Skocz do zawartości

Ostrzeżenie dla kanału, zrobili mnie jak dziecko.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie, wypowiedzieć się w tej kwestii pewnie już ostatni raz...

Ja uważam (po analizie tego co tu czytam głównie od Marka) że nadchodzi taki moment że trzeba podjąć decyzję w którą stronę ma to wszystko dalej zmierzać. Czy w stronę komercjalizacji czy w stronę wolontariatu.
Marek, powinieneś sobie odpowiedzieć na pytanie: "co chcesz osiągnąć, jakie masz cele?". Ja widzę po intonacji Twoich wypowiedzi i po tonie wpisów że masz już dosyć udzielania się charytatywnie, co całkowicie rozumiem.
Wszyscy znamy Twoje cele i nie ukrywajmy tego. Chcesz jeździć Genesisem, chcesz mieszkać w wymarzonym domu. Myślę że powinieneś pójść w stronę zysków, zarabiania. Osiągniesz to co chcesz, będziesz szczęśliwy. Później będziesz mógł pomyśleć o wolontariacie i pomaganiu za darmo - gdy będziesz ustawiony finansowo.
Ludzie nie doceniają tego co robisz, nie czytają książek, zadają w kółko te same pytania (o czym mówiłem już kiedyś jak dzwoniłem na live), nie szanują tego ile dostali za darmo (tysiące godzin audycji, tysiące artykułów).
Ja się nie obrażę jeśli wszystko będzie teraz płatne, jeśli nie będzie stream'ów i skupisz się na zarabianiu pieniędzy. Zrobiłeś już wiele dla nas wszystkich! (wiem powtarzam się)
Postaw teraz na siebie, rób to co przynosi Ci zyski! Sam widzisz, że kilkanaście lat pracy za darmo nie przybliżyło Cię to osiągnięcia postawionych celów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@incognito Dokladnie. Czas aby Guru w koncu swoje wlasne nagrania zastosowal w praktyce i skupil sie na SOBIE i SWOICH celach. Niech jego pasja i powolanie stanie sie w koncu BIZNESEM i niech owocuje pieniedzmi. Mysle ze wiekszosc normalnych ludzi na forum zrozumie ta prosta mysl a wrecz sie ucieszy jego szczesciem. A nawet jesli nie to ..... ich problem. Trzeba w koncu przejsc na kolejny poziom rozwoju i zostawic reszte za soba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł odnośnie zarabiania większych pieniędzy, panie Marku czas postawić w końcu na siebie ale po kolei...

Po przesłuchaniu audycji i przestudiowaniu tego wątku zaleciłbym panie Marku najpierw odpoczynek, już słuchając ostatniej audycji miałem wrażenie że ma pan "Low Battery" i z tym nie ma żartów, no chyba że woli pan zaprzepaścić swoją ciężką pracę ?

Stworzył pan społeczność, forum, godziny audycji, okupione ciężką pracą, może czas poświęcić się sobie?
Mogę sobie tylko wyobrazić że jakiekolwiek czynności związane z wyjściem poza mieszkanie graniczą z cudem, ale wierzę w to że jest pan na tyle kreatywnym człowiekiem że zorganizuje sobie pan jakiś odpoczynek, w końcu pracuje pan od rana do wieczora i należy się to panu.

Jeden strim, jak i poprzednie wytrącały pana z energii i czasu, a chyba nie oto chodzi prawda?

Jak bez energii ma pan dalej funkcjonować ?

Trzeba odnowić te zasoby, odpoczynkiem i zrobieniem czegoś dla siebie, spokojnie forum działa, wierzę w to że moderatorzy jak i forumowicze będą grzeczni przez ten czas co będzie pan odpoczywał.

I wtedy jak już pan powróci pełny energii, wypoczęty, zorganizowany, w świetle majestatu wtedy sam pan znajdzie najlepsze rozwiązanie (Oczywiście pomysły zamieszczone tutaj też są dobre), ale bez energii "to se neda".

Brak Energii = Niemoc/Słabość
Słabość = Porażka

Życzę dużo wypoczynku jak i zdrowia.
Pozdrawiam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też coś od siebie.

 

Przeglądałem streamy i muszę powiedzieć, że audycje to jednak inna bajka.

 

Audycja ma swój klimat, radiowy głos Marka, jakiś suchar na koniec, konkretny temat, słuchając audycji nie dość, że dowiedzieć się można naprawdę wartościowych rzeczy to jeszcze przy słuchaniu występuje pełen relaks.

 

Na streamie nie ma tego w moim odczuciu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 01:38, TheFlorator napisał:

Niech jego pasja i powolanie stanie sie w koncu BIZNESEM i niech owocuje pieniedzmi.

