Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Niesamowicie dobry prezent, który każdy z nas może dać Markowi? Zobacz jaki!

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł brzmi clickbaitowo, a jednak clickbaitem nie jest bo treść tematu jest taka jak w tytule :D i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę :P  To się nazywa porządna reklama :lol:

Spytacie "Mosze co jest tym super prezentem, który możemy dać Markowi? :o", a ja wam powiem: Dbanie o to co piszecie na forum.

Tak, tak moi drodzy to jest bardzo dobry prezent, gdyż dzięki dbałości o to co piszecie na forum Marek będzie miał mniej roboty z poprawianiem błędów, zamykaniem i usuwaniem treści, które niszczą wizerunek forum, nadawaniem ostrzeżeń i banów dla niepokornych użytkowników ;) W ten sposób pomożecie także moderacji.

Swój czas, który wcześniej był nieodwracalnie tracony na poprawianie zdań czy karanie za złe zachowanie Marek będzie mógł spożytkować na rozwój forum jak sama nazwa tego działu wskazuje :D 

Skorzysta na tym Marek, moderacja i także Wy :D 

Przestrzegając regulaminu, trzymając się credo forum, dbając o ortografię, interpunkcję, czytelność tekstu oraz będąc kulturalnym, miłym, pomocnym i pisząc przemyślane rzeczy tak, aby nie było trzeba ich potem poprawiać NIE dostajecie ostrzeżeń czy w skrajnych przypadkach bana. To takie proste i jakże pomocne!

To wszystko się zazębia. Marek zyskuje na tym czas. Moderacja ma mniej roboty. Wy nie dostajecie kar i Forum szybciej się rozwija :D  

Marek ma dziś urodziny, więc mam nadzieje, że z tej okazji weźmiecie sobie te słowa do serca ;) i razem przyczynimy się do lepszego rozwoju ku chwale forum ! :D 

• Like 7
  • Dzięki 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę :P

Kurr.. znaleźli se gówniarze zabawe! 

xt3a5kfysgzu.jpg

Popieram całą akcję swoim gojowskim serduszkiem :D 

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze zwracam na to uwagę, gwoli przypomnienia zapraszam tu wszystkich nowych i nie tylko 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MoszeKortuxy
      https://wpolityce.pl/swiat/378460-soros-zapowiada-w-davos-koniec-prezydenta-usa-to-tymczasowe-zjawisko-trump-zniknie-ze-sceny-w-2020-roku-albo-nawet-i-wczesniej
      Soros odważnie mówi, że Trump przestanie być prezydentem w 2020 lub wcześniej. Co o tym sądzicie?

Amerykański miliarder i filantrop węgierskiego pochodzenia George Soros zapowiedział podczas swojego wystąpienia wczoraj na światowym forum ekonomicznym w Davos „koniec Donalda Trumpa” - informuje agencja „Bloomberg”.

Według Sorosa administracja prezydenta USA „zagraża światu”. Ale na szczęście – jak podkreślił miliarder– Trump to „przejściowe zjawisko”.
      Rosnąca opozycja wobec jego rządów doprowadzi do jego upadku. Trump zniknie ze sceny w 2020 roku albo nawet i wcześniej. Demokraci wygrają wybory do Senatu w 2018 roku

—podkreślił prezes Soros Magament Fund i dodał, że „z powodu zagrożenia wywodzącego się od Trumpa” jego Open Society Foundation wydaje prawie połowę budżetu obecnie „bliżej domu”, czyli w USA, zamiast inwestować w kraje trzeciego świata.

Staramy się chronić amerykańska demokrację. Instytucje (w USA-red.) są jednak na tyle silne, że Trump nie odniesie sukcesu. Bez wątpienia jednak wojna nuklearna i zmiany klimatyczne to obecnie największe zagrożenia dla cywilizacji.

—zaznaczył Soros. Wojna nuklearna dlatego, że Trump nie chce uznać Korei Północnej za potęgę jądrową i odmawia współpracy z Chinami w załagodzeniu konfliktu z Phenianem. Amerykański miliarder odniósł się także do kryzysu w Unii Europejskiej i ostrzegł przed zagrożeniem wywodzącym się ze „wzrostu nacjonalizmów”.

Musimy wymyślić UE na nowo, by odzyskać zaufanie i entuzjazm obywateli. Unia nie powinna także tworzyć twardego rdzenia wokół strefy Euro
      —przekonywał oraz wyraził nadzieję, że Wielka Brytania pozostanie członkiem europejskiej wspólnoty, a jeśli jednak z niej wyjdzie, to niedługo z powrotem do niej wróci.

Jak zauważa „Bloomberg” Soros już w zeszłym roku w Davos wygłosił szereg prognoz, z których jednak „żadna się nie ziściła”. Mówił m.in. o upadku Trumpa w 2017 r., tymczasem prezydent USA trzyma się mocno. Przekonywał również, że wzrostu gospodarczego w Chinach nie da się podtrzymać, tymczasem wzrost gospodarki państwa środka ostatnio jeszcze przyspieszył.
    • Przez Mustafaa
      Dobry wieczór.
      Dziękuję za to miejsce. 
    • Przez luter1
      Witam. 
       Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 
      Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 
      bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 
      Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych  )
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.