Skocz do zawartości

Osłabienie czy odtrucie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wraz z osiągnięciem regularności w ćwiczeniach fizycznych, pojawiło się u mnie kilka niespodziewanych reakcji organizmu:

 -jeszcze niedawno potrafiłem wypalić pół paczki papierosów dziennie, dzisiaj po dwóch boli mnie głowa;

 -kiedyś nie miałem problemu ze sporymi ilościami alkoholu, ostatnimi czasy szybko stopuję. Piwo, do niedawna niemy towarzysz przy wieczornych filmach, dzisiaj mi nie smakuje, mimo długich i przymusowych wręcz poszukiwań swojego smaku;

Powiecie zapewne, że to żaden problem i powinienem się cieszyć - owszem, cieszę się, ale zastanawiam się czy te efekty to odrzucanie śmieci przez organizm, czy jego słabość, w końcu dotychczas nie miał z tym problemu? Opcja 3, spowalniający metabolizm? (rocznik '94)

Dodatkowo koniecznością stał się dla mnie post. Wzmożony wysiłek wymusza na mnie dużo jedzenia, lecz raz na każde 2 tygodnie, nie jem praktycznie nic. Trwa to 2 dni, tak jakby cała hydraulika musiała się oczyścić. Czy to zdrowy objaw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.