Skocz do zawartości

Panie ze środowisk alternatywnych


Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tych paniach?

Jakie macie z nimi doświadczenia?

Czy odsetek pustych macior i matek polek jest równie wysoki co na przestrzeni całego społeczeństwa?

Środowisko alternatywne rozumiem jako pojęcie dość szerokie przykładem moga być: anarchistki, punkówy, gothki, fanki mangi, freeganki, ezoteryczki, tarociski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijać!!! Jak najszerszym łukiem!!! Popierdolenie psychiczne, połączone często z osobowością borderline, brak stabilności emocjonalnej, brak choćby najmniej logiki w postępowaniu i swoich tak gorąco wygłaszanych wszem i wobec poglądach, niezdecydowanie, "wampirostwo" emocjonalne, ogromny rozziew między praktyką a teorią. Szczególnie wystrzegać się wszelkich "mrocznych" panienek. Miałem kiedyś z taką krótką znajomość. Po miesiącu nie widziałem jak się nazywam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora ...

Zależy od osoby i od środowiska, tyle. Oczywiście też od "alternatywy". W dzisiejszych czasach, to nie jest to samo, co było np. w latach 80. czy 90., jeśli chodzi chociażby o punków czy metali ... Zupełnie inny świat.

Ja sam ubieram się na czarno, dość mocno siedzę w "mrocznej" muzyce, jeżdżę na festiwale czy koncerty. Ludzie są różni.

I nie porównujmy jakichś gimnazjalistek, do ludzi, którzy są pasjonatami czy to muzyki, czy komiksów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja umieszczając swojego posta miałem na mysi głownie: anarchistki, punkówy, gothki, fanki mangi, weganki. A od siebie dodałbym: pacyfistki. Do kolekcjonerek komiksów nic nie mam akurat, czy w ogóle do jakichkolwiek "trudniących się zbieractwem". Sam miałem swgo czasu hopla na punkcie kart telefonicznych. Nie doprecyzowałem po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijać!!! Jak najszerszym łukiem!!! Popierdolenie psychiczne, połączone często z osobowością borderline, brak stabilności emocjonalnej, brak choćby najmniej logiki w postępowaniu i swoich tak gorąco wygłaszanych wszem i wobec poglądach, niezdecydowanie, "wampirostwo" emocjonalne, ogromny rozziew między praktyką a teorią. Szczególnie wystrzegać się wszelkich "mrocznych" panienek. Miałem kiedyś z taką krótką znajomość. Po miesiącu nie widziałem jak się nazywam.

Popieram w 100%. One są kompletnie jebnięte. "anarchistki, punkówy, gothki, fanki mangi, weganki".  Do tej listy dodałbym też artystki, studentki psychologii a zwłaszcza filologii polskiej. Zwłaszcza te ostatnie.

Zakompleksione debilki żyjące we własnym świecie. Trucizna. W dodatku kiepsko dają tyłka.

Najlepiej z tej listy wypadają artystki (względem tyłka) o ile trzymią ryja.

Jedna psycholożka, przyznać muszę, też była niezłe w te klocki, ale jebnięta za 3 emo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy wszem i wobec ogłaszam jestem zdiagnozowany borderline i po prostu śmiać mi się chce w jakich kontekstach używacie tego terminu. Zapoznajcie się z literaturą na ten temat, przynajmniej żeby używać terminu bardziej świadomie:

http://psychoterapia-silesia.org.pl/borderline.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tych paniach?

Jakie macie z nimi doświadczenia?

Czy odsetek pustych macior i matek polek jest równie wysoki co na przestrzeni całego społeczeństwa?

Środowisko alternatywne rozumiem jako pojęcie dość szerokie przykładem moga być: anarchistki, punkówy, gothki, fanki mangi, freeganki, ezoteryczki, tarociski.

Niech wypierdalaja być inne gdzie indziej.a najlepiej do psychiatryka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychiatryk za wiele nie pomoże, tego uleczyć się nie da. Miałem raz "przyjemność" na taką punkówę trafić, na szczęście w porę oprzytomniałem i zwiałem.Wilczy bilet na Antarktydę wszystkim i niech tam się napierdalają w tych swoich kręgach, co by się mogły wzajemnie powybijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie dupy rwać na zwiazek i wogóle sie do nich zblizać blizej niz na odległość kija albo rzutu kamieniem to trzeba być takim samym wykolejeńcem jak one. Nie przecze częsć tego materiału jak by normalnie sobie włosy zrobiły+ normalny ubiór, poukładałyby sobie pod kopuła itd to były by świetne lale.

