Skocz do zawartości

Niesamowicie dobry prezent, który każdy z nas może dać Markowi? Zobacz jaki!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł brzmi clickbaitowo, a jednak clickbaitem nie jest bo treść tematu jest taka jak w tytule :D i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę :P  To się nazywa porządna reklama :lol:

Spytacie "Mosze co jest tym super prezentem, który możemy dać Markowi? :o", a ja wam powiem: Dbanie o to co piszecie na forum.

 

Tak, tak moi drodzy to jest bardzo dobry prezent, gdyż dzięki dbałości o to co piszecie na forum Marek będzie miał mniej roboty z poprawianiem błędów, zamykaniem i usuwaniem treści, które niszczą wizerunek forum, nadawaniem ostrzeżeń i banów dla niepokornych użytkowników ;) W ten sposób pomożecie także moderacji.

 

Swój czas, który wcześniej był nieodwracalnie tracony na poprawianie zdań czy karanie za złe zachowanie Marek będzie mógł spożytkować na rozwój forum jak sama nazwa tego działu wskazuje :D 

 

Skorzysta na tym Marek, moderacja i także Wy :D 

Przestrzegając regulaminu, trzymając się credo forum, dbając o ortografię, interpunkcję, czytelność tekstu oraz będąc kulturalnym, miłym, pomocnym i pisząc przemyślane rzeczy tak, aby nie było trzeba ich potem poprawiać NIE dostajecie ostrzeżeń czy w skrajnych przypadkach bana. To takie proste i jakże pomocne!

 

To wszystko się zazębia. Marek zyskuje na tym czas. Moderacja ma mniej roboty. Wy nie dostajecie kar i Forum szybciej się rozwija :D  

Marek ma dziś urodziny, więc mam nadzieje, że z tej okazji weźmiecie sobie te słowa do serca ;) i razem przyczynimy się do lepszego rozwoju ku chwale forum ! :D 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.