Skocz do zawartości

Logika "różowych pasków" wyjaśniona w 3 punktach


Rekomendowane odpowiedzi

Haha, to jest klasyka :) Taka prawda że one same nie wiedzą, czego chcą. Kobiety są bardziej podatne na manipulacje niż mężczyźni. Marketingowcy doskonale o tym wiedzą i większość towarów jest pod kobiety. Posunięto się dalej i wmówiono kobietom, że przy mężczyźnie dobrym, kochającym i miłym będą szczęśliwe. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i tacy faceci są postrzegani przez kobiety jako słabi, automatycznie budząc ich odrazę. Zresztą Marek wielokrotnie wyjaśniał jak działa ten schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uczucia wyższe to dla nich abstrakcja". 

Przyjrzyjmy się więc kanonom poezji miłosnej Polskich kobiet. Zacznijmy od klasyka:
 


Autorka opowiada tutaj swoją historię miłosną, w której mimo przeciwności losu i tragedii, która się wydarzyła, pomogła swojemu ukochanemu w spełnieniu. Uczucia wyższe, poznawanie własnych ciał, romantyczne pocałunki na ławce w parku, romantyczna atmosfera... Żałuję, że to opowiadanie nie zostało wydane. 

Oczywiście łapanie na jednostkowe przypadki jest głupie i zwyczajnie absurdalne, ale wystarczy przyjrzeć się tej wielkiej światowej poezji kobiecej, wierszom o miłości itp. itd. Ahh ci mężczyźni nie znający wyższych uczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp To bardzo wartościowe co mi napisałeś.

To na marginesie mam drugie pytanie: 

Co jeśli podobny poziom i poglądy prezentuje osoba bardzo wykształcona(profesorka na uczelni) i publicznie nazywa mnie mizoginem? (Dla mnie to jest jakaś totalna aberracja). Sytuacja dość odległa i nawet nie pamiętam już szczegółów. Na pewno nie powiedziałem nic skrajnego czy niepoprawnego. Od dawna odchodzę od białorycerstwa i może to zaczyna widać.Jedyne co mi przyszło do głowy to olać dalszą konwersacje na zajęciach(tematy filozoficzne).

 

Edytowane przez OldBernard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Niestety nie miał kontroli nad tą sytuacją. Czy by wierzył w prawdę czy w matrixa nic by to nie zmieniło. Zadał się z dziewczyną z niewyparzoną gębą i wymknęło się to z pod kontroli. Ja na miejscu jego ziomków bym całą linię koszulki na Polskę wypuścił z jej gębą i tymi jej sławnymi cytatami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.