Przecież Marek wielokrotnie mówił o tym, że dostaje ciągle propozycje biznesowe. Wie jednak, że wiąże się to z różnymi wpływami na treść forum, reklamy, produkty itp. Było to już przerabiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym żeby Guru ugiął się za wpływami biznesklakierów, którzy wywęszyli sobie męski ryneczek i chętnie wykorzystaliby jego uniwersum dla wciskania swoich produktów. To powinno być jednak ledwo takie "poboczne", nie byłbym hejterem gdyby zaszła lekka komercjalizacja. 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zenon napisał:

@Stulejman Wspaniały Może załóż sobie telefon o podwyższonej opłacie? Na streamie będziesz odbierał.

Słucham?

 

Reklam żadnych nie będzie - nie będzie mi żaden cwaniaczek robił biznesów na moim życiowym dziele.

 

@manygguh z tymi komciami warto się zastanowić, ale nie wiem czy jak ich nie zamknę, czy nie znikną wszystkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Słucham?

 

Chodzi o numery premium jak 0 700 do sex pogaduszek. Żebyś założył numer premium i na ten numer aby dzwonili i będzie biło np. 6 zł za minutę + vat rozmowy, z czego 50% będzie dla ciebie. Do tego można dodać usługę kolejkowania, czyli ludzie, którzy dzwonią słyszą że linia jest zajęta i sobie czekają (jeśli chcą), a wtedy licznik bije. Czyli realnie wszyscy mogą płacić, którzy dzwonią nawet jak się nie dodzwonią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 z tymi komciami warto się zastanowić, ale nie wiem czy jak ich nie zamknę, czy nie znikną wszystkie?

Z tego co wiem to można wyłączyć możliwość komentowania do poszczególnych filmów. Tak jak widzę u innych twórców, pod niektórymi filmami jest wyłączone (szczególnie jeśli ktoś spodziewa się kontrowersji), a pod innymi ludzie komentują. Te starsze komentarze zostaną nienaruszone i ludzie tam będą mogli dalej komentować.

Edytowane przez incognito
dodano przecinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I_am_the_Senate

Wiem, że reklam nie bedzie, to byly raczej takie moje ogólne przemyslenia a może "januszowe" porady. Chodzi mi generalnie  o to, że jednak trzeba będzie jeszcze więcej pieniędzy aby forum wypłynęlo na glębszą wodę (o ile taki jest zamiar) i skądś te pieniądze trzeba będzie wziąć. Reszte moich wypocin w temacie znajdziesz wczesniej jeśli jestes zainteresowany.

 

Pozdrawiam

TF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogą też lecieć takie komentarze pod filmami. Sytuacja się powtarza i wtedy ban, a na vimeo nie będzie raczej takich zasięgów, zwłaszcza że sporo osób trafiło na Marka surfując po yt, albo po dramie z Isamu też na yt.

 

A co do streamów, to może lepiej je zapowiadać w audycjach, stworzyć specjalny temat na forum gdzie będzie się informować o streamach i wstawiać linka na twitcha? Wtedy nie naraża się kanału na yt. Nigdy jeszcze nie trafiłem na streama z Markiem live, bo nawet nie wiem kiedy są. Jeśli o tym poinformuje, to będzie więcej osób, więcej donejtów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/2/2018 at 8:36 PM, TheFlorator said:

No, widze, ze jednak  coraz wiecej osob zgadza sie z praktycznym, racjonalnym i realistycznym podejsciem do tematu . Moze Guru da sie przekonac powoli... zobaczymy

 

@MoszeKortuxy

 

Sluchaj, przepraszam ze post po poscie i brak znakow PL bo pisze z innego kompa. Prosze o brak bana lub scalenie postow.

Masz moze kontakt z Guru bezposrednio lub przez messengera to wez mu przekaz ponizsze?

 

Pisze powaznie, 

 

1. zaczynam sie obawiac ze nasz Guru jest powaznie wyczerpany psychicznie i wypalony wszystkim. A to dobrze nie wrozy na przyszlosc forum. On powinien wyjsc z internetu w 100% na tydzien i odpoczac od tego szamba jakos. Pisalem aby wzial sobie "urlop" i naladowal baterie. Ludzie chyba nie potrafia tego wyczuc ale facet jest wyczerpany a ma przeciez jeszcze swoje osobiste sprawy na glowie a nie tylko forum i streamy.

Moze zrobcie jakiegos posta o tym co jest potrzebne (oprocz pieniedzy, wiadomo) do utrzymania  forum i ludzie moze pomoga z pewnym rzeczami?