Prosty przykład ostatnio zabalowałem i widziałem na prawde zajebistą lalke.100% me gusta.piekne duże usta odjebane czerwona szmina piekne duże stalowe oczka.blond kudły.zgrabna klepsydra.Ale co z tego jak miała wygolone boki łba i fryzure jak papuga(techno maniaczka itd)

Niedowartościowana lala która musi zwracać specjalnie na siebie uwage albo miała juz tak wypierdolone ego z myślą że nawet w worku po kartoflach by zajebiście wygladała.

A ja co.czarny sweterek pierdolę kardę kieta na wierzchu.kasior.cwelki i dzinsik.zesrałbym sie i tak by sie mna nie zainteresowała bo to 2 światy




















Pua wrócił by do domu i przeanalizował sytuacje i by wyszło mu ze ona leciała na niego.tylko to była taka gra ich ciał i gestów a on tego jeszcze nie wiedział :D

 

Vincent: Pikaczu nie rób offtopa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie dupy rwać na zwiazek i wogóle sie do nich zblizać blizej niz na odległość kija albo rzutu kamieniem to trzeba być takim samym wykolejeńcem jak one. Nie przecze częsć tego materiału jak by normalnie sobie włosy zrobiły+ normalny ubiór, poukładałyby sobie pod kopuła itd to były by świetne lale.

Prosty przykład ostatnio zabalowałem i widziałem na prawde zajebistą lalke.100% me gusta.piekne duże usta odjebane czerwona szmina piekne duże stalowe oczka.blond kudły.zgrabna klepsydra.Ale co z tego jak miała wygolone boki łba i fryzure jak papuga(techno maniaczka itd)

Niedowartościowana lala która musi zwracać specjalnie na siebie uwage albo miała juz tak wypierdolone ego z myślą że nawet w worku po kartoflach by zajebiście wygladała.

A ja co.czarny sweterek pierdolę kardę kieta na wierzchu.kasior.cwelki i dzinsik.zesrałbym sie i tak by sie mna nie zainteresowała bo to 2 światy

Pua wrócił by do domu i przeanalizował sytuacje i by wyszło mu ze ona leciała na niego.tylko to była taka gra ich ciał i gestów a on tego jeszcze nie wiedział :D

 

Vincent: Pikaczu nie rób offtopa!

 

Pikacz, to jak? Nie przedłużasz sobie penisa "warstwą zewnętrzną"? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co biega.ale takie podejście i pierdolenie ze ktoś sobie czyms kutasa przedłuża to pierdolenie niedowartościowanych cweli, chyba nim nie jesteś?co?

i rodzi sie zatem pytanie dlaczego sie oto zapytałeś

i co w tym widzisz złego ze ktos sie normalnie ubierze?

 

Nic. Nie rób "osobistych wycieczek". Wyluzuj ;-) Chcę się upewnić, że panowie rozumieją, że inwestowanie w ubiorek i "ciałko" dla pań to "zła droga" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem akcje z taka niunia, wygolona glowa po bokach i wielka fanka rocka, ciagle na czarno, fotki z czarnymi ustami i czarnym makijaze. Jest bardzo ladna, pojechalem z nia na impreze, przed wejsciem musiala walnac sobie w nochal proszek o nazwie Mefedron czy cos w tym stylu wtedy mogla sie bawic...Klientka nie nadaje sie na dluzsza relacje, kreci, kombinuje, placze na sile. Pamietam jak odwiozlem ja do domu w czasie jazdy zabralem jej wodke bo byla juz zdrowo najebana, zaczela mnie bic w twarz, w miesniaka zebym jej wodke oddal pozniej jak ja odwiozlem usiadla na klatce i plakala czemu nie chce ja puscic samochodem po wodke i proch...Ja poprostu dbalem o jej bezpieczenstwo bo nie chcialem aby sobie cos zrobila(dzis wiem ze i tak tego nie docenila, zreszta kobieta nigdy nic nie doceni co dla niej robisz) . W ogole dziwna osoba, widac ze cialem jest a duchem gdzies daleeeeeko stad...Ciezko sie dogadac , ciezko do niej trafic i tak dalej...Absolutnie nie polecam, mimo ze przylizalem sie z nia ale nic wiecej. Zycie z taka to pasmo udrek...Teraz wiem ze powinnienem jej dac ta wodke i wypierdolic z auta na srodek ulicy a jestem przekonany ze to docenila by bardziej. Jak masz dobre serce to laski wykorzystaja to bezwzglednie a przy okazji zryja Ci psyche swoimi zachowaniami. Dzis jestem juz swiadom wielu gierek, zachowan Pan ale wtedy to byla katorga, myslalem ze to ze mna jest cos nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie tylu negatywnych opinii na temat tych środowisk.

