Skocz do zawartości

Moje urodziny


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, mam serdeczną prośbę. Jak ktoś chce mi złożyć życzenia, bardzo proszę tutaj a nie prywatnie, ponieważ odpowiadam półtorej godziny na życzenia, każdy chce później pogadać a ja zaraz po prostu zwariuję, bo na fejsie to samo, na meilu to samo, w innych miejscach też - i musiałbym cały dzień bezustannie pisać, nie dam rady. Jakby więc ktoś chciał prywatnie, to poproszę tutaj.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stóweczka albo i dwie. Zdrowia, jest najważniejsze. Potem kasiorki. Coraz większej społeczności. No i samych przyjemności.

 

Mam też prośbę, aby zadbać na maksa o forum i audycje w kwestii serwerów, haseł, robić kopie zapasowe, na dysku zewnętrznym itd., aby nikt w przyszłości tego nie zbanował. Polski operator serwera, czy zagraniczny też nie jest gwarantem istnienia. Może postawić swój serwer? Jest to zbyt cenna wiedza. Za dużo ludzi tam na górze chce abyśmy żyli w bólu i cierpieniu będąc na smyczy banków i koncernów farmaceutycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.