Skocz do zawartości

Czy kobiety wspierające takich panów, są normalne?


Czy kobiety wspierające morderców są normalne?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kobiety to ludzie?

    • Tak
      26
    • Nie
      21


Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały - Też skłaniam sie ku głosom kolegów by jednak zamknąc i usunąć ten temat. Bardzo kontrowersyjny temat i niektórzy ludzie mogą to odebrać za wrzucenie "większości" kobiet do jednego wora z tymi co kochają tych przestępców. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CalvinCandie napisał:

Bardzo kontrowersyjny temat i niektórzy ludzie mogą to odebrać za wrzucenie "większości" kobiet do jednego wora z tymi co kochają tych przestępców. 

To akurat nie jest moim zdaniem powód do usunięcia wątku. Mamy prawo rozmawiać o tym czym kierują się takie kobiety.

 

Natomiast wątek powinien zostać usunięty ze względu na tytuł ankiety, jeśli nie można go zmienić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjny temat, fakt

 

Wniosek i tak jest oczywisty (abstrahując):

Po pierwsze wygląd.

Dużo dalej jest dopiero sława i pieniądze.

 

Ci bardziej przystojniejsi nie mają problemu z laskami od dzieciństwa, dziewczyny same ich zaczepiają, rozmowa zawsze się klei.. (coś o tym wiem, nie chwaląc się).

Niestety, jest to typowo ludzkie. Nawet Ci, co wyglądają groźniej, to tym samym są bardziej przystojniejsi. Jedno pokrywa drugie. Tak samo w życiu ci przystojniejsi zazwyczaj dokuczają tym słabszym, mniej przystojnym.

Więc to jak najbardziej ludzkie. Także można podobnie stwierdzić, czy mężczyźni to ludzie, jeśli rzeczą odróżniającą ludzi jest rozum, a niektórzy jakby go zatracili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać taktyka nakręcania mężczyzn przeciwko kobietom zadziałała. Gratuluję wszystkim, którzy rozbudzali bezrefleksyjnie niechęć wobec drugiej płci. Oczywiście robiliście to w imię "dobra forum"... no to fajne efekty są, które mogą przynieść takie zajebiste "dobro" forum oraz jego właścicielowi, że głowa wysiada. Serio nie kumacie co tu się od jakiegoś czasu dzieje? Przecież już wątek badmoona powinien wam dać do myślenia? Ci wszyscy którzy przytakiwali Onanowi też mogą sobie pogratulować, bo tylko dołożyli cegiełkę do tego, aby zrobić z nas oszołomów, którzy nienawidzą kobiety... a taka akcja trwa od jakiegoś czasu. Może byście użyli mózgu w końcu?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest kontrowersyjny. Kontrowersyjna jest ankieta i był tytuł.

 

Skądś się wzięło przecież potoczne określenie - bad boy kocha najmocniej. Jest przeciwko całemu światu, dla każdego zły, każdego rozszarpie a kocha ... tylko tą jedną jedyną swoją Panią. Czyż nie tak postrzegają czasem takich facetów kobiety?

Edytowane przez Normalny
uzupełnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Normalny napisał:

Temat nie jest kontrowersyjny. Kontrowersyjna jest ankieta i był tytuł.

 

Dokładnie, o ile tytuł ankiety da się zmienić to temat można ciągnąć. Ted Bundy, Charles Manson i inni, dlaczego niektóre kobiety czuły pociąg do tych potworów. Tak szczerze, to naprawdę rzygać mi się chce, że Trynkiewicz znalazł kobietę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Czekam na info od Artura, jak zmienić tytuł ankiety. Jak się nie da, ukryję wątek, jak się da - niech zostanie, bo jest normalna dyskusja, nie przesadzajmy.

Najprościej przekopiować pierwszy post do nowego wątku, a ten temat skasować.

 

13 minut temu, Normalny napisał:

Skądś się wzięło przecież potoczne określenie - bad boy kocha najmocniej. Jest przeciwko całemu światu, dla każdego zły, każdego rozszarpie a kocha ... tylko tą jedną jedyną swoją Panią. Czyż nie tak postrzegają czasem takich facetów kobiety?

Temat nie jest o zwykłych bad-boyach, ale o przystojnych bad-boyach. Na brzydkich bad-boyów nikt nie urządza publicznej zbiórki na kaucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, von.hayek napisał:

Najprościej przekopiować pierwszy post do nowego wątku, a ten temat skasować.

Podpaliłeś a teraz gasisz?

