Skocz do zawartości

DeeJayPallaside mówi o dziewczynie, która straciła dziewictwo w Sylwestra


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że to moje niedalekie okolice, wszedłem w komentarze na Youtube. Mam nadzieję, że dziewczyna jest na tyle głupia, że to co się wokół niej teraz zaczęło dziać, nie sprawi jej załamania nerwowego :) Kiedyś odeszłoby to w niepamięć i byłyby tylko plotki, dziś trzeba się bardzo pilnować, albo potem czytać o samobójstwach osób które nie wytrzymały presji otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arcadio napisał:

Kiedyś odeszłoby to w niepamięć i byłyby tylko plotki,

A dziś nagrywa o tym niespełniony YT, który w razie w umyje rączki i powie "No, szkoda w chuj, jeszcze jakieś pytania, bo śpieszę się na samolot?"

Wg mnie, dziewczyna się upiła a jak ktoś się upije to robi różne głupie rzeczy, nie chcę jej bronić ale ona ma 16 lat więc mogła nie wiedzieć ile może wypić itd, tak sobie teoretyzuję, bo wątpie by 16latka nie obawiała się społecznego linczu za taki wyskok w towarzystwie. Jeszcze "lepsi" są panowie co z tego skorzystali. Hołota i wstyd mi za nich. Żenujące i do tego te nagrywanie takich scen, to jest jakiś nie do pojęcia dla mnie zwierzęcy poziom i degustacja się czyimś (wkrótce) cierpieniem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Żenujące i do tego te nagrywanie takich scen, to jest jakiś nie do pojęcia dla mnie zwierzęcy poziom i degustacja się czyimś (wkrótce) cierpieniem. 

 

Nic dodać, nic ująć :) Nie chcę oceniać tych co byli świadkami tego wydarzenia jak i samej bohaterki. Jedynie mam jakiś żal do takich "youtuberów", ni to temat rozwojowy, jedynie działający na ludzką ciekawość, a sami autorzy tych youtubówych filmów chyba nie zdają sobię spawy z tego, jaką mają moc sprawczą. OD takiego youtubera jak on, który wydaje się dorosłym człowiekiem jednak oczekuje się trochę odpowiedzialności i bycia pewnym siebie facetem, nie potrzebującym tanich sensacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arcadio napisał:

a sami autorzy tych youtubówych filmów chyba nie zdają sobię spawy z tego, jaką mają moc sprawczą.

Są jak dzieci z bronią w ręku. Niby niewinni, słodcy, przecież oni tylko o tym mówią i tu padła teza - ku przestrodze. Komiczne. To powiedz mi ile było takich sytuacji w tej miejscowości w Sylwestra? No właśnie. Wystarczy, że ktoś ma tam znajomych i bez problemu się dowie, która to dziewczyna a potem przypadkiem filmiki, zdjęcia, dane zapewne również wylądują w internecie a stąd już krótka droga do zwariowania lub odebrania sobie życia. Ciekawi mnie reakcja jej rodziców, czy ją wesprą w tej chwili czy tylko doleją oliwy do ognia. Mam nadzieję, że to pierwsze. Szkoda mi jej. 

PS. A on taki dobry, że tylko zdjęcie z ZAMAZANYM miejscem intymnym wrzucił na live, gdzie widziało to tysiące ludzi. 
No ale to na 2sekundy, hehe, pseudo nauczyciel. Zasraniec. 

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Wystarczy, że ktoś ma tam znajomych i bez problemu się dowie, która to dziewczyna a potem przypadkiem filmiki, zdjęcia, dane zapewne również wylądują w internecie a stąd już krótka droga do zwariowania lub odebrania sobie życia.

Wystarczyła mi minuta w komentarzach pod filmem, aby już się dowiedzieć, do której szkoły chodzi w mieście obok. Do której klasy. Jedna osoba nawet chętnie się pochwaliła, że to osoba z jej klasy, at kolejny fejm :) No i horda spamu ludzi podających maila osobom, które rzekomo film posiadają... wszystko to w przaśnej atmosferze. Serio dlatego pisałem, że mam nadzieję, że dziewczyna jest głupia po prostu i podoba jej się rozgłos, bo jeśli po prostu zabuzowały jej hormony, poczuła popęd na faceta/ów pod wpływem alko lub czegokolwiek innego, to będzie miała teraz spieprzone życie na parę lat, albo i dłużej. A i rodzice podobno wiedzą, jeśli wierzyć komentarzom. Tak jak pisałeś Quo, oby powstrzymali swój gniew w tej chwili.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arcadio napisał:

Serio dlatego pisałem, że mam nadzieję, że dziewczyna jest głupia po prostu i podoba jej się rozgłos, bo jeśli po prostu zabuzowały jej hormony, poczuła popęd na faceta/ów pod wpływem alko lub czegokolwiek innego, to będzie miała teraz spieprzone życie na parę lat, albo i dłużej.

No właśnie a każdy kto chociaż raz sobie popuścił z alko wie jak to się może skończyć, to jest aż smutne, że obecnie można za pomocą jednego filmiku:

- zepsuć komuś życie

- dać fejm

I jeśli komuś chodzi o fejm, to spoko, jego sprawa ale niszczenie za pomocą tego ludzi jest paskudne. Niestety, taki filmik jak w tym przypadku to miecz obosieczny i jak ktoś nie ma mocnej psychiki i nie jest na tyle głupi to nie wytrzyma psychicznie prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

jak ktoś nie ma mocnej psychiki i nie jest na tyle głupi to nie wytrzyma psychicznie prawdopodobnie.

Aż mi się przypomniał serial z Netflixa (13 Reasons Why). Zycie to nie film, ale jednak w tym serialu całkiem dobrze pokazali, jak to wszystko potem eskaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.