky Horror napisał:

Kiedy zwracałem uwagę, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z feministkami, jest wybicie ich, to mój apel nie zyskiwał specjalnej reakcji.

Kobiety jako istoty społeczne chcą się dostosować do panujących trendów. Mamy forum mamy wiedzę. Możemy to miejsce uczynić kuźnią męskich dojrzałych emocjonalnie mężczyzn. Twardych nie dających sobie wejść na głowę, zadbanych i ustawionych. Gdy będzie 50k takich mężczyzn spora część kobiet będzie chciała takiego męża. A nie każdy z nas będzie się chciał hajtać zakładać rodzinę itp. Jako towar luksusowy będziemy mogli zacząć postulować o powrót do normalności. 

Dlatego rośnijmy w siłę, kasę , dojrzałość samczą by mieć piękne życie. Inni patrząc na to "oświecenie" będą chcieli podążać. Widzieliście jakieś wideo gdzie feministka jedzie po bańdzie z jakimś modelem? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wzbudza silne emocje, więc czuję się zobowiązany do przekazania informacji uzupełniających. Otóż tak, w zasadzie nikt nie traktuje SCUM Manifesto jako dosłownej wizji. To tylko książka uznawana za satyryczną stworzona w chorym umyśle chorej baby, która raz, że cierpiała na schizofrenię, a dwa nienawidziła mężczyzn prawdopodobnie ze względu na to, że doświadczała przemocy seksualnej ze strony ojca. Książka ogólnie przedstawia utopijną wizję świata prawie że bez mężczyzn, stworzonego z samych kobiet. Niemniej zawiera w sobie założenie, że mężczyźni, którzy się nie nie porządkują, mają zostać zlikwidowani. 

 

Tak jak już mówiłem nikt tego nie traktuje dosłownie. Nie ma czegoś takiego jak "scum feminist", jedyną "scum feminist" była sama Valerie Solanas ;). Niemniej wśród radykalnych feministek w drugiej fali można było znaleźć takie, które cytowały SCUM Manifesto jako "satyrę polityczną":

https://www.avoiceformen.com/feminism/scum-manifested/

 

 

Co do filmu z YT (Oryginalny tytuł to SCUM having fun), z tego co w końcu udało mi się ustalić, to jest po prostu reklama sztuki teatralnej, pod tyłem "SCUM", która odbyła się w Szwecji w 2010 r.. Sztuka wzorowana na filmach typu Mechaniczna Pomarańcza, Bękarty wojny, Podziemny Krąg itp. Natomiast mężczyzna zastrzelony w tym filmie to nie miał być przypadkowy facet tylko człowiek skazany za wiele gwałtów i morderstw. Więcej na temat (polecam użyć translatora Google):

https://scumgbg.wordpress.com/

http://thelesbianmafia-blog.tumblr.com/post/13226026729/scum-having-fun-this-is-the-most-hilarious

 

Niemniej i tak to wszystko jest nieźle pojebane. Widzimy jak popierdolonych ludzi można znaleźć w kręgach feministycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z pierwszej ręki, że feministki tylko dużo krzyczą. Dużo akademickiej gadki bez pokrycia. Bardziej zagrożenie upatruje w białorycerzach, którzy rozpuszczają kobiety jak dziadowski bicz, aniżeli w feministkach. Wiele osób na forum za bardzo się obawia feminizmu w obecnej formie. W mediach "Czarny Protest" czy "Strajk Kobiet" to wielki sukces, ale w moim mieście rodzinnym coś załatwiałem i w każdym urzędzie i sklepie posłusznie kobiety mnie obsługiwały. :D Poza garstką hermetycznej grupy osób feminizm jest martwy. Jedna chora psychiczna coś palnęła i jest to przedstawiane jako super zagrożenie. Natury ludzkiej i natury wynikającej z płci nie oszukamy. Więcej bym opisał, ale chcę być anonimowy.

