Skocz do zawartości

Dziwny sen z Fordem Scorpio.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem z tyłu w samochodzie postawionym przed CPNem albo marketem, nie jestem pewny. Wiedziałem, że na kogoś czekam i ruszamy dalej, ale nie pamiętałem kto to jest.

Po drobnym rekonesansie okazało się, że auto w którym jestem to Ford Scorpio MK1 i w tym momencie pojawiło się uczucie zażenowania, że to taki youngtimer taki trup

i wstyd się przy czymś takim pokazać.

 

Foto poglądowe poniżej:

 

ford-scorpio-mk1-sedan-20-dohc-120-lpg-1

 

Chciałem jak najszybciej się stamtąd zawinąć i nie dać nikomu okazji do śmieszkowania.

W tym momencie obok szrota przechodziła wesoła, duża grupa, około 30 osobowa. 

Każdego z nich kojarzyłem z dawniejszych lat, o dziwo wyglądali na zgraną paczkę, mimo, że w realnym życiu raczej nie są w żadnych głębszych zażyłościach.

 

Zapytali o ten wóz i sugerowali, że jest z poprzedniej epoki, a ja twardo, że z salonu go brałem na swoją firmę i jeszcze się leasing nie skończył.

Przez uchyloną szybę jeden zdjął ręczny i zaczął kręcić kierownicą, reszta otoczyła go i zaczęli nim bujać [se gówniarze zabawę znaleźli kurła].

 

Później przestawili go w miejsce kilkanaście metrów dalej i rozmawialiśmy już przyjaźnie, ale kilku osobom z tego towarzystwa spodobało się i stwierdziło bez pytania, że

jadą z nami. Wtedy wrócili moi normalni towarzysze podróży i nie było dla wszystkich miejsca, bo nazbierało się 15 osób do przejażdżki [tę liczbę pamiętam dokładnie].

Rozkminialiśmy, że jak się stłoczymy, to może wszyscy się zmieszczą...

 

czuję, że wyjebało mi trochę syfu z podświadomości w symbolicznej formie, wiem mniej więcej co jest 5 w tym marzeniu sennym, mimo, że sporo rzeczy

już się zdezaktualizowało[a przynajmniej tak myślę].

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.