Skocz do zawartości

Książki o duchowości


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

Dziś ostatni dzień roku 2017, większość z was być może szykuje się na sylwestrowe szaleństwa, ja w sumie też ;). Jest to też jednak dla mnie, a być może i dla wielu z was taki dzień, w którym pojawiają się pewne refleksje, wspomnienia na temat mijającego roku.

 

Dla mnie był to bardzo udany rok duchowego przebudzenia, rozwoju i zrozumienia pewnych (czasem oczywistych) spraw. Było wiele rzeczy, które sobie ogarnąłem w głowie między innymi dzięki książkom.

 

Jako, że myśli 'przyciągają' rzeczy, sprawy i zdarzenia, a przypadków nie ma, tak i dziś rozmyślając na temat książek 'przyciągnąłem' pewien filmik:

 

 

 

Wiem, że było sporo tematów związanych z książkami, wiele z nich zakurzyło się w czasie a o wielu zapomniano. Proszę was o opinie, refleksje i wpływ na was książek o duchowości.

Przyznam, że nie czytałem wszystkich książek z listy tego youtubera. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Co sami moglibyście polecić i dlaczego?

 

Z góry dziękuję za opinie :).

 

P.S.

Korzystając z okazji DZIĘKUJĘ za ten kończący się rok 2017. Wznosząc toast będę świętował udany rok i dziękował za to, co w nim otrzymałem.

Pozdrawiam WAS BRACIA bardzo serdecznie i życzę 'WESOŁEJ PRZEMIANY MATERII' w Nowym Roku :). Wszystkiego Najlepszego!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.