 

Co do tematu o przystojnych bad-boyach - właśnie o takich mi w mojej wypowiedzi chodziło.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny no bo akcja nie wyszła. Miało być gładko, łatwo i przyjemnie żeby ludzie wyszli na mizoginów, a tutaj jakieś dziwne głosy sprzeciwu, więc trzeba jakoś wszystko szybciutko wyciszyć... do czasu kolejnej podobnej akcji.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie zaznaczyłem, że nie, ale ze świadomością, że chodzi o kobiety, które kochają morderców, gwałcicieli i inne wykidajła, które powinno się trzymać z daleka nawet od nich samych. Ale jak widać jak jest dobre ciacho to i hajs uzbierają co by wyszedł z paki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@kryss A co jeśli dostanę pozew i zamkną mi forum? Ilu ludzi zostanie ze mną, gdy nie będzie korzyści związanych z byciem moim znajomym i forum? Powiem Ci, bo nie raz to przerabiałem - nikt nie zostanie. Zostanę ja, sędzina, pozew, bieda, nędza i być może sznur. 

 

Prawda nie prawda, są przyjęte społeczne reguły, do których trzeba się zastosować. Ten tytuł jest morderczy dla forum i naszej opinii.

Masz racje.

Temat jak temat, ale faktycznie tytuł i ankieta powinny być inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, przepraszam ale przez pomyłke zagłosowałem na nie i nie da się tego zmienić (ponieważ źle przeczytałem, myślałem, że tytuł ankiety brzmi -czy kobiety wspierające takich panów są normalne), dopiero później przeczytałem całość i jprdl. Jak dla mnie może to być trolling (ale oprócz tytułu ankiety temat wydaje się być ciekawy i nie ma w nim nic złego).  

 

Jest to idealne pokazanie wszystkich tych mechanizmów, które działają na kobiety jeśli chodzi o przetrwanie. Taki Bundy w dawnych czasach to był idealny kandydat, jeśli chodzi o przetrwanie - bestia która nie cofnie się przed niczym i zabije wszystko, a co za tym idzie ochroni kobiete i jej dzieci, dodatkowo dając ogromne emocje.  Kobieta będzie go chciała klasycznie zmienić, bo on taki nie jest i takie błędne koło się zapętla. W jednej ze swoich audycji Marek wspominał o podobnym przypadku i jak to działa - Pablo Escobar i jego kobieta.

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmieniłem tytuł ankiety, wątek w sumie jest dobry więc niech zostanie.

 

Jak już któryś z Braci wspomniał, Bundy czy ten gangster - model jakoś tam urodę mają, ale kurwa Trynkiewicz? Ohydny, morderca i gwałciciel dzieci - i ma kobietę. A dobre chłopaki z forum nie mają :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trynkiewicz i wielu innych morderców, władczy w realu nie byli - wzbudzili zainteresowanie sobą dopiero wtedy, gdy wyszło że są bestiami. No ale są i bestie władcze w życiu realnym, np. Kukliński, oglądałem z nim film z więzienia, to był naprawdę ostry zawodnik. Np. na drodze robili sobie małolaty z niego jaja, to zatrzymał ich i zastrzelił wszystkich. Ten gość się nie pie...

 

Czyli często wychodzi tak, że jak psychol stanie się "sławny" to właśnie to przyciąga niektóre Panie - które mają kogoś sławnego, kogoś kto wzbudza wielkie emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ok, zmieniłem tytuł ankiety, wątek w sumie jest dobry więc niech zostanie.

 

Jak już któryś z Braci wspomniał, Bundy czy ten gangster - model jakoś tam urodę mają, ale kurwa Trynkiewicz? Ohydny, morderca i gwałciciel dzieci - i ma kobietę. A dobre chłopaki z forum nie mają :D

Ten człowiek wzbudza we mnie taką odrazę, że nawet nie mam ochoty zapoznawać się dokładnie z historią jego poczynań. Bundy, przystojny, inteligentny, koleś o którym jakbyś nic nie wiedział to z przyjemnością gawędziłbyś z nim przy piwie. Model przystojny, nie zabijał, sprawa jest ok. Jakiś ciężki zwyrol, zabijał ale ma siłę/ pseudosiłę w sobie, rozumiem. Ale szmata, która potrafiła tylko dzieci zabijać? Gnida od której słabością wieje na kilometr? A jego flama jest pod urokiem swojego mena i produkuje takie przemyślenie "Ci chłopcy sami są sobie winni, że Mariusz ich zabił". Rzyg. No ale może Mariusz nie jest archetypicznym bad boyem, ma za to niezaprzeczalny urok osobisty.   

Edytowane przez Tonieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.