Skocz do zawartości

Z milionera w bankruta przez miłość


Morgan86

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale historia jest przykra:

 

https://www.meczyki.pl/newsy/dramatyczna-historia-bylego-pilkarza-arsenalu-kiedys-gral-w-finale-lm-teraz-ma-za-soba-probe-samobojcza-jest-bankrutem-i-ukrywa-sie-przed-komornikiem/70609-n

 

Szczególnie żal, że chodzi o zawodnika, który zawsze tryskał pozytywną energią i był dobrym duchem zespołu -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej historii uderza mnie kilka niejasności, bo historia jest bardzo pouczająca:

1/ dlaczego facet zarabiający miliony pozostawał z żoną w rozłączeniu? Zazwyczaj WAG's pilnują takiego bankomatu jak oka w głowie.

2/ gdzie facet przehuśtał część pieniędzy, którą zostawiał sobie?

W moim odczuciu dużo w tym wszystkim jego winy, a my znamy tylko część historii. Wygląda na to że chłop się dobrze bawił, a jego żona jeszcze lepiej wychowując jego dzieci na osoby, które go nie lubią. Ona go ogołociła, a facet został z ręką w nocniku.

 

No to co? Dawać go tu na forum:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy w tej bajeczce nie gra - ukrywa się, wszyscy wiedzą gdzie ale komornik nie wie? :> I jakim cudem tak dobry gracz, nie dostał hajsu na opłacenie agenta, przecież by spłacił to momentalnie. I dlaczego teraz czegoś nie robi, tylko płacze że ma zniszczone ręce od prania?

 

On ma umysł jak dziecko - co mu nie dać, to przepie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że odp. mamy w następującej wypowiedzi:

 

Patrzę wstecz i mówię sobie - "Emmanuel, byłeś naiwny". Wszystkie pieniądze, jakie zarobiłem przesyłałem mojej żonie na wychowanie naszych dzieci. W Turcji zarobiłem osiem milionów, z czego siedem wysłałem jej. Cokolwiek mi mówiła, to ja to podpisywałem - wyjaśniał Eboue cytowany przez "The Mirror".

 

Niestety nie słuchał Radia Samiec, nie czytał "Kobietopedii" i zgotował sobie poniekąd sam taki los. Oby wyszło mu jako trener dzieci, a kto wie czy poźniej nie tylko i podniósł się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na RadioSamiec należałoby promować śluby kościelne (dla tych co jednak chcą się ożenić), bez skutków prawnych. Mówiono na forum już o rozdzielności majątkowej, ale taki ślub kościelny (ten bez skutków prawnych) znosiłby nawet prawa do alimentów dla byłej żony gdyby się odkochała.

Edytowane przez przyczajony_tygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na bazie własnych doświadczeń z wieloletniego oglądania go w koszulce ulubionego klubu. Emmanuel to był złoty, bardzo dobry chłopak, dusza towarzystwa (widać na obrazku wyżej), człowiek od tzw. "atmosfery". Myślę, że był jednocześnie lekkoduchem i stąd te problemy.

 

@Miner To Iworyjczyk - zaryzykuje stwierdzenie, że żona po prostu żyła w rodzinnym kraju, a on wysyłał jej pieniądze na życie. WAG's pilnują takich zawodników dopóki grają na najwyższym poziomie (Premier League - kontrakt na poziomie 80k funtów/tyg.), później zazwyczaj są rozwody i rozejście. Jeśli chodzi o jego pieniadze to z pewnością przehulał - zawodnicy mają skłonności do chromowanych Mercedesów, a jak pokazują badania wielu z nich kończy jako bankruci:

 

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693963/kilka-lat-po-zakonczeniu-kariery-50-procent-pilkarzy-to-bankruci

 

@Stulejman Wspaniały Myślę, że miał kilku złych doradców i stąd celowe uniknięcie płatności, wierząc, że uniknie kary. To śliskie tematy - agenci potrafią niesamowicie bałamucić w głowie. Teraz ma już podjąć się roli trenera młodzieżowego. Suma summarum zdecydowanie to duże dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.