Skocz do zawartości

Dominacja czy uległość?:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety mają różne upodobania seksualne, jedne lubią dominować inne ulegać:)

A jeszcze inne czerpią przyjemność zarówno z bycia potulnym kociakiem jak i dziką tygrysicą :P

Moje pytanie brzmi, czy preferencje seksualne kobiet mają wpływ na ich zachowanie w relacjach międzyludzkich na co dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś rozwinąć swoją odpowiedź? :)

Czy jeśli kobieta w łóżku jest dominą, czy również w taki sposób traktuje ludzi np. w pracy? czy dzieci w domu?

Czy jeśli lubi być zdominowana, to w relacjach z innymi ludźmi w życiu codziennym jest łagodna, ustępliwa, unika konfliktów, nie prowokuje awantur, nie potarfi odmawiać, jest wykorzystywana itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wykładam tu taka matematyke że kase powinienem zgarniać więc w promocji końca roku każdy uzytkownik mi tysiaczka na konto wyśle i po temacie.Maras 2 koła w promocji bo na mnie zarabia :D

Wredotki i egoistki lubia dominowac w wyrze ponieważ to one sobie facetem robia dobrze a nie facet im, dlatego głównie to one przejmuja inicjatywe w wyrze.

Spokojniejsze kobitki w wyrze sa bardziej usłużne i lubia dogadzać swojemu facetowi.

z przyjebanymi babami jak decha do mostu nie miałem okazji :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś rozwinąć swoją odpowiedź? :)

Czy jeśli kobieta w łóżku jest dominą, czy również w taki sposób traktuje ludzi np. w pracy? czy dzieci w domu?

Czy jeśli lubi być zdominowana, to w relacjach z innymi ludźmi w życiu codziennym jest łagodna, ustępliwa, unika konfliktów, nie prowokuje awantur, nie potarfi odmawiać, jest wykorzystywana itp.?

tego jakoś nie doczytałem

No jak jest dominująca w zyciu i w wyrze to jak inaczej ma sie zachowywać?

w drugim tez sama sobie odpowiedziałaś na pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lubi sie bawic

Albo sama nie wie czego chce.

W Marka artykulach było napisane o silnorekich paniach, które na codzień żądza podwladnymi, a w sypialni oczekuja zupełnie czegoś innego. Rownowaga musi byc zachowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.