Skocz do zawartości

Bezdzietni z wyboru


Axidan

Rekomendowane odpowiedzi

Badanie wskazuje ze 70% par rozstaje sie wtedy kiedy przed slubem mieszkaja razem...Cos w tym musi byc bo widze co sie dzieje :)

Ciekawe mechanizmy leca podczas tego wszystkiego ale nie jestem w stanie wszystkiego opisac bo chlałem od wigilii i lekki error mam mózgu

Schemat jest prosty. Jest sobie para pewne rzeczy dzieja sie zbyt szybko,podswiadomość predzej czy później wkracza ze schematem dobra jest fajnie ale to czego oczekiwałem/łam juz jest, bańka peka i zaczyna sie pierdolic. Pamietacie jak pisałem że nie osiagniety cel który jest planowany juz jest w realizacji a dopiecie czegos juz całkowicie wszystko rozpierdala?no to to jest to

Miało byc tak pieknie , jest tak pieknie a sie spierdoliło, taka jest podswiadomośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocjonalnosc (podswiadomosc) wybieranie partnera konczy sie niechciana ciaza i innymi patologiami...Naturalne ludzkie narkotyki tak zapierdalaja zyly ze nie patrzysz na konsekwencje swoich czynow a pozniej placz i dzieci po smietnikach. Wiem po sobie; Spotkam fajna niunie to huj obchodza mnie konsekwencje i przyszlosc, jestem skoncentrowany tu i teraz i az fruwam na haju...A pozniej cierpienie bo laska okazala sie w ogole inna niz chcialem...Reasumujac jestesmy wszyscy pierdolonymi egoistami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby powstala dobra rodzina oboje rodzice musze kochac siebie, musze znac zasady, byc odpowiedzialni (Wielu ludzi przenosi odpowiedzialnosc za siebie na Boga,rodzicow i tak dalej)  umiec wychowac dziecko, przekazac mu prawdziwe wartosci, zeby to nastapilo rodzice musza sami tym dysponowac...Moga  zalozyc rodzine z wlasnego wyboru a nie presji rodziny czy otoczenia, to musi byc ich decyzja :) Musza sie znac i akceptowac wlasne wady i starac rozwiazac problemy w malzenstwie a nie wypierdalac do innego badz innej kiedy sie cos sypie...Niestety spotkac malzenstwo ktore dysponuje tym wszystkim co opisalem to rzadkosc...Stad mamy wiele kalekich rodzin(ja pochodze z takiej) i tak dalej i tak dalej...W dodatku presja rodziny, znajomych powoduje ze ludzie decyduja sie na dziecko nie z wlasnej woli tylko z woli kogos innego...W dodatku wazne jest aby rodzice mieli jakas pasje, bo ogladanie seriali TV w ilosciach hurtowych nic dobrego dziecko nie przyniesie...Ale to moje zdanie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.