Skocz do zawartości

Wymagania kobiety z portalu randkowego na S


Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety mają prawa mieć wysokie wymagania, ale nie oznacza że zostaną spełnione. Wiadomo, mogę piec chleby i chcieć je sprzedać za 10 zł/szt, ale na rynku lepsze chleby są np. po 5 zł. wiec co z tego że daję wysoką cenę, skoro nikt normalny nie kupi. Genezą tego typu zachować u kobiet jest brak zrozumienia różnic pomiędzy płciami. To zjawisko jest szczególnie zauważalne u tak zwanych kobiet sukcesu, które od początku były nastawione na robienie kariery, a związki były tylko dla seksu, nic na poważnie. Kobiety i mężczyźni dobierają partnerów na podstawie innych kryteriów. Kobiety ogólnie marzą o biznesmenie, prawniku, lekarzu. Problem jest taki, że jest niewielu facetów sukcesu przed 30 (są, ale śladowe ilości), nawet jak ktoś jest prawnikiem w wieku 28 lat, to zazwyczaj jest jeszcze mało znany, niedoświadczony i dużo mu brakuje do np. 35 latków którzy siedzą w tym dłużej, nie wspominając o dorobku, czyli działka, dom, samochód, sprzęt itd. Dlatego mimo że ma potencjał, to nie spełnia wymagań. Wracając więc do pań, ona skupia się na robieniu kariery, jednocześnie myśląc że skoro ona i jej koleżanki chcą faceta sukcesu, to facet sukcesu będzie szukał kobiety sukcesu. I tu się myli, bogaty gentleman nie szuka kobiety sukcesu, tylko pięknej i młodej dziewczyny, ponieważ on nie potrzebuje jej kariery albo pieniędzy. On pieniądze na funkcjonowanie rodziny ma, a młodsza i ładniejsza wniesie do jego życia więcej niż businesswoman. Panie oczekują że pieniądze i ich pozycja zwiększą ich atrakcyjność na rynku matrymonialnym bardziej niż uroda i zdrowie którą utraciły podczas zdobywanie tych wcześniej wymienionych. Dlatego takie panie zazwyczaj kończą na dwa sposoby, albo obniżają swoje wymagania i "oddają się" samcowi który jest poniżej ich wcześniejszych standardów, albo zostają singlami z dużym żalem do facetów którzy nie sprostali jej gustom. Panie odrzucają faceta 8/10 by czekać na wymarzonego faceta 10/10, czas mija, instynkt macierzyński krzyczy, zegar biologiczny tyka, ale książę z bajki nigdy nie przychodzi. Jeżeli zdecydują się obniżyć wymagania zbyt późno, to tracą urodę, i zamiast ożenić się z facetem 8/10 w wieku np. 27 lat, to w wieku 40 lat żenią się z facetem 5/10 byleby tylko zaspokoić instynkt macierzyński. Dlatego panie opisane w pierwszym poście są jak piekarz który chce sprzedawać chleb warty 4 zł. za 10 zł. ale kto wie, może ktoś głodny i nieobeznany w cenach to kupi. Jak nie trafi się klient w porę, to z czasem chleb straci swój zapach oraz inne walory, i zostanie rzucony ptakom, a piekarnia zbankrutuje (taka metafora).

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to co pojawiło się po mojej blokadzie ale powiem szczerze że wśród w zasadzie 95% hejtu nie chce mi się do nikogo/niczego odnosić.

 

Mam tylko małą uwagę: skoro tak się skupiacie na tym jakie kobiety są i kiedy decydować o tym, że laska jest spierdolona i trzeba się z nią rozejść, to mam dla was nowy temat:

 

spróbujcie raczej zastanowić się nad tym jak w obecnie spierdolonym świecie (no może mówmy tylko o Polsce) zrobić tak, żeby i poprowadzić własne życie należycie i to życie z laską tak, żeby było sensownie.

 

Bo każdy jątrzy, obmawia, ocenia ale rozwiązań na prawidłowe relacje jeszcze tutaj nie zauważyłem. Zajmujecie się stroną, którą każdy w mniejszym lub większym stopniu poznał, a nikt nie szuka ścieżki do rozwiązania problemu = poukładania sobie relacji. Jeżeli ani kobiety ani mężczyźni do tego nie będą dążyć - w końcu faceci będą zapładniać laski byle tylko mieć dzieci ale nie będą się z nimi wiązać ani chcieć płacić alimentów (można tego uniknąć np. jadąc do innego miasta i zapładniając a potem uciekać i nie podawać żadnych namiarów).

