Skocz do zawartości

Dlaczego dziewczęta nie mogą znaleźć dobrych chłopaków?


Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja się zgadzam z tym, że w chwili gdy mężczyzna decyduje się na dziecko z kobietą, to powinna być to kobieta, która porzuca palenie i oczywiście picie oraz prowadzi zdrowy tryb życia. Chyba nawet Ty w którymś artykule  poruszałeś ten temat. Kobieta która pali, czy pije duże ilości kawy, powinna mieć świadomość tego, że będzie to miało wpływ na ciążę. Organizm kobiety palącej już na starcie jest gorszym "domem" dla dziecka mimo, że na czas ciąży zdecyduje się na rzucenie palenia - ale nawet wtedy, stres związany z nagłym zerwaniem z nałogiem źle wpływa na płód. Alkohol jest sprawą oczywistą - żadnego picia.

 

W tym sensie, jako mężczyźni powinniśmy zwracać na to uwagę.

 

U mnie w pracy większość dziewczyn pali, co jest szokujące. I nie są to jakieś typy karierowiczek, które nie chcą mieć dzieci. Normalne młode kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są oczywiste sprawy, ale młodość musi się wyszumieć - fajki i chlanie weekendowe można rzucić, a są gorsze rzeczy o których w tym klipie nie wspomniano, może dlatego że niewiele osób by je zrozumiało. No i wkurwiające są te dobre chłopaki - w czym są dobre? Bo chcą dzieci?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia film w 100% słuszny, choć muszę przyznać, że ja święty to nie jestem. Nic a nic :)

 

To są oczywiste sprawy, ale młodość musi się wyszumieć...

No, musi. Bywa, że w całkiem hurtowy sposób. Wielowątkowo hurtowy. Wielowątkowo hurtowy i to z jebnięciem. I to jakim :o

"Żyj szybko, kochaj mocno, umieraj młodo".

Kiedy dochodzi się do punktu trzeciego robi się dziwnie.

 

A po przerobieniu tematów roztomajtych facet majaczy o domku, białym płotku i parce dzieciaków z ukochaną i z uznaniem kiwa głową oglądając takie filmiki.

Cholera, nie wiem czy takie rzeczy są możliwe jeśli 70% doświadczenia życiowego podpada pod "patologię".

I to taką z jebnięciem :P

 

Ale idea słuszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patologia nakreca kolejna patologie i mamy mega patologie :) Grunt to korzystac :)) hahaha ale nikt nie mowi o konsekwencjach...Zalezy co kto rouzmie w stwierdzeniu ze ''mlodosc musi sie wyszalec'', w naszym srodowisku znaczy; chlac, cpac, ruchac i tak dalej, niestety nikt nie mowi znowu o konsekwencjach a konsekwencje sa takie jak na tym filmiku...Moja dewiza to '' Korzystaj ale z glowa i umierem, bo wszystko jest dla ludzi stworzone przez ludzi''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby korzystać z umiarem należy mieć jakieś podstawy w postaci rodziny/sekty czy czegoś innego. Tzw. "wolność wyboru" w młodym wieku lubi kończyć się cokolwiek ekstremalnymi wyczynami a także punktem trzecim.

"wszystko jest dla ludzi stworzone przez ludzi'wszystko jest dla ludzi stworzone przez ludzi'". Wiesz, ja bym dyskutował. Mimo wszystko miło, że do broni oraz gwałtów mnie jakoś nie ciągnęło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu sie zderza świat kobiecy i męski oraz podejście do związku oraz relacji miedzy ludzkich.

To że każdy z nas jest egoistą to już chyba każdy wie? :D nie fajnie sie patrzy na ładna dziewczyne która jest genetycznie dobrym materiałem na inkubator a ma syf chroniczny zamiast mózgu. A jak jest brzydka baba to hooy z nią niech robi co chce B)

Każdy z nas podąża jakas swoja egoistyczną ścieżką życia.my faceci mamy zasady(mówie tu o normalnych ludziach nie o bydłu)a kobieta sobie wszystko wytłumaczy. Zatem my mamy opierdoloną historie wełbie ta jedna jedyna.ładna baba.mały biały domek.kanapa a co bardziej konstruktywni firma. A babki mają opierdolona historie pod kopułą nieustannego baletu az jej sie zechce zwiazać z kimś albo pierdolnać na dzieciaka i dalej balet.

Kobieta sie nie zmieni pod presja sama musi tego chcieć.


