Skocz do zawartości

MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi. Jacyś ludzie nagrywają swoje poczynania a inni to oglądają.

 

No ok. Rozumiem jak ktoś przesadza kwiatki i dzieli się tym doświadczeniem, albo prasuje koszule. No ale to tutaj nie ma żadnej wartości. Więc po co? To taki nowoczesny Big Brother czy jak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gr4nt napisał:

Jacyś ludzie nagrywają swoje poczynania a inni to oglądają.

Inni nawet nie tyle to oglądają, ale jeszcze sponsorują tymi tzw. donejtami.

To jest żenujące, pokazujące umysłowy poziom Naszego społeczeństwa - niski poziom dodam - ciekawe jak długo te wszystkie Rafonixy, Rafatusy i inne Daniele się utrzymają ale jakby nie było, co mieli zarobić to już zarobili.

A tutaj człowiek pokazał wszystkie swoje kompleksy w ciągu zaledwie 10 minut - agresja, wyżywanie się na innych, obrażanie kobiet, niskie poczucie własnej wartości i to tylko dlatego, że kilka lat wstecz biło od niego straszną biedą.

On nawet nie ma szacunku do samego siebie, więc czego więcej od niego oczekiwać?
Ci wszyscy Youtuberzy to się nawet do łopaty nie nadają - możliwe, że w weterynarii mamy lekarstwo na taką umysłową biedę tylko zwyczajnie nie mamy tego świadomości, a im po tabletkach dla psów czy kotów, nic by nie było, ponieważ każdy z nich to zwyczajnie zwierzę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wczoraj zerknąłem na to z ciekawości ( przyznaje się bez bicia) i właściwie niech ludzie sobie oglądają co chcą . Tylko ja w tym nie widzę żadnej rozrywki .

To jest taka patologia ,że aż przykro się ogląda . Ten główny ytber rzuca się do swojego kolegi po pijaku ( wyglądało raczej na specjalne zachowanie) i gada jakieś bzdury .

I ludzie to oglądają .

Godzinę temu, Gr4nt napisał:

No ok. Rozumiem jak ktoś przesadza kwiatki i dzieli się tym doświadczeniem, albo prasuje koszule. No ale to tutaj nie ma żadnej wartości. Więc po co? To taki nowoczesny Big Brother czy jak?

W punkt z Big Brotherem - to tylko pokazuje ile niektórzy są wstanie zrobić dla hajsu . Pompowanie sztucznych problemów, aby nabić widzów i "pinionżki" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Dobrze ktoś napisał na wykopie, że teraz DM będzie pouczać Rafonixa o braku szacunku do kobiet, po czym przyjebie matce i zwyzywa ją od k...

Wątpię aby Daniel pouczał Rafonixa. On też czyta Wykop i wie co w trawie piszczy. Następnie dostosowuje to do swojego streama.

 

35 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Pierwsze co mi się rzuciło to brzuch Rafonixa

No strasznie przytył ten "Chudy Byk" :lol:

 

27 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Taki brzuch to od dobrobytu pewnie.

Z lenistwa i obżarstwa czyli z dobrobytu.

 

55 minut temu, Odlotowy napisał:

ciekawe jak długo te wszystkie Rafonixy, Rafatusy i inne Daniele się utrzymają ale jakby nie było, co mieli zarobić to już zarobili.

Ludzie dobrowolnie wpłacają donejty więc oni są skłonni nawet zapłacić aby obejrzeć taką rozrywkę. A jak ci streamerzy mają hajs to cyrk trwa w najlepsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tych szotach narkotycznego. Ja się złapałem na oglądanie Konona i Majora. Wiesz, że to głupie i czas się traci, ale i tak oglądasz następny materiał z bełkotem Majora i konsumpcją Krzysia. To samo z szotami streamerów. Jest to tak głupie, że aż... interesujące. I to jest jak z ciastkami. Jesz, aż się skończy, mimo świadomości zgagi po tym. ;)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, volcaniusch napisał:

Jest coś w tych szotach narkotycznego.

Ludzie chcą podglądać życie innych ;) 

27 minut temu, Nitraxem napisał:

Rafon chyba trochę się pogubił w tym wszystkim i wydaje mu się, że jest półbogiem.

Odwaliło mu od hajsu i fejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.