 

Wszelkie młode kobiety chcą "wyhaczyć" beta- providera, który zapewni byt i stabilizację. Jakby popatrzeć chłodno to obecny feminizm nie znajdzie poparcia nawet wśród kobiet. To co widzicie w mediach to ułamek ułamka kobiet. Z resztą posłuchajcie feministek i jak mają ich postulaty się do rzeczywistości. Środa powiedziała, że kobietę dzisiaj stać na wynajęcie sobie niani. Ciekawe ile ta kobieta musiałaby zarabiać z mężem - z 3600 zł na dwoje  + dziecię z opłatami to ciężko to widzę. Na prawdę szkoda naszego czasu na feminizm, bo jego przedstawicielki skutecznie orają się same. :>

 

Przykład z mojego podwórka:

 

Zawsze czerwone paski, średnia powyżej 5.0, z domu inteligenckiego powiedzmy, ale pochodzenie rodziców chłopskie. W liceum trzymała się zawsze z tymi z lepszych domów, gdzie nowy citroen C5, modne ciuchy i zapraszanie na imprezy. Studia z wyróżnieniem biotechnologia, ale i tak skończyła jako mężatka syna lokalnych byznesmenów. Już zaciążona. :> 

Serio, trudno o kobietę, która coś sobą reprezentuje. Nawet taka prymuska, ale bez celu życiu i swój żywot sprowadziła do funkcji biologicznych.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 15:20, Rocky Horror napisał:

Kiedy zwracałem uwagę, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z feministkami, jest wybicie ich, to mój apel nie zyskiwał specjalnej reakcji. A tu proszę, okazuje się, że same feministki już dawno na to wpadły i przyznały to oficjalnie. Przyznam, że nawet nie wiedziałem o tym, choć też niespecjalnie mnie zaskakuje ta rewelacja.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, z kim mamy do czynienia?

 

Liczę głęboko, że sprawy potoczą się w kierunku, który opisał Tomko. Że każdy akt kobiecej agresji będzie nagradzany powybijaniem jej zębów, albo zatłuczeniem jej na śmierć. Tylko tak można uporać się z feminizmem. Żywa feministka, po przepędzeniu jej, zawsze może wrócić i dalej wylewać jad. A martwa już tego nie zrobi.

Przepraszam, uważam że jako osoby rozwijające się nie powinniśmy używać takich "środków przekazu" jak przemoc. To może utrudnić nam ten rozwój, więc proszę o nie zachęcanie bractwa do przemocy. Uważam że prędzej czy później więcej ludzi się o tym dowie; to wybijanie zębów pozostawmy dzikusom  i patologi KTÓREJ NIE BRAKUJE, A Z KTÓRĄ MY, UTOŻSAMIAĆ SIĘ NIE CHCEMY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że trochę namieszałem z tym tematem. "SCUM Manifesto" to po prostu była bardzo dziwna książka z pogranicza satyry politycznej i science fiction, opisująca utopijną wizję świata bez mężczyzn, napisaną przez chorą psychicznie babę, która spory kawał życia spędziła w szpitalach psychiatrycznych. Nikt w zasadzie nie traktował jej poważnie. Temat polecam zamknąć, bo tylko niepotrzebnie generuje dużo emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Valerie Solanas i jej utopijna wizja świata bez mężczyzn
40 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

science fiction

Na pewno? ;) 

https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/informacje/item/1752-potworny-apel-feministek-w-imie-walki-z-rasowa-supremacja-nawoluja-do-abortowania-bialych-dzieci

https://wolnemedia.net/feministki-apeluja-o-wymordowanie-bialej-rasy/

https://www.wykop.pl/link/3276787/anty-biala-feministka-nawoluje-do-ludobojstwa-bialych-ludzi/strona/7/

Nicole Valentine w feministycznym magazynie apeluje o abortowanie białych dzieci. Powód? Rzekoma „biała supremacja”. Zdaniem lewicowej aktywistki białe dzieci są „najgorszą formą opresji” oraz „przyczyną regresu” w postępowym świecie.

 

One wprost chcą usuwać ludzi. Zwłaszcza białych i heteroseksualnych mężczyzn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w modzie jest branie tabletek na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Apteki są niemal na każdej ulicy w miastach, a w nich kolejki jak kiedyś po mięso. Jeśli będzie zainteresowanie to wprowadzą całą serię środków zapobiegawczych np.:

 

- Tabletki antyfeminizmowe 'feminoskorbin forte'

- Syropek 'feminosept '

- Herbatka rozkurczowa 'Herbofemina'

- a dla naszych milusińskich kropelki na noc 'femik junior'

 

Dawkowanie: codziennie przed posiłkami. Przed chęcią wyjścia na manifestację dawkę zwiększyć dwukrotnie.

 

Lek oczywiście bez recepty dostępny również na stacjach benzynowych i drogeriach. :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.