 

2. Nie jestem zadnym informatykiem ale do 15 stycznia moge zaproponowac swoja pomoc (2-3 h dziennie a moze wiecej) do czegokolwiek w czym moglbym mu pomoc. Sciaganie z utube filmow i zapisywanie na dysk lub cos w tym stylu? Moglbym to zapuszczac na noc.

 

3. Tlumaczenie Kobietopedii na angielski - temat do obgadania bezposrednio z Guru.

 

jak mozesz to przekaz powyzsze

pozdrawiam TF

 

Scalone - Mosze Kortuxy.

@Mosze Red   , @Mosze Koruxy.  Witajcie

 

Czy jest może jakiś odzew od grupy trzymającej władzę jeśli chodzi o podpunkt 2 i 3 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, manygguh napisał:

Ale mogą też lecieć takie komentarze pod filmami. Sytuacja się powtarza i wtedy ban

Pierwsze słyszę, żeby YouTube banowało film za komentarze użytkowników pod nim. Przecież mowa jest o czacie z live na YouTube, który był widoczny na materiale stream'a. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, koksownik napisał:

Pierwsze słyszę, żeby YouTube banowało film za komentarze użytkowników pod nim. Przecież mowa jest o czacie z live na YouTube, który był widoczny na materiale stream'a.

Też pierwszy raz o tym słyszę właśnie. Jeszcze nie słyszałem aby Youtube banował za komentarze pod filmem. To jakie komentarze piszą ludzie pod filmami nie zależy od autora filmu. Ludzie piszą co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT oraz(Pejsbook + Gugel) kasuje bardzo dużo kanałów czy grup,, które nie zgadzają się z ideologią Marksistowską ;)  USA-UE(Clinton-Makrela) .Ta ściema ze zbyt "nadgorliwym" AI, które omyłkowo blokuje ludziom kanały(wcześniej walczyli demonetyzacją ale sporo ludzi dostawało kasę od słuchaczy i przykręcili teraz śrubę)... Po prostu nie można teraz winić pracownika za skasowanie kanału tylko "sory nasza Sztuczna -Inteligencja " się pomyliła ... Tak naprawdę oto im chodzi, wytworzy się "nowomowa" omijająca zakazane słowa jak na kanale USZI (gość po skasowaniu 1 kanału  założył 3-4 konta YT używa "nowo-mowy" + szykuje własne serwery) . Trzeba się przygotować na stracenie  kanału RS YT.  I uaktywnić inne strony ,które też mogą w przyszłości wprowadzić lewicowy Terror.  . Szkoda YT  bo jest "prosty" i używa go sporo ludzi.

 

Powstaje coś ala YT - BitChute

https://www.dobreprogramy.pl/YouTube-bez-cenzury-BitChute-to-napedzany-WebTorrentem-serwis-wideo-dla-niepokornych,News,78870.html

 

 


https://ithardware.pl/aktualnosci/cenzura_na_polskiej_scenie_youtube_wyraznie_przyspiesza-4766.html

 

 

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ja jestem w ogóle za tym abyś  ograniczył ilość streamów live do powiedzmy jeden raz na miesiąc a ilość audycji do 1/2 na tydzień max. Jeżeli ktoś jest wiernym słuchaczem i czyta też forum to jakoś to przeżyje a jak nie to kij mu w oko :) (ja zawsze słucham audycji w drodze do pracy) Dzięki temu miałbyś więcej czasu i energii na ewentualną prace twórczą (książki/ nagrania) które mógłby sprzedać i generować zyski z twojej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu mój znajomy co robi w branży doradczej, zasugerował mi jak piramidalnie jestem głupi - i miał rację. gdyby co trzecią audycję przerabiać na kurs płatny nawet kilkanaście złotych, ładnie opakować, dać opis itd., to już bym jeździł genesisem w LPG z choinkami zapachowymi, Żanetka miała markowe ciuchy a w bagażniku byłby cały, pyszny świniak na kotlety.

 

Oddałem większość darów za free, a mogłem łatwo sprzedać - i jeszcze darmówką kolejnych wrogów narobiłem, bo ciągnie wtedy pasożytów do mnie, najpierw za free audycja, a potem chcą pisać i dzwonić, żeby mi opowiadać swoje życie, jak odmawiam są groźby i bluzgi. Jakby kosztowało, to by bluzgnęli i poszli dalej szukać jelenia.

 

No ale ja mam taki charakter, że ciśnie mnie wewnętrznie żeby pomagać. Ale darmoszkę praktycznie nic nie docenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na vimeo 10 strimów po godzinie trochę drogo :<

 

https://vimeo.com/upgrade?live-stream

 

PRO Live

245 zł per month

billed annually

Get PRO Live

For teams and small businesses

10 streaming hours/month

  • 3TB archiving storage

  • Unlimited viewers

  • No overages

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.