Coraz bardziej jestem skłonny żeby stwierdzić że obraz magicznej miłości ze to ta jedna jedyna.przeznaczenie dwóch duszyczek i innych pizdorałek, jest wymysłem jakiś zniewieściałych frajerów którzy chcieli usiedlic przy sobie ta jedna jedyną piękna bajka i nic wiecej nie mieli do zaoferowania. Nie przeczę obraz piękny ale realia sa inne to jak z pkb Polski a tym co mamy w kieszeniach B)


Wyobraźcie sobie swoja idealna babe i dlaczego własnie z nia chcecie być?bo wam odpowiada jej opakowanie.bo odpowiada wam to siamto itd

BO WAM  brzmi egoistycznie?bo to jest egoistyczne.zwiazki babka facet sa egoistyczne.ty spełniasz jej kryteria ona twoje.

No ale dla zdrowia psychicznego zostało wymyslone takie kłamstewko "magiczna miłosc" no i tego kłamstewka nie ma co rozkminiać jak istnienia holokaustu


Kochanie dlaczego jesteś właśnie zemną?bo cie kocham

Tylko ze pod tym kocham sa same egoistyczne hasła których baba nigdy nie powie albo ty babie.nie było by tego to nie było by rzeczy w którą sie wierzy


Miłosc od pierwszego wejrzenia?no oczywiście ze istnieje zgadza sie opakowanie wymów charakter halucynacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem skłonny żeby stwierdzić że obraz magicznej miłości ze to ta jedna jedyna.przeznaczenie dwóch duszyczek i innych pizdorałek, jest wymysłem jakiś zniewieściałych frajerów którzy chcieli usiedlic przy sobie ta jedna jedyną piękna bajka i nic wiecej nie mieli do zaoferowania. Nie przeczę obraz piękny ale realia sa inne to jak z pkb Polski a tym co mamy w kieszeniach B)

No ale dla zdrowia psychicznego zostało wymyslone takie kłamstewko "magiczna miłosc" no i tego kłamstewka nie ma co rozkminiać jak istnienia holokaustu

Kochanie dlaczego jesteś właśnie zemną?bo cie kocham

Tylko ze pod tym kocham sa same egoistyczne hasła których baba nigdy nie powie albo ty babie.nie było by tego to nie było by rzeczy w którą sie wierzy

 

 

Jak to coraz bardziej jestes sklonny? Jeszcze tego nie zinternalizowales? O ile mezczyzni czesto zakochuja sie w kobiecie (a wlasciwie w jej dobrych genach) o tyle w druga strone to praktycznie nigdy nie wystepuje.

 

Co do filmu - bardzo dobry! Nie sadzilem nigdy ze kiedykolwiek powiem ze cos wyprodukowane w ZSRR nazwe dobrym (Kursk i Komsomolec juz zatonely) - ten film powinien byc wyswietlany jako reklamowka przed kazdym seansem filmowym jako odtrutka dla przyglupek.

 

Pisalem juz wczesniej ze jak pala - to nawet do nich nie gadam, picie dopuszczam tylko umiarkowane i bez przeginki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What? 0.o

 

Patrzę na pierwsze minuty filmu i widzę, że jak laska pali to jest prostytutką.... Dla mnie to trochę skreśla ten materiał, nie żeby coś. Jedyne co trzeba powiedzieć, że jest dobre, to zniechęcenie do palenia (ja osobiście odrzucam z góry palące na jakiś związek powyżej kilku godzin), ale w jaki sposób? Wyzywając? Dziewczyna ma wybór, czy pali czy nie, i jeśli pali to szuka sobie chłopaka wśród palących, a jeśli nie to w tej drugiej grupie. No i jak już ktoś powyżej powiedział są gorsze rzeczy niż nałogi, które skreślają pannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kobietami ktore utrzymuja wlasnych mezow? Dajmy na to ; Maz nie pracuje a kobieta pracuje i utrzymuje dom...W takim razie jesli kazda kobieta wyznaje zasade ''Utrzymania przez faceta'' to w momencie takiej sytuacji gdzie mezulek traci robote powinna od niego spierdolic a tak sie nie zawsze dzieje, bo znam takie malzenstwa ze babka pracuje a facet lezy na zwolnieniu badz wypierniczyli go z pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kobietami ktore utrzymuja wlasnych mezow? Dajmy na to ; Maz nie pracuje a kobieta pracuje i utrzymuje dom...W takim razie jesli kazda kobieta wyznaje zasade ''Utrzymania przez faceta'' to w momencie takiej sytuacji gdzie mezulek traci robote powinna od niego spierdolic a tak sie nie zawsze dzieje, bo znam takie malzenstwa ze babka pracuje a facet lezy na zwolnieniu badz wypierniczyli go z pracy...

 

To tylko okres przejsciowy - kobieta liczy na to ze mezczyzna sie ogarnie i wroci do kieratu... Sytuacje gdy tak jest na stale to minimalny odsetek calosci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.