 

Przecież nie chodzi o to, żeby kogoś zmieszać z błotem, bo np. inaczej myśli, tylko chodzi o rozwiązanie problemu, który głównie znajduje się po stronie kobiet ale zależy również od nas - mężczyzn. Pomijam facetów którzy chcą tylko sobie podymać laski, bo jasnym jest dla mnie że nie piszą się na stały związek czy zakładanie rodziny ale są też tacy którzy ten kierunek chcą obrać. Co zatem trzeba zrobić i jak żeby to osiągnąć? Pytanie retoryczne, raczej nadanie tematu.

Edytowane przez azamoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako doświadczony randkowicz, który obleciał swojego czasu wzdłóż i wszerz sympatię, mogę napisać coś jak to jest z tymi wymaganiami babek.

Najpierw geneza tych chciejstw.
Kobiety jak wiadomo nie potrafią sobie stawiać granic, bo tak są uformowane przez naturę. Poza tym są pazerne - chcą wszystko. Druga kwestia, są nafaszerowane bzdurami z kolorowych gazet, romantycznych filmów i, co gorsze ostatnio, z feministycznych bzdur. Geneza tego zjawiska zaś jest głęboko polityczno/religijna ( syjonizm mający swoje cele). Po to je się tak formuje, programuje aby stały się one jednym z oddziałów niszczących konserwatywne podstawy naszej cywilizacji - rodziny. Brzmi niby sprzecznie, bo z jednej strony szukają, z drugiej odpychają tymi roszczeniami. Jednak jak wiadomo kobiety nie potrafią analizować logicznie przyczyn i skutków.
Przykład?
Ateistyczne, antyklerykalne, często homoseksualne, wyjące gdzie się da o przemocy samców nad kobietami feministki, paradujące jednocześnie po ulicach z transparentami "uchodźcy welcome!". Wiadomo co to za uchodźcy - muzułmańscy, męscy szowinistyczni, przemocowi itd którzy w pierwszej kolejności zlikwidują lub wezmą ostro za mordę właśnie je. Typowy babski brak logiki.

Wracając do tematu.

Są trzy główne typy babskich chciejstw.

1 - Na "moja siostrzenicę 6 lat ;) " - kiedy pisała list do Mikołaja, wywaliła tyradę na kartkę A4. Siora się złapała za głowę i pyta czy jej to wszystko potrzebne? Mała odpowiada z uśmiechem "nie mamo, ja wiem że Mikołaj mi nie da tego wszystkiego, ale jak więcej napiszę, to może uda się więcej prezentów dostać. Jakbym napisała jeden to mi da jeden". Cwana bestia ;).

2 - Babka na stanowisku, taka która coś wie, coś ma, i miała różnych facetów. Ona ma świadome roszczenia, i to o czym pisze, pisze poważnie. Siedziała nad tym, poświęciła czas aby wypełnić te rubryki, więc jest to dla niej ważne.
Ona będzie tego wymagała od nowo poznanego faceta. To pewnik. Od takiej lepiej uciekać zawczasu.

3 - Fantastki. Ona wie, że to nierealne. Jednak jest napakowana tymi bzdurami romantyczno/femistycznymi, i uważa, że "swoje potrzeby trzeba artykułować".

Jak widzisz takie opisy to olewaj już na początku takie panny. No chyba, że masz nadwyżki finansowe, czasowe,  i nie wiesz gdzie je ulokować., a do tego jesteś typem lokaja. 







 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, azamoy napisał:

to mam dla was nowy temat:

 

spróbujcie raczej zastanowić się nad tym jak w obecnie spierdolonym świecie (no może mówmy tylko o Polsce) zrobić tak, żeby i poprowadzić własne życie należycie i to życie z laską tak, żeby było sensownie.

 

Bo każdy jątrzy, obmawia, ocenia ale rozwiązań na prawidłowe relacje jeszcze tutaj nie zauważyłem.

 

Tematy wybierzemy sobie sami to raz. Dwa to chyba nie zaznajomiłeś się zbytnio z treściami na Forum bo już dawno wielokrotnie przewinęło się i ciągle przewija odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Jest rozwiązanie nie tylko aby Nam było "dobrze" ale również kobietom z Nami równie dobrze.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SennaRot napisał:

 

Tematy wybierzemy sobie sami to raz. Dwa to chyba nie zaznajomiłeś się zbytnio z treściami na Forum bo już dawno wielokrotnie przewinęło się i ciągle przewija odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Jest rozwiązanie nie tylko aby Nam było "dobrze" ale również kobietom z Nami równie dobrze.

