Skocz do zawartości

"Ach, Ci Mężczyźni!" - Jakub Czarodziej


snoopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

 

Autor poniższego filmiku pewnie Wam znany, budzacy mieszane uczucia również u Marka (o czym była audycja na YT).

Uważam jednak, że poza białorycerskim tłem należy się częściowo zgodzić z treścią tego nagrania. 

A Wy co o tym sądzicie ? 

 

Pozdrawiam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, nie wiem o co chodzi, ale po prostu większość tych elementów jest po prostu logiczne. Pan Czarodziej kilkukrotnie wypowiadał się w sposób idiotyczny, ale tutaj ma wiele racji. ;) Oczywiście jeśli podchodzimy do tematu racjonalnie, a nie jesteśmy pizdami udającymi męskich. I mówimy tutaj na przykład w przypadku związku, o kobiecie która jest zdrowa psychicznie, a nie jakiś borderline.

Edytowane przez venom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie mówi ale podbija matrixową piłkę  typu "męskie jest to a tamto nie" Dla mnie to kolejna odsłona matrixa.

Po raz kolejny powtarzam : gdyby nie było kobiet żaden facet przez sekundę nie zastanowiłby się czy to co robi, jak żyje jest "męskie" bądź "niemęskie"

Męski , niemęski to słowo klucz który bezbłędnie działa na facetów więc po to go nasze panie wymyśliły i stosują przez stulecia.

A na koniec Pan Czarodziej  kobiety (obok rodziców) ustawia w roli jurora mającego oceniać tą męskość. Cudownie

Edytowane przez jaro670
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kwiatek : Kobieta może powiedzieć "ja jestem w posiadaniu prawdziwego mężczyzny". :)

 

Ale najciekawsza dla mnie wypowiedź to:

 

"Bo dla mnie wziąć za kogoś odpowiedzialność, gdzie ktoś oddaje ci swoją duszę, serce i ciało... po czym to wszystko skrzywdzić .. trzeba być największym śmieciem jaki tylko istnieje". 

 

CO ZA NAIWNOŚĆ I IGNORANCJA. Istny przepis na toksyk.

 

Brać za kogoś odpowiedzialność -- > katastrofa gotowa

oddawać komuś duszę, serce i ciało --> katastrofa gotowa

 

Z takiego układu obie strony wychodzą w poczuciu WIEEEELKIEJ KRZYWDY - to jest właśnie gówniarstwo i zachowanie nastolatków.

 

Co do samego autora to słabo to wygląda jak filmik to montaż 2 sekundowych ścinek pseudo wypowiedzi - nie potrafi wypowiedzieć dłuższej myśli bez cięcia?  Mało to dla mnie przekonujące, takie lepienie po pół zdania. 

 

Najbardziej jednak razi mnie "ból dupy" Pana Kuby. Co chwila podkreśla jak to trudno mu znieść taka chujową rzeczywistość - tyle syfu, głupoty, braku wartości - nie do zniesienia. Wybija ten emocjonalny konflikt z jego oczekiwaniami. Stawia się w roli Naprawiacza, Ratownika - pokazuje i objaśnia - bo już dłużej nie może tego znieść - "Bo się już kurwa na to nie da patrzeć".  

 

Dodam, że wcześniej go nie oglądałem i oceniam tylko ten jeden filmik. Wszystko go tak boli?

  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z takimi oczojebnymi tatuażami po mojemu gdzieś głęboko mają problemy z tożsamością plus jakaś babska potrzeba przykuwania uwagi, otrzymywania atencji. Oczywiście taka osoba zaraz powie że zrobiła to dla siebie. Skoro dla siebie to czemu nie koło pępka tylko na widoku. Ale może się czepiam bo sam nie mam, jak zrobię kiedyś pierwszy ( nie sądzę) to może zmienię zdanie.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy tego gościa to jest rak. Ilekroć widzę jego twarz instynktownie sięgam po komórkę i wybieram numer korporacji taksówkarskiej, aby jechać na onkologię. Serio.

 

Dla kogo ten gościu chce być autorytetem? Dla młodych, wykształconych z wielkich ośrodków miejskich, zapierdalających do korpo na rowerze z latte w jednej i bagietką w drugiej ręce? 

Ok, można nakreślać pewne problemy społeczne, pewne postawy i zachowania. Należy jednak konfrontować to ze swoją wiedzą i doświadczeniem, szukając rozwiązań. I przede wszystkim zaczynać od siebie. A nie "wszystko mnie wkurwia" itd. Już sam image p. Jutubera sporo mówi o tym człowieku. Maska, niska samoocena, być może brak akceptacji wśród kolegów z klasy, osiedla, pracy. Nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to istny rak dla całego organizmu zdrowo myślącego faceta. On plecie bzdury tak jak wiatr zawieje czyt. gada tak by mieć sporo wyświetleń i lajków.

Jego absolutnie nie można brać na serio bo to niepoważny typ. Obrażał emigrantów, wiecznie stęka i jęczy jak ma wyjebane na X (tu wpisz co się da). 

Te jego porady jak dbać o kobietę, to dopiero istna głupota. Nie współczuje debilom co go słuchają i stosują jego rady.
Toksyczne związki gwarantowane od zaraz, przyrost pantoflarzy w kolejnym tygodniu wzrośnie niczym w Heroes III. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2018 o 23:17, jaro670 napisał:

Męski , niemęski to słowo klucz który bezbłędnie działa na facetów więc po to go nasze panie wymyśliły i stosują przez stulecia.

Dwa słowa (męskie ,niemęskie) a otwierają tyle wrót do manipulacji naszym ego. Ile razy sam złapałem się na tym że z pomocą tych dwóch słów można było mną manipulować.

A wystarczy zrozumieć, że słowo męski ,niemęski to tylko sztuczny konstrukt społeczny stworzony w celu manipulacji jednostką. Niestety programowanie od dziecka co jest męskie a co nie ,sprawia że to słowo wytrych działa z potężną skutecznością a potem jest ciężko wyrwać się z tego programu gdyż interpretujemy swoje "ja" albo raczej ego przez płciowość.   

Edytowane przez Ethereal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.