Skocz do zawartości

Dziewczyna nie chce zatonąć w mych ramionach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 

 

TL;DR

Obecnie jestem w związku z kobietą z którą się widziałem 2-3 razy (wczoraj był 3) i nie chce mi zrobić laski ani nic.. cały czas jest wycofana ciągle muszę inicjować dotyk itp chyba że podkradnę jej czapkę aby się podroczyć ;) . Trzyma z moją ex pomimo że ona ma na mnie ciśnienie jak... Skin na Punka  :D  i chyba nie wie że jest ze mną xD (oczywiście moja ex nie wie że jestem z jej ,,TBF") nawet nie wiem czy ktoś poza nami i jej siostrami wie że ma chłopaka. Nie dawno wróciłem z Japonii (bez niej) i dowiedziałem się że pisał do niej miejscowy przegryw który piszę do każdej i większość kobiet ma z niego beke ale to nie o nim :P. Miała bekę z tego że pisał jej że wydał 1k na fajerwerki,ciągle siedzi niby przy książkach z domu nie wychodzi (chyba że jedzie do jednego z większych miast do koleżanki) co z resztą widać po jej ocenach,i wspomianała że przebimbała cały semestr (WTF?!). Dzisiaj się będę z nią krótko widział więc zdam lepszy raport :D 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gr4nt napisał:

Czyli ona została w Japonii?

byłem sam ;) 

 

9 minut temu, Pytonga napisał:

uff myslalem ze tylko cos ze mna jest nie tak I nie kumam tekstu

tu się zgodzę pisałem na spontanie.. słaby jestem w przekazywaniu przekazu za pomocą tekstu :(  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zupa15 jesteś jednym z wielu, którzy nabierają się na babskie gadanie o przegrywach. Wyśmiewasz człowieka, który nic ci nie zrobił, bo chcesz się dowartościować lub/i robisz to, by przypodobać się nowej lasce. Pamiętaj, że ogarnięty człowiek (tu pasuje samiec alfa, ale dla mnie to przereklamowane stwierdzenie) nie buduje obrazu drugiej osoby na podstawie plotek i domniemywań, tylko sam się przekonuje, czy to prawda. I nawet jeśli tak, to nie czuje potrzeby szyderstwa, bo ma wiele innych ciekawszych rzeczy do roboty. 

Do luftu: postępowanie i gramatyka!

Edytowane przez koksownik
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zupa15 napisał:

cały czas jest wycofana ciągle muszę inicjować dotyk itp chyba że podkradnę jej czapkę aby się podroczyć

No to ja bym się zastanowił jednak czy nie masz trochę wspólnego z tym przegrywem ;) I nie ma co się z gościa śmiać, zwyczajnie nie ma wiedzy, każdy z nas kiedyś też taki był. 

Jesteś z laską z którą się widziałeś.. 3 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dziewczyna nie chce zatonąć w mych ramionach.

@Zupa15 Tu masz mistrza podrywu, samca alfa i ultra podrywacza od dziennej gry. Niekwestionowany maestro, rama jak od BMXa - niezniszczalna, nigdy nie prosi o kobietę i o numer: 
 


Bądź jak on, śmiej się jak psychopata, nagabuj ją, syp do niej tekstami: "no i co z tym lodem, robisz czy nie" to będziesz miał sukces. Koniecznie zaciągnij ją na bok i nie daj odejść a w końcu dostaniesz! Zapytaj czy ci zrobi w Poniedziałek. Jak nie, to zapytaj o Wtorek, Środę, Czwartek itd. do końca roku. Coś się na pewno znajdzie, jakiś termin. 

Nie zapomnij potem założyć własnego kanału o podrywaniu :D 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat, który służy tylko i wyłącznie zaśmiecaniu forum.

Jeszcze raz proponuję aby Moderatorzy mieli możliwość zatwierdzania tematów zanim one trafią na Forum.

Robi się zwykły bałagan, a przez to dajecie się wciągać w jakieś dyskusje rodem z podrywaja, które nic nie wnoszą a autorzy takich tematów cisną zwyczajną bekę.
Nikt nie zwraca uwagi na to, że wczoraj był nieco podobny temat i jakoś nawet nicki autorów takie jakby ,,same"??

Czy tylko ja to widzę?
Takie tematy to nic innego jak tylko dla Nas czarny PR, utrwalanie złych zachowań i pokazywanie, że faktycznie w relacjach z kobietami chodzi tylko o jedno.

Wejdzie paru takich kilkupostowców w ciągu tygodnia i takimi tematami ustawiają forum - kto później będzie to forum traktować poważnie?
Aż się dziwię, że w temacie jeszcze nie było złotej porady na wszystko - kupienia książek i słuchania audycji.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.