Skocz do zawartości

Multum desperatów na portalach randkowych


Rekomendowane odpowiedzi

Taki kwiatek znalazłem na jednym z portali na ,,e" (większość pewnie zna), założyłem tam konto z ciekawości 

,,Jestem tu nowa. Jak jestem online możesz wpaść REALNA , ŻADNE ORALE ŻADEN SEX!!!!!!!!!!! tylko minetka, pieszczoty, rimm mi , footjob, facesitting Na czas studiów zaocznych na AWF pobęde w Poznaniu, nie znam za dobrze waszego miasta ale dam radę ? Uwielbiam sexowne szpilki, luksusową bieliznę cenię sobie wysoką kulturę osobistą. jakieś szczególy spotkania? PROSZE BARDZO... W ofercie mojej nietypowo bo tylko minetka , facesitting z wspólnym orgazmem,,rimming mi, ja Tobie ręcznie BRAK SEXU NIE AKCEPTUJE STANOWCZO NIEEEEEEEEEEE !!! . Możliwe też dojście stopami z zapytań facetów jakie otrzymuje, Interesuje mnie od Ciebie dla mnie -wyceniam nasze spotkanie na gratyfik w postaci Zygmunta Starego. Prosze nie pytać czy sie spotkam, bo spotkam wyznaczymy dzień i godzinę i już i wpadniesz do mnie, zostaw mi nr, najlepiej ktoś starszy , dojrzały na poziomie człowiek, interesuje mnie jakość a nie ilość !! najlepiej ktoś na stałe na minetkę , bez sexu !!!!!!!!!!!!!!!!!co za wariaty same piszą masakra CZYTAĆ ! gratyfik w postaci Zygmunta Starego!!!!! nie akceptujesz to nie poznasz wyjątkowej damy możliwy wspólny obiad czy miły zakup kwiatka dla mnie , czy prezencik od Ciebie byłoby mi miło , wynajmuje lokum jest w nim ciepło,przytulnie , kawa ciepła i kobieta sexi ubrana na wejściu czyli ja ? szpilki, pończoszki obowiazkowo i wdzianko przeswitujące i stringi:) 179 osób napisało i dalej pisze, ja nie nadążam a nie zawsze tu zaglądam , odpisze ze spokojem stoickim;) bez sexu tylko to co w ogł" - orginalna pisownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli: płać mi, to będziesz mógł ze mną zjeść obiad lub kupić kwiatek, ew. dać prezent. Już 179 osób napisało i dalej pisze a ja mam seksowne stringi i ogólnie luksusową bieliznę mam i luksusową pisownię i aż szkoda, że Lord Kruszwil mnie nie zobaczył, bo było wgle luksusowo :) No i fajnie jakbyś miał coś wspólnego z Zygmuntem :) czyli byłbyś stary.

Pozdro 600. 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem na paru portalach jak sami faceci gromadnie dają oręż samicom - oddając bezkrytyczną atencję w imię cipki. Rozpuszczają te kurewny. Wycofałem się ze wszystkich randkowych portali. Na jednym, typowo seksualnym - tematyka od początku jednoznaczna - dziewojki biedne próbowały się przede mną obłudnie usprawiedliwiać, jakby tam miłości a nie samczyka szukały.. po prostu żałosne, jak dla swojego "image" społecznego zakłamywały rzeczywistość. Oczywiście one " nie wiedziały co tam robiły" jakby "normalniejszych" portali nie było, przy tym właśnie stado napalonych piesków podbijało im ego, na co same mi narzekały.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalka, że tak jest. Trzeba się do tego przyzwyczaić, ale spokojnie. Wystarczy dobrze poszukać i da się trafić na kobietę którą można, tutaj przepraszam wszystkie panie za stwierdzenie - wytresować. ;) Bo niestety, tak to wygląda. ;) I nie ma co się oburzać, że tak jest. Atencyjne panienki same zmusiły tych chłopaczków do tego, szczując ich cycem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

No i fajnie jakbyś miał coś wspólnego z Zygmuntem

Taaaa :)

- od Zygmunta ukłony i rózne wyrazy.

- od jakiego Zygmunta ?

- od Trzeciego Wazy.

 

25 minut temu, AdamPogadam napisał:

Wiem, widziałem na paru portalach jak sami faceci gromadnie dają oręż samicom - oddając bezkrytyczną atencję w imię cipki. Rozpuszczają te kurewny.

Nihili novi sub sole jak to Starozytni Rzymianie stwierdzali.

Wystarczy sobie wleźć na taki portal jak zbiornik (gdzie jako zdjęcia profilowe króluje - jak to ujął mój znajomy - kutas lub ździcha) by dostrzec tam samice niezwykle oszczędnie obdarowane urodą za to nadrabiające kilogramażem braki w tejże - by w komentarzach pod zdjęciami (delikatnie mówiąc mało artystycznymi) widziec och-achy facetów.

A podobno lubią szczupłe i ładne.

 

A i nie brakuje przypadków, kiedy to - jak to ujął p. podsłuchany prezes NBP Marek Belka - "dodaje grawitacją" - cyc wisi jak prześcieradło w pralni - pojawia się natychmiast czereda pędzonych twardostojem, ochotnych ruchać, najlepiej bez gumy choćby za śmietnikiem :).

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.