Skocz do zawartości

Wingmakers - co o tym sądzicie?


Animavilis

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie uprzedziłeś, bo miałem to niedługo wklejać, ale dopiero po odświeżeniu informacji. Czytałem to już jakieś 6 lat temu, jednak najciekawszy jest zdecydowanie wywiad 5, który wyszedł w 2014 roku.

Co zwraca uwagę, to brak poszukiwania atencji - zazwyczaj tego typu delikwenci przechwalają się kim oni nie są, z kim się nie spotykają, czego nie robią. Składają obietnice bez pokrycia, po czym bez cienia zażenowania odkładają wszystko w czasie, ponieważ zaszły "różne nieprzewidziane wydarzenia". Tutaj nie zostały po prostu wrzucone informacje i nic więcej.

 

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, polecam :) Najpierw książka, potem kolejne wywiady, ewentualnie można też zacząć od wywiadu 5. jest raczej niezależny od książki. Na stronie jest co prawda napisane "Mitologia XXI wieku", ale skoro nawet naukowcy poważnie zastanawiają się nad teorią symulacji, a Musk myśli, jak z niej dać nogę - coś rzeczywiście może być na rzeczy.

Więcej napiszę, jak jeszcze raz przeczytam - nie do końca pamiętam, co było tutaj, a co gdzie indziej. No może poza kontaktami z Szarymi za Eisenhowera i tajemniczymi komnatami na pustyni ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że przekonałem się do przeczytania BARDZO obszernego tekstu zamieszczonego na tej stronie. Choć bardziej czytałem słowami, aniżeli zdaniami bo w ciul tego dużo a też jestem dzisiaj zmęczony. Skrótowo hasła, które mnie zainteresowały - Było o tym, że jesteśmy nieśmiertelną duszą uwięzioną w ciele przez podstępnych Annunaki. Zapomnieliśmy kim jesteśmy i zatracamy się w świecie materialnym poprzez cierpienie i nihilizm. Bóg którego ludzie wyznają to tak naprawdę nasz uciemiężyciel, z wymiaru wyższego (Anu) który spuścił potop i ładunki nuklearne a potem stwierdził, ze pobawi się w Boga. Wszechbóg jak i inni bogowie (byty z wyższych wymiarów) są jedynie obserwatorami tego cyrku a cierpienie nie jest prawdziwe. Nasza planeta jest wyjątkowa i bardzo zróżnicowana biologicznie a kosmici traktują ją jak zoo oraz park doswiadczalny. Żyjemy w matrixie i nie możemy się wybudzić. Ezoteryka i świat astralny to wiedza lekko dotykająca spraw poza matrixowych jednak wciąż w nim mocno tkwiąca. Swoją drogą od kilku ładnych lat nieco interesuję się tym tematem. Chociaż główny motyw przewodni to ludzie 3.0 z przyszłości (wingmasters), którzy osiągnęli wyzwolenie, chcą podzielić się wiedzą i przestrzec przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Sam transhumanizm sprawi, że jeszcze mocniej zatracimy poczucie nieśmiertelnej esencji i staniemy się niewolnikami. Itd. Można poczytać i rozważyć takie kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.