Skocz do zawartości

Podział obowiązków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio dziewczyna obcinała mi włosy, po wszystkim  pozamiatałem co moje i umyłem krzesło. W tym czasie ona siedziała na łóżku na którym był syf jak nic, powiedziałem, że jak ja sprzątam to też mogłabyś w tym czasie trochę ogarnąć na łóżku. 

Spojrzała na mnie i odpowiedziała: no mogłabym, po czym siedziała tak jeszcze 2 min i posprzątała. 

Analizując później sprawę pomyślałem, że może trochę się poczuła widząc mnie ze zmiotką gdy ona w tym czasie przyglądała się siedząc na łóżku.

Powiało mi to trochę świadomym działaniem, poczułem jakby szacunek do mnie trochę spadł.

Co wy bracia o tym sądzicie, może macie jakieś rady jakich czynności nie powinno się robić na oczach kobiety, które wpływają na postrzeganie naszej wyższości, siły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Luukas napisał:

jakich czynności nie powinno się robić na oczach kobiety, które wpływają na postrzeganie naszej wyższości, siły?

Ja sądzę, że przejmowanie się tym co kobieta myśli to pierwszy stopień na białego rycerza. Jak ona kogoś pożąda to jest sobie w stanie wszystko na korzyść tego kogoś wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gr4nt napisał:

Żadnego sprzątania, odkurzania, zmywania. Ugotować można bo wiadomo, że najlepsi szefowie kuchni to faceci. 

 

Nie pozwalać wykonywać męskich zajęć (niektóre rwą się żeby np. malować ściany) i nie tykać się kobiecych.

Może masz jakąś wskazówkę jak to teraz wprowadzić, obowiązki już podzieliliśmy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luukas napisał:

... jakich czynności nie powinno się robić na oczach kobiety, które wpływają na postrzeganie naszej wyższości, siły?

W tym zdaniu zawarty jest Twój błąd myślowy.

Wielu tak myślało - ja też.

Do poczytania forum i audycje. Odpowiedź znajdziesz - jeśli nie, trudno - nie każdy znajduje. Do dzieła ... znaczy lektury :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Normalny napisał:

W tym zdaniu zawarty jest Twój błąd myślowy.

Wielu tak myślało - ja też.

Do poczytania forum i audycje. Odpowiedź znajdziesz - jeśli nie, trudno - nie każdy znajduje. Do dzieła ... znaczy lektury :).

Audycji słucham, może nie wszystkich ale tych które tytułem wskazują, że mogą być mi przydatne, na forum też szukałem i nie ma jednoznacznych zasad, zdania są bardzo podzielone. 

 

Z resztą to już widać po pierwszym i drugim komentarzu.

Edytowane przez Luukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.