Skocz do zawartości

Piłkarz ograny przez żonę


Rekomendowane odpowiedzi

Przykra historia byłego piłkarza Emmanuela Eboue, niegdyś zawodnika m.in Arsenalu Londyn oraz Galatasaray, który w krótkim czasie z milionera stał się bankrutem i bezdomnym. Oddanie małżonce kontroli nad majątkiem, drogi rozwód, brak kontaktu z dziećmi, depresja. Skąd my to znamy??

http://weszlo.com/2017/12/28/dramat-emmanuela-eboue-ciagle-dziekuje-bogu-ze-wciaz-zyje/

 

Cytat

Prawie wszystkie pieniądze, które zarobiłem, przelewałem małżonce, miały być dla naszych pociech. W Turcji zarobiłem osiem milionów euro, a siedem z tego wysłałem do domu. Wszystko co dawała mi do podpisu, to podpisywałem, bo jej ufałem.

Cytat

Od lat cierpi na depresję, miewa myśli samobójcze, nie widuje się z dziećmi, a jego sytuacja jest na tyle fatalna, iż ucieka przed komornikami, jeździ komunikacją miejską i czasami śpi na podłodze. 

 

Dziwi mnie, że w dzisiejszych czasach zawodowi piłkarze dają się jeszcze tak doić swoim partnerkom. Przecież jest masa wiedzy dostępnej w internecie, historie spłukanych sportowców co chwilę wychodzą na światło dzienne. W wielu klubach odbywają się szkolenia przestrzegające zawodników przed kobietami czy różnej maści naciągaczami, a oni dalej swoje - rozpieprzanie hajsu i bezgraniczne zaufanie do dziewczyn/małżonek. Swoją drogą, ciekawe jak potoczą się losy naszych kadrowiczów. Większość z nich bez intercyzy, a WAGsy brylują w mediach chwaląc się błyskotkami i najdroższymi kreacjami. Oczywiście wszystko na koszt misia futbolisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.