 

 


Problem w tym, że w świetle tego co obecnie obserwujemy - manipulacja z "góry" w celu niszczenia społeczeństw zachodnich, nie da się praktycznie wypracować takiego modelu zachowań.
Aby relacje damsko/ męskie można było prowadzić poprawnie, musi być przywrócony stary ład czyli konserwatywny model rodziny - facet ma autorytet, utrzymuje rodzinę, a kobieta dba o dom i dzieci. Innej opcji nie ma.
Wszystko co będziemy się starać zrobic obecnie w kwestii ułożenia sobie dobrej relacji w związku jest tylko namiastką.
Baza która daje podstaw do zbudowania zdrowej relacji jest systematycznie podważana i niszczona przez system.

Obecnie można sobie można pogadać o tym jak nauczyć się walczyć z wirusem zaszczepionym ludziom przez system. Innymi słowy jak lawirować w obliczu feminizmu. Tak, feminizmu, bo obecne zachowania kobiet w relacjach z mężczyznami to model feministyczny, a więc wrogi mężczyźnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/30/2017 at 3:34 PM, azamoy said:

 

A nie wiem tylko jak z tym SMV około 40-stki dla faceta, bo nie dotarłem do tego wieku ale zaczynam wątpić czy facet w takim wieku jest atrakcyjny dla Polek.

Zdziwiłbyś się, ja mam 41 i kręcę z 27, 28, 25. Tylko nie udaję modela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, azamoy said:

@Les zadałeś pytanie, to odpowiedziałem. Do czego dążysz to nie wiem.

Jaki kontakt? spotykasz je w sklepie czy na sympatii/ czy na badoo, czy na spotkaniu oazowym.

Bo jesli na sympatiach itp to tam żadna ładna z Tobą nie popisze, natomiast w sklepie, w pracy, w klubie , w bibliotece możesz pokojnie zagadać ladna dziewczynę i spotkać sie z wzajemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Les kiedyś obserwowałem, podchodziłem i rozmawiałem w różnych miejscach ale bez pozytywnych efektów. Przez ostatni dłuższy czas korzystałem z mydwoje, datezone, sympatii, badoo, tindera, różnych forów, ogłoszeń itp. ale bez pozytywnych efektów. Zostałem przy tinderze i nie ma chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, azamoy said:

@Les kiedyś obserwowałem, podchodziłem i rozmawiałem w różnych miejscach ale bez pozytywnych efektów. Przez ostatni dłuższy czas korzystałem z mydwoje, datezone, sympatii, badoo, tindera, różnych forów, ogłoszeń itp. ale bez pozytywnych efektów. Zostałem przy tinderze i nie ma chętnych.

Nie rozumiem, na tych portalach jest dużo brzydkich dziewczyn, calkiem chetnych na relację. Może obniż target.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azamoy Też jestem w szoku, że nawet brzydkie kobiety nie odpowiadają. Ogólnie pora chyba się przerzucić na kursy tańca czy bezpośredni kontakt, bo tutaj nawet jak dojdzie do spotkania, to jest straszny opór.

Być może zbyt duży wybór mają (często pozorny) i im się że tak brzydko ujmę - w dupach przewraca ;p .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Panie oczekują że pieniądze i ich pozycja zwiększą ich atrakcyjność na rynku matrymonialnym bardziej niż uroda i zdrowie którą utraciły podczas zdobywanie tych wcześniej wymienionych. 

Albo zwyczajnie jej nigdy nie miały (urody), dlatego inwestowały w co innego.

 

A tak sobie pozwolę podsumować ten temat:

 

Nieważne jaki z ciebie Quasimodo i tak będziesz wzdychać do Esmeraldy.

A co niektórych zdumiewa fakt, że brzydkim ludziom nie podobają się inni brzydcy ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2018 o 18:43, Tornado napisał:

 "A nie wiem tylko jak z tym SMV około 40-stki dla faceta, bo nie dotarłem do tego wieku ale zaczynam wątpić czy facet w takim wieku jest atrakcyjny dla Polek."

 

Czy jest jakiś chętny co "rozpyka" "prostiiie matiematykiiiie"

 

?40 -19 => ? (troll)


Chłopie...
ja w okolicach 40, a w tym momencie laska 32 lata mi napiera na messengerze że "dlaczego nie spróbujemy?!". Ogarnięty, zadbany, w miarę inteligentny facet w okolicach 40 jest dla wielu lasek atrakcyjniejszy niż ich rówieśnicy w wieku nawet 20 kilku lat, nie mówiąc o 30 kilka bo to norma.
Facet z przyprószoną lekko siwizną bródką, ubrany, zadbany, opanowany, zdystansowany jest dla nich taki bardzo męski.  Uważam jednak że 40 latek z 19nastką czy nawet 23 lata to jak dla mnie słabo. Ja lubię miec o czym porozmawiać z kobietą, a takie to dzieciaki. Różnica pokoleń, zainteresowań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.