Subiektywnie uważam ,że panie z wyżej wspomnianych kręgów są bardziej prawdziwe i szczere od plastikowych panienek i matek polek.

Posiadają swoje pasje, poglądy, zainteresowania.

Ktoś na forum lub na stronie szamczeruno napisał ,że panienki nachalne na kasę często mówią ,ze lubią podróże które ograniczają sie do leżenia plackiem na plaży.

Nie spotkałem sie jeszcze z tym by jakaś alter-girl wrobiła kogoś w bachora i ciągneła na kase

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wole plastikowa niunie i pseudo modelke niż babe która nadaje sie do psychiatryka

 

Nic. Nie rób "osobistych wycieczek". Wyluzuj ;-) Chcę się upewnić, że panowie rozumieją, że inwestowanie w ubiorek i "ciałko" dla pań to "zła droga" :-)

Wygladam sam dla siebie bo reprezentuje jakis poziom.tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem akcje z taka niunia, wygolona glowa po bokach i wielka fanka rocka, ciagle na czarno, fotki z czarnymi ustami i czarnym makijaze. Jest bardzo ladna, pojechalem z nia na impreze, przed wejsciem musiala walnac sobie w nochal proszek o nazwie Mefedron czy cos w tym stylu wtedy mogla sie bawic...Klientka nie nadaje sie na dluzsza relacje, kreci, kombinuje, placze na sile. Pamietam jak odwiozlem ja do domu w czasie jazdy zabralem jej wodke bo byla juz zdrowo najebana, zaczela mnie bic w twarz, w miesniaka zebym jej wodke oddal pozniej jak ja odwiozlem usiadla na klatce i plakala czemu nie chce ja puscic samochodem po wodke i proch...Ja poprostu dbalem o jej bezpieczenstwo bo nie chcialem aby sobie cos zrobila(dzis wiem ze i tak tego nie docenila, zreszta kobieta nigdy nic nie doceni co dla niej robisz) . W ogole dziwna osoba, widac ze cialem jest a duchem gdzies daleeeeeko stad...Ciezko sie dogadac , ciezko do niej trafic i tak dalej...Absolutnie nie polecam, mimo ze przylizalem sie z nia ale nic wiecej. Zycie z taka to pasmo udrek...Teraz wiem ze powinnienem jej dac ta wodke i wypierdolic z auta na srodek ulicy a jestem przekonany ze to docenila by bardziej. Jak masz dobre serce to laski wykorzystaja to bezwzglednie a przy okazji zryja Ci psyche swoimi zachowaniami. Dzis jestem juz swiadom wielu gierek, zachowan Pan ale wtedy to byla katorga, myslalem ze to ze mna jest cos nie halo.

 

Witamy panie Captain Save a Ho!!! :-D

 

Pamietajcie - jak to mawia To Laykis - Nie ma takiego dobrego uczynku ktory pozostanie bez kary!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chłopcy wszem i wobec ogłaszam jestem zdiagnozowany borderline i po prostu śmiać mi się chce w jakich kontekstach używacie tego terminu. Zapoznajcie się z literaturą na ten temat, przynajmniej żeby używać terminu bardziej świadomie:

http://psychoterapia-silesia.org.pl/borderline.doc

 

 

Psychologia i psychiatria to gówno a nie fachowe źródło. Pacjencie lecz się sam, rozwijaj się duchowo a szufladkowanie pierdol. Ten temat to też szufladkowanie lasek ze względu na nieistotne cechy a już najbardziej chce mi się śmiać jak czytam, że studentki psychologii są złe. Najgorsze kurwy to laski z towarzystwa dresiarzy i z dyskotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia i psychiatria to gówno a nie fachowe źródło. Pacjencie lecz się sam, rozwijaj się duchowo a szufladkowanie pierdol. Ten temat to też szufladkowanie lasek ze względu na nieistotne cechy a już najbardziej chce mi się śmiać jak czytam, że studentki psychologii są złe. Najgorsze kurwy to laski z towarzystwa dresiarzy i z dyskotek.

Dziewczyny z kindra maja więcej wełbie niz niunie z niby poukładanych domów%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając porównanie lale z bogatych domów nie potrafiace posmarować chleba  masłem i majace to gdzieś a lale z kindra które fakt faktem nie potrafiły kawy zrobić(kurwa herbate mocniejsza pije)ale sie starały i same podbiły czy ja zrobić, szczęśliwe ze sa potrzebne.no to sadze że ten system wartości mają lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.