Skocz do zawartości

Idealna kochanka do pieprzenia


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ideał ma ok 38 - 45 lat, duże, twarde cycki z brązowymi, o dużej średnicy sutkami. Ma miły głos i ładnie pachnie, w miarę fajny brzuszek, oraz WYĆWICZONE mięśnie kegla. Wchodzac chcę czuć ciśnienie jak 200m pod wodą, a nie rozglądać się po pustych grotach. Ma mieć cipkę ciasną tak bardzo, że będę wył jak wilk gdy tam się w końcu dostanę. No i musi mieć idealną jamę ustną, białe zęby, jestem wrażliwy na zapachy, więc musi być zdrowa jak koń - no i ma dawać w tyłek na życzenie. Oczywiście ideał bierze prochy, bo guma to jest dobra w przedszkolu do skakania, a nie do tłamszenia mojego krwistego rumaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja idealna kochanka jest młodziutka. Ma słodką, wygolona cipke w której można się zapomnieć, okrągły tyłek który przyjmuje klapsy, szparke stworzoną do fistingu. Usta zawsze głodne moich ust, zachlanne i miękkie. Poddaje się mojej woli, oddaje ciałem i duszą kiedy jest ze mną. Ufna, wilgotna i lubiaca gierki. Takie lubię rozpieszczac.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja idealna kochanka jest młodziutka. Ma słodką, wygolona cipke w której można się zapomnieć, okrągły tyłek który przyjmuje klapsy, szparke stworzoną do fistingu. Usta zawsze głodne moich ust, zachlanne i miękkie. Poddaje się mojej woli, oddaje ciałem i duszą kiedy jest ze mną. Ufna, wilgotna i lubiaca gierki. Takie lubię rozpieszczac.

 

Mam teraz taka na widelcu - dwudziestolatka z idealna figura i dosyc ladna twarza... ale gdy pisalas o slodkiej wygolonej cipce w ktorej mozna sie zapomniec przypomnialas mi jak po nocy podczas ktorej 'blizej sie zapoznalismy'  nad morzem tego lata namowila mnie bysmy sie wykapali na waleta w morzu (o czwartej nad ranem - juz switalo)... Nie chcialem bo woda zimna ale dalem sie przekonac i jestem jej za to wdzieczny. Gdy weszlismy do wody juz tak gdzies po uda to ona wskoczyla mi na plecy i szedlem z nia dalej a ona calowala mnie swoja szparka w plecy przez caly ten czas - nigdy nie zapomne tego pocalunku... Zapamietam ten wspanialy moment